Aréna telefonůAxon 7, A1, Le pro 3 ?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
evlo
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: iphone 3g

Axon 7, A1, Le pro 3 ?

Příspěvek od evlo » stř 08. lis 2017 17:11:15

vybiram novy telefon misto le pro 3 a rozhoduji se mezi:
Axon 7
A1
Le pro 3 opet akorat v cerveny

Zkuste se rozhodnout za me, protoze kazdy ma neco:
Axon7 - LOS a OLED
A1 - Android One, coz je ale dost divny a neovereny koncept a OS dela furt xiaomi a ne google! Bohuzel ani na wiki ani na google jsem nenasel iformaci co technicky je Android One, myslim si, ze je to jen marketingove honeni.
Le pro 3 - zatim nejlepsi mobil co jsem kdy mel (pro me treba daleko lepsi nez s7 edge co jsem mel), super baterie, ma kovovy ochrany ramecek, takze se fatalne nenici - uz jem musel telefon opravovat pilnikem a sklo furt vporadku

Cena rozhodne neni faktor, ale u mobilu za 10 000 nebo 20 000 uz chci nejakou odolnost a treba mi mix 2 neverim ze vydrzi to jak me mobil pada ani tyden.
Takze z drahych me zbylo Z2 force, coz je sice fajnm, ale potrebuje ten battery moto mod, pro moje pouziti a pak je mega obri.

Jediny duvod proc jsem neobjednal opet le pro 3 je, ze jsem ho nenasel v obchode co nabizi rozumny shipping s garanci na VAT.

Vybiram proto, ze moje aktualni zlate le pro 3 mam komu dat a zlata se me uz okoukala.

Telefon v CR nebudu kupovat, nechci platit ceskemu statu DPH, nezaslouzi si to.

EDIT: tak jsem si trochu v hlave utridil a uz vice nez mesic je Oreo na pixely a nexusy a na A1 ne, takze to je ze hry. Je to pro me nedostatecny uzivatelsky zazitek aby to vyvazilo ostatni nevyhody telefonu.

kralovicek
Droid
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: ZTE AXON7
Mobil 2 / ROM: HONOR 4c
Tablet: Pipo M6 pro - RR 1.0 kk - !thx FREAKTAB!

Re: Axon 7, A1, Le pro 3 ?

Příspěvek od kralovicek » stř 08. lis 2017 18:57:43

Axon7 G verzi mam pres rok. Zpracovani, vzhled, zvuk a SW(xda podporuje skvele, zde ho "nikdo" nema) je na 1*.
Zda brat vyhodu LOS nevim, po xy testech romek jsem se vratil na stock, ktera slape opravdu skvele!
Problem min pro me je baterka=SOT U STOCK max 4-4.5h, u LOS do 5h. Na xda ma nekdo hodnoty okolo 7-8h, min pro me je to sci-fi ma druhou stranu quickcharge slape opravdu rychle.

Autor tohoto vlákna
evlo
Nové Androidě

Příspěvek od evlo » stř 08. lis 2017 19:48:47

Takze teda, z toho co pises, cerveny lepro3 zas, snad je jest skladem, akorat demence, ze jsem nenasel obchod co to garantuje, ze nebudu platit dan, jinak ji plati sami. Ta baterie je pro me fakt zasadni a z toho co pises to asi nema cenu, le pro 3 da 5 hodin SOT i pri velmi narocnym vyuziti (ne hry, ale treba hodne youtube atd.), 6-8h se da pri narocnym (google maps). Hlavne si me presdvecil tim, ze LOS na Axonu ma delsi vydrz nez stock, to je super divne. Tohle + absence always on displaye pri pouziti oled.

Nic jinyho rozumnyho nez tyhle asi neni, co?

Le Pro 3 tu taky "nikdo" nema, ale tomu bych nedaval vahu, proste tady je jedina cinska znacka xiaomi jako modla a cokoliv jineho je odsuzovano, ono technicky je to ok, ZTE je ROC (Coz je treba i HTC) a ne PRC a LeEco je HK, takze ani jedno neni cina :D Opravdova cina me taky nenapada nic jinyho nez xiaomi co by nebyl shit, ani znacky jako meizu, oppo, nebo thl se me neosvedcili ani trochu (a popravde nevim jestli nektera taky neni z ROC).

kralovicek
Droid
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: ZTE AXON7
Mobil 2 / ROM: HONOR 4c
Tablet: Pipo M6 pro - RR 1.0 kk - !thx FREAKTAB!

Příspěvek od kralovicek » stř 08. lis 2017 19:53:00

U axonu mas na vyber par custom kernelu coz u stock nikdo neudelal. Je li pro tebe baterka dulezita, poohlizej radeji jinde.

Autor tohoto vlákna
evlo
Nové Androidě

Příspěvek od evlo » stř 08. lis 2017 19:56:00

A ten Mi Mix2
  • jde nejak zbavit MIUI?
  • Vsechny jsou z super krechke keramiky nebo ty verze kolem 10 000 jsou plast?
Ta idea odstraneni horniho ramecku a vetsi display se me libi, ale jak to treba funguje kdyz telefon chci drzet na obou stranach na siroko? Nebude to brat jako doteky na display?

Nejvic se me teda libi LG G6 - maly ramecky, ale vsude, normalni material, takze treba nejaky ten pad vydrzi, ale dual sim verze, ktera pry existuje i s B20, neni nikde ke koupi (nebo s nejistotou v placeni dane).

No nic, kdyby nekdo nasel le pro 3 6/64 v normalni, ne lite verze a cerveny na eshopu co ho ma za normalni cenu tj. <5700 s garanci na VAT, tak sem dejte link :D

Mirda86
Moderátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » čtv 09. lis 2017 12:39:28

Nevim co znamenaji "normalni materialy" ale G6 je cela ze skla a ramecek ma kovovej :D

Asi nej volba bude ten Le... cosi nebo co mas ted a budes asi spokojenej. Uz ti u nej chybi jen oficialni a kvalitni Oreo :D

Autor tohoto vlákna
evlo
Nové Androidě

Příspěvek od evlo » čtv 09. lis 2017 12:41:55

Ze je G6 cela ze skla jsem nevedel,myslel jsem, ze to ma alespon zadni ztranu normalne z nejkeho plehu nebo plastu, kazdy aktualni telefon ma predek cely ze skla, vyjme dvou moto, ktere maji plast.

Mirda86
Moderátor

Příspěvek od Mirda86 » čtv 09. lis 2017 12:49:38

Ne nezasmali. Snad to neznamena ze nemuze dojit brzo ci pozdeji i na toho tveho cinana, ne? Nebo to myslis tak ze uz Lecoo o modelu Le Pro 3 uz ani nevi natoz resit u nej najakou podporu? Aha... super. Kdo by to cekal :D

Jinak Oreo uz ma i Xperia XZ1 ktera s rovnou prisla na trh a nedavno Oreo dostal pul roku starej model XZ Premium... takze to neni jen o Pixelech
(reakce na ten edit o Pixelech).

Autor tohoto vlákna
evlo
Nové Androidě

Příspěvek od evlo » čtv 09. lis 2017 12:57:01

Smazal jsem to, protoze je naprosto nekonstruktivni to tady nejak resit, zjevna mas jine priority a pritup k tomu nez ja, nehodlas akceptovat to, ze nekdo to ma jinak a jen budes nutit to svoje, je to zcela zbytecne.

Mirda86
Moderátor

Příspěvek od Mirda86 » čtv 09. lis 2017 13:10:19

Jestli myslis ze ti tu neco vnucuju tak mas asi problem s chapanim psaneho textu :) Sorry ale me je to sumak a nic ti nevnucuju ;)

Jen sem ti napsal ze G6 je ze skla a ze Oreo neni vysadou jen Pixelu ale jakehokoliv vyrobce. Vcetne toho tveho kdyz bude chtit (Le Pro 3 me nezajima tak nevim jestli je nejake Oreo v planu).
Kdyz se ti to nelibi tak priste lip gugluj ;)

Lyon
Droid
Reputace: 19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid

Příspěvek od Lyon » ned 12. lis 2017 10:06:45

Co vlastně od telefonu očekáváš? Nikde tady nevidím požadavky, jen 3 možné modely.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“