Aréna telefonůXiaomi s NFC

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
camel1cz
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung S10, 128GB

Xiaomi s NFC

Příspěvek od camel1cz » ned 16. črc 2017 10:19:00

Zdravím a prosím o radu.

mám Xiaomi Redmi3 a jsem naprosto spokojený, tedy značku měnit nechci (MIUI).
V práci ale začínám dělat na projektu android aplikace vyžadující NFC a tak stojím před rozhodnutím - koupit testovací mobil a nebo si koupit nový telefon a ladit na něm. Líbil by se mi upgrade.

Požadavky mám: určitě Xiaomi, velikostně obdobný Redmi3 (~ 5" display) a parametricky stejný nebo lepší (snapdragon, 2GB+ RAM, české LTE výhodou) + samozřejmě podpora NFC.

Vychází mi z toho pouze tři modely: Mi5s, Mi5, Mi6... jak je na tom Mi5s? Je ten xiaomi SOC OK? Nebude to dělat problémy? Mi5 je asi jistota. Jsou už zkušenosti s Mi6? Slyšel sem, že ještě není s LTE? ...a jak si stojí s výdrží baterie? A co na to Jan Tleskač? :)

Následuje standardní dotaz :)

Maximální rozpočet: < 10k Kč

Místo nákupu: nerozhoduje

Předpokládané využití zařízení: Pracovní telefon, dost hovorů, sem tam SMS, dost internetu/mailů a navigace. Nehraju vlastně vůbec. Výdrž je důležitá.

Požadavek na značku: Xiaomi

Mnou navrhované modely: Mi5s, Mi5, Mi6 - ostatní s NFC mi příjdou už veliké

Ostatní požadavky: NFC a velikost kolem 5", CPU Snapdragon (z jiných mám strach, viz Mi5s), RAM 2GB+, potěší české LTE (i když teď žiju bez něj). Užívám si 4Ah baterii, tak bych rád něco, co vydrží.

Samsung S10
Nokia 5110 -> Sony CMD Z1 -> Sony Ericsson T68i -> SE K750i -> Samsung Wave S8500 ->
JiaYu G3sT -> Xiaomi Redmi3 -> Samsung S9

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“