Aréna telefonůČínský telefon jako první android?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)

Autor tohoto vlákna
Gooo
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: Čínský telefon jako první android?

Příspěvek od Gooo » ned 23. říj 2016 13:25:47

Ten Xiaomi mi max je už strašně velký. Líbí se mi jak One plus, tak ZTE Axon. Ale pořád se zdráhám koupit telefon za 10k (nemluvím jen o telefonu z číny, ale obecně). Dal jsem si limit 7k na telefon z CZ eshopu, nebo 5k z číny. Již jsem tu hranici zvedl, ale prostě jsem si navymýšlel tolik parametrů, že si asi budu muset připlatit.

Jinak, Vernee Apollo li, fórum jsem si procházel, ale nezískal jsem nějak dojem, že je to špatně, tak jsem asi blbě četl, no :). OK, Vernee a LeTV mažu :D

Nevím co chci, ale budu otravovat tak dlouho, dokud to nedostanu ...

unavix
Kyborg
Reputace: 148
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavix » ned 23. říj 2016 13:30:40

Do 5 tisíc xiaomi Redmi note 3 Pro SE. Počkej až ho budou mít v Číně na skladě s objednej odtamtud tud. To bude nejlepší volba. Taky na něj čekám.
Bůh odpouští, JÁ NE!

Autor tohoto vlákna
Gooo
Nové Androidě

Příspěvek od Gooo » ned 23. říj 2016 14:32:14

Děkuji všem za reakce. Objednal jsem tedy Xiaomi Redmi Note 3 PRO SE.

bondro
Stálý androiďák
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Příspěvek od bondro » pon 24. říj 2016 8:11:53

A odkial si objednaval?

Autor tohoto vlákna
Gooo
Nové Androidě

Příspěvek od Gooo » stř 26. říj 2016 13:35:27

Objednal jsem z CZ Eshopu. Platil jsem 4 800,00 bez DPH, tedy o cca 300,00 Kč dráž než to řešit v číně a měl jsem jej hned. Sice jsem objednal Xiaomi Redmi Note 3 PRO SE, ale na krabičce je napsáno Xiaomi Redmi Note 3 a PRO SE tam již chybí, ale údajně je to jen na krabičce, tak musím ještě zjistit, jestli mi nedali něco jiného :).

Ať tomu dám nějakou pointu, tak napíšu:
- Telefon vypadá hezky, tlačítka sedí OK, vadí mi jen jediná věc a to konstrukce kolem nabíjecího vstupu micro USB. To není systémově moc dořešeno, protože ploška mezi displejem a nabíjecím otvorem je bez opory a pruží. Mám bohužel úchop takový, že tam mám prst a pokaždé na to narážím. 99% s tím asi nebude mít problém.
- Mnoho věcí mi připadá velmi nelogických a neintuitivních, ale předpokládám (spíše doufám), že jde jen o nastavení, které nějak neumím udělat.
- Některé věci jsem nenašel jestli a jak jdou nastavit, na druhou stranu je mnoho oblastí, kde je nastavení nějak moc. Ale beru to jako stěžování "To kyselo je moc kyselý..."
- Blbne automatický jas.Držím telefon nehybně v ruce a nemám nad ním druhou ruku, která by ovlivňovala senzor. Přesto v šeru mění stupně jasu několikrát za minutu. Je to v šeru, tak jako by bylo dosaženo nějaké hranice a nemohl se rozhodnout, zda je už tma, nebo ještě ne.
- Moc nechápu stížnosti na baterie u telefonů.Včera jsem jej ráno vytáhl z nabíječky, neustále zapnuté wifi i BT, zkouším nějaké věci, takže jej beru do ruky častěji a instaluju nějaké aplikace, několik hovorů (cca 20), v noci nevypínám nic, ani nedávám letecký režim. Teď mám 36%. Když budu mít telefon delší dobu, tak nevylučuji třídenní výdrž.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“