Aréna telefonůNástupce Nexus 5X

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
M.I.R.
Androiďák!
Příspěvky: 621
Registrován: úte 24. bře 2009 13:50:45
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X

Nástupce Nexus 5X

Příspěvek od M.I.R. »

Ahoj lidi,

přemýšlím, že vyměním svůj Nexus 5X. S updatem na Oreo je to neskutečně pomalá záležitost a už na to nemám nervy. Co mi na telefonu však maximálně vyhovuje je kvalita fotografií - za mě naprosto excelentní.

Mezi potenciálními náhradníky uvažuji LG G6 a Honor 9. Přiznám se, že vzhledově se mi víc líbí Honor 9, ale nejsem si jist kvalitou fotografií. U G6 oceňuji voděodolnost, ale bojím se trvanlivosti a atypického poměru stran displaye. Tak nějak mám pocit, že se LG telefony kazí (špatná minulá zkušenost + diskuze na internetu).

Ocením jakékoliv zkušenosti a případná doporučení. Samozřejmě doporučení úplně jiného telefonu se nebráním. Mými podmínkami je USB-C, kvalitní fotoaparát a opravdu svižný systém. Hry nehraji, spíš mi jde o multitasking a abych nečekal každou chvíli, než nějaká aplikace naběhne.

Díky, za rady.
T-Mobile G1 -> LG Optimus One -> Samsung Nexus S -> Huawei Honor 2 -> LG Nexus 4-> LG Nexus 5X
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G6

Příspěvek od Mirda86 »

Zaloz si tema v arene telefonu. Tady by to bylo zbytecne OT.

arena-telefon-f69.html
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“