Aréna telefonůPhone do 200€ bez DPH (duraz na design/vydrz)

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Dwane
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Yotaphone 2

Phone do 200€ bez DPH (duraz na design/vydrz)

Příspěvek od Dwane » pát 16. zář 2016 20:06:14

Cest praci. Jelikoz mi muj jiz ponekud obstarozni Newman N1 pomalu odchazi (baterka, usb), zacal jsem koukat po novem mobilu. Nepotrebuji nejaky supervykon, takze jsem se zameril spise na design/solidni konstrukci a vydrz. Puvodne jsem premyslel o oukitelu k10000, jenze co jsem cetl, ma docela slaby vykon, a krom beterie nema temer co nabidnout. Pote jsem cekal, jak se vyvrbi Doogee T3 (o kterem jsem tu nic nenasel) a dost me zklamal oproti konceptu strasne zprzneny horni display.
Takze jsem se prohrabaval po vsemoznych obchodech a nakonec vytipoval dva Bluboo Maya Max a Yotaphone 2, bohuzel ani o jednom tu na foru nic nemate. Pak jsem jeste pridal na seznam par dalsich a pak to zredukoval na UMI super a Oukitel k6000 pro. Hlavne u tech prvnich dvou by me zajimalo, jak jsou na tom s displeyem (Bluboo 6" HD a u yotafounu e-ink).
Popripade uvitam navrhy na jine telefony se zajimavym designem.

Maximální rozpočet: 200€

Místo nákupu: nejspis aliexpress ci obdobny "shop"

Předpokládané využití zařízení: volani, SMS, obcas hry, video, hudba (nic prilis narocneho na vykon)

Požadavek na značku: nerozhoduje

Mnou navrhované modely: Bluboo Maya Max, Yotaphone 2, UMI super, Oukitel k6000 Pro

Ostatní požadavky:

cita333
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: JIAYU G4
Mobil 2 / ROM: iNEW V3

Re: Phone do 200€ bez DPH (duraz na design/vydrz)

Příspěvek od cita333 » sob 24. zář 2016 10:45:00

Nazdar no neviem či ešte stále potrebuješ nejaké info ale mam YotaPhone 2 čierny a ak niečo chceš vedieť tak sa pýtaj. Čo sa týka displeju tak nemám výhrady-dobre pozorovacie uhli a všetko OK.
Čo sa tyká E-linku displeju tak nemuozem porovnať,lebo iný som ešte nemal ale čo sa týka čítania a notyfikacii tak zatiaľ nevidím žiadny problém. Mam ho len par dni a tak som ešte nemal čas ho poriadne otestovať. Ale ak by ta zaujímalo niečo konkrétne tak Kladne napíš. Od dnes večera do utorku som mimo internetu ale od utorku budem zase na internete a tak odpíšem ak budeš niečo chcieť vedieť.

Autor tohoto vlákna
Dwane
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Yotaphone 2

Re: Phone do 200€ bez DPH (duraz na design/vydrz)

Příspěvek od Dwane » čtv 29. zář 2016 9:35:07

Jak ten eink display celkove pusobi (abych nebyl prekvapen jako u vyse zmineneho doogee t3)? Na nekterych videich jsem videl neprijemny ghosting, na jinych ne. Nekdo dokonce mel problemy ze se obcas poradne neprekreslil. Bylo to vyreseno nejak softwarove?
Jde na tom pohodlne psat SMS?
Jakou ma baterka vydrz pokud budu prevazne vyuzivat ten e-ink?
Co aktualizace? Ma to android 6 pres OTA, nebo to musim nahravat pres comp?
Nejezdi po stole? Precejen ma z obou stran zahle sklo, tak by me zajimalo jestli se da vubec nejak bezpecne polozit.
Jak je na tom s bezdratovym nabijenim?
Jak je na tom telefon s kvalitou zvuku/hlasitosti?

Sice uz kazdym dnem cekam toho Bublu, ale premyslim, ze objednam jeste yotaka a necham si ten co mi bude vyhovovat vic.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“