Aréna telefonůLenovo P780 - jap posílit signál v softwaru telefonu ?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Korby 60
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo P 780

Lenovo P780 - jap posílit signál v softwaru telefonu ?

Příspěvek od Korby 60 » úte 04. říj 2016 11:56:34

Cauky, mám řadu let P780tku a jsem doposud spokojený. Jen po dovozu z Činy vykazoval slabý signál v místech, kde jiné telefony měli 100%. Firma, která telefony dovážela( již není ) mi zaslala postup nastavení v softwaru, ale ten jiz němém v počítači. V poslední době mám problém s Googlem Play, nejde stahovat, aktualizovat a pod. I když jsem prohlášen na svém účtu, hlásí chybu, ověření a přihlášení do účtu. Na jiném zařízení vše funguje správně. Pokud telefon dám do továrního nastavení, mám obavu že stratin nastavení signálu. !můžete mi někdo poradit?

mrnus
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo P780 - jap posílit signál v softwaru telefonu ?

Příspěvek od mrnus » stř 05. říj 2016 15:57:33

Zdar,
Většinou jsem se setkal s "nalomeným" nebo ulomeným konektorem pro koax anteny, je to tam celkem nešťastně řešeno.
Taky může být špatný kabel, nevím jak se to stane, ale už jsem to řešil několikrát že byl vadný kabel.
Jinak jde ještě změnit modem přes twrp myslím, návod tu někde je na foru , zkus pohledat.
Třeba tady se něco řešilo: http://androidforum.cz/pro-p780-t47341.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“