Aréna telefonůMT nejen pro práci do 8000,-, hry nehraju :-)

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ViRe
Stálý androiďák
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: Honor 8 FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe Shot / Z90a40_S363_160625_ROW
Twitter: @VitaR
Kontaktovat uživatele:

MT nejen pro práci do 8000,-, hry nehraju :-)

Příspěvek od ViRe » ned 18. zář 2016 12:09:46

Úvod
Zdravím fanoušky androidu :-) chtěl bych vás požádat o pomoc při výběru nového MT. Možná že jsem náročný ale vše podstatné jsem hodil dolu do požadavků. Vážně se nebráním jakékoliv značce ale mám výhrady proti SAMSUNGu (samsungisté prominou). Také bych rád měl v MT čistý Android nebo alespoň bez různých nadstaveb jako má MIUI apodobně. Je fakt že jsem si upravil díky ROOTu VIBE UI ale už není tolik času "chci si užívat" :-)
Takže prosím poraďte

Maximální rozpočet: do 8.000Kč

Místo nákupu: je to asi jedno jestli to bude CZ, SK, nebo Aliexpress či eBay

Předpokládané využití zařízení: Pracovní nástroj, stále puštěná GPS, Twitter, e-maily, internet nejlépe LTE, občas navigace, mapy,

Požadavek na značku: Značka je asi jedno ale důležité jsou aktualizace Androida, takže asi Lenovo, Nexus, BlackBerry ...

Mnou navrhované modely: Jelikož jsem na Lenovo zvyklej tak přemýšlím o P1 Pro, Moto G4 plus, Nexus?, ale nebráním se ani jakékoliv číně :-)

Vlastnosti displeje: 5" - 5,5" mělo by být ale min FHD

Výkon: asi Snapdragon 800 a vejš, a min 3GB RAM

Interní paměť: od 32GB

Slot pro paměťovou kartu: měl by obsahovat

Audio: asi až tak není důležité ale Dolby Atmos od Lenova je příjemné

Komunikace: 3G, LTE, Wi-Fi 2,4MHz a 5MHz, Bluetooth 4.0, DUAL SIM

Fotoaparát: co nej, moje Lenovo K910 fotí dobře takže abych nešel s kvalitou fotek níž

Odolnost telefonu: asi není důležité

Senzory: akcelerometr, Light senzor, senzor orientace, Proximity, gyroskop, zvukový senzor, magnetický senzor

Ostatní požadavky: Hodně důležitá je výdrž baterie, takže baterky pod 3.000mAh nechci slíš výše, také by měl trochu vypadat aby to nebyl jen kus nevzhledného plastu. Jo a ještě podpora externího USB a také DUAL SIM. No a to je asi vše :-)

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“