Aréna telefonůDilema Honor 9 vs. LgG6 vs. HTC U Ultra

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Hope
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Vernee Apollo lite

Dilema Honor 9 vs. LgG6 vs. HTC U Ultra

Příspěvek od Hope » úte 17. říj 2017 12:50:56

Ahojte, Plánujem si vybrať nový mobil, rozpočet do 400€. V tejto cenovej kategórii ma zaujali tieto mobili: Honor 9 - vcelku výborný a vyvážený telefón, odrádza ma pomerne malý displej (momentálne vlastním mobil s 5,5 palcovým displejom) a malý pomer veľkosti displeja k prednej strane telefónu (70%) HTC U Ultra - momentálne v jednom nemenovanom e-shope je v bielom prevedení za slušnú cenu 370€ - odrádza ma pomerne malá batéria (3000mAH) a neistá budúcnosť značky kedže je kúpil Google LG G6 - momentálne za cenu cca 400€, do karát mu hraje veľký displej vzhľadom ne telo telefónu a šikovný foťák so širikouhlým objektívom, odrádza ma vraj pomerne veľká poruchovosť telefónov značky LG a vraj spomalené reakcie systému * od mobilu požadujem čo nejlepší pomer ceny vs. výkon,spoľahlivosť, čo najväčší displej, slušný a kvalitou použiteľný fotoaparát s rýchlymi reakciami a dostatočný výkon Nie som pevne rozhodnutý ani pre jeden mobil z daného výberu. Na mojom mieste , ktorý mobil by ste uprednostnili ? ďakujem za odpovede

Samsung Spica - Froyo 2.2 CyanogenMod 6.1.1 Spica alpha8.1, Gingerbread theme ...Huawei Sonic.... HTC Evo 3D.....HTC One X...HTC One M8...Vernee Apollo lite

Mirda86
Moderátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Dilema Honor 9 vs. LgG6 vs. HTC U Ultra

Příspěvek od Mirda86 » úte 17. říj 2017 12:54:10

Mel sem H9 i G6 a dal bych prednost urco G6. System rozhodne neni pomalej. Nevim co mas ted ale tohohle bych se zrovna nebal.
Poruchovost neres. Muzes si koupit i tu nejspolehlivejsi znacku a stejne muzes narazit na problemovej kus... pak je ti reputace k nicemu. Kup v solidnim shopu a nemusis se bat.

-Pavel-
Kyborg
Reputace: 62
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10+ / G975FXXS9DTI8

Re: Dilema Honor 9 vs. LgG6 vs. HTC U Ultra

Příspěvek od -Pavel- » úte 17. říj 2017 13:35:14

Měl jsem všechny a teď mám HTC U ULTRA. HTC mě stálo necelých 13 tisíc v akci. Honor 9 bych vyřadil. LG G6 nebo HTC U ULTRA. HW mají velmi podobný, kvalitní { Snap821, 4GB RAM, Adreno 530 a QHD displej }, ale vypíchnout něco nad jeden nebo druhej moc nejde. HTC je plácačka, ale mám v ruce kvalitní práci od HTC. LG G6 je ergonomicky jednoznačně pohodlnější. Jelikož jsem fanda značky HTC, asi už u ní zůstanu. Měl jsem během několika měsíců 13 telefonů i s HTC U11, ale měl bohužel vadný pixel, ale byl to poctivý kus HW od HTC. Teď čekám na nové HTC a ať si kdo co říká, HTC umí dobré telefony.
Samsung Galaxy S10+ Prism Black - XEZ (G975FXXU9DTJA) - Spigen Case Liquid Air Matte Black
Intel® Core™ i5-8300H 4GHz / Kingston 32GB DDR4 / NVIDIA® GeForce® GTX 1050 4GB / ADATA XPG SSD 512GB / Seagate HDD 1TB
24.5" Acer Predator XB253QGP

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“