Aréna telefonůSony Xperia X Compact - proč nemá svoje téma v sekci Sony?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
F7R
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 Mini VE GT-i9595
Kontaktovat uživatele:

Sony Xperia X Compact - proč nemá svoje téma v sekci Sony?

Příspěvek od F7R » stř 05. črc 2017 11:34:36

Koupil jsem tento telefon, zarazilo mne že nemá svoji sekci :roll:

Jaké jsou Vaše zkušenosti s tímto telefonem? Já jsem zatím rozpačity. Odladění androidu nic moc, měl jsem předtím Samsung a řekl bych že tam bylo vše řešeno lépe. Například volání ze seznamu (přejetí po kontaktu doprava-volání, doleva-sms, telefonní seznam s abecedou a snažší hledání kontaktu. To vše mi chybí.
Trestuhodná je taky absence aplikace poznámek!

Uvítám názory uživatelů

Mirda86
Moderátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Sony Xperia X Compact - proč nemá svoje téma v sekci Sony?

Příspěvek od Mirda86 » stř 05. črc 2017 11:53:05

Odladeni androidu je trosku neco jinyho nez to co popisujes.
Ano Sony UI se spise blizi cistemu androidu = min techto ficur. Pokud ti nevyhovuje stock aplikace muzes sahnout po alternativni z gp. Vcetne tech poznamek. Google Keep a jedes.

Jinak ja s tim telefonem nemel problem. Vse krasne rychle behalo, vyborna vydrz, design taky peknej i kdyz plastovej. Vyborna podpora.
Tento telefon oceni hlavne lidi co chteji kompaktni a dobre vybavenej telefon s androidem. V dnesni dobe nemaji vlastne ani jinou moznost nez XXc.

A ze tu neni tema? Xperie tu moc nejedou. I z toho duvodu ze Sony telefony maji svoje vlastni forum na Xperia.cz.Takze kazdej chodi tam.
Bohuzel od te doby co to tam vede zamestnanec Huawei (kterej ma i konkurencni Huafan) tak to tam stoji za ho.... houby.

Nicmene furt tam najdes podstatne vic infa nez tady.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“