Aréna telefonůHTC U Ultra

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Deratizator
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo A536

HTC U Ultra

Příspěvek od Deratizator » ned 08. dub 2018 13:01:40

Zdravím,

jelikož mi, jak už jsem psal pár týdnů zpátky, odešlo mé Leninovo, sháním nový mobil. Žhavým adeptem je připravovaný Xiaomi Redmi Note 5. Během scrollování Heurekou jsem narazil na HTC U Ultra, vlajkovou loď z loňského roku a nevím, jestli se oplatí, nebo ne. Podle https://www.kimovil.com/en/htc-u-ultra/antutu získal v benchmarku AnTuTu téměř 170K bodů. To je ale celkem zvláštní, jelikož v recenzích obvykle získal kolem 120K bodů, což je prakticky s stejně jako v případě RN 5. Dále nevím, jak to má HTC s aktualizacemi systému. Nedávno jsem četl článek o tom, jak Xiaomi stále aktualizuje i několik let staré modely, zatímco když zabrousím na FB stránku Huawei, velmi často si tam někdo stěžuje na to, že se krátce po vydání nové generace smarthonů na tu starou vykašlou. (na druhou stranu mé Leninovo za dva a půl roku, co jsem ho měl nedostalo jedinou aktualizaci) Celkem se toho tedy bojím, jelikož se HTC podle recenzí se smartphony v posledních letech příliš nedaří a vzhledem k tomu, že cena U Ultra spadla v během jednoho roku ze 22 tisíc na 8 tisíc, což se mi u vlajkových lodí zdá poněkud neobvyklé, moc lidí ho asi nekupuje a prodejci se jich snaží zbavit.

Co navrhujete?

-Pavel-
Kyborg
Reputace: 61
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10+ / G975FXXU8DTH7

Re: HTC U Ultra

Příspěvek od -Pavel- » ned 08. dub 2018 13:58:55

Já vlastnil HTC U Ultra a dál ho sestře a je velmi spokojená. Snap821 4GB RAM a Adreno 530 je pořád dobrý hardware. Telefon moc hezky fotí a je to celkově povedený telefon a za cenu okolo 8 tisíc je to velmi dobrá volba. Android 8 je přislíben. Ani nevím jestli ho už ségra nemá. Ona takové věci neřeší. Určitě neuděláš chybu. Jen je to lopatka.

V AnTuTu V6 dělal okolo 130 tisíc bodů, ale v AnTuTu V7 se změnilo testování, bodové ohodnocení, takže těch 170 tisíc může dělat. Na druhou stranu AnTuTu není důležitý, hlavně je to o odladěném systému a nadstavby a tady je na tom HTC dobře.
Naposledy upravil(a) -Pavel- dne ned 08. dub 2018 13:58:55, celkem upraveno 1 x.
Samsung Galaxy S10+ Prism Black - XEZ (G975FXXU8DTH7) Září - Spigen Case Liquid Air Matte Black
QuadCore i5-8300H 4.00GHz / Kingston 32GB DDR4 / GTX 1050 4GB / ADATA XPG SSD 512GB / Seagate HDD 1TB / Acer Nitro VG220Q

Mirda86
Moderátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » ned 08. dub 2018 14:02:30

Dost pochybuju ze by krom baterky byl Note 5 v necem lepsi jak U Ultra. Jak pises. Je to byvalej highend a od toho se odviji vybava. Jako je hw, kvalita zpracovani a treba fotak plus nataceni videa ktere ma fascinujici zvuk.
Ano za 24k to byl propadak. Za 8k je to jedna z nejlepsich koupi momentalne. Pokud ti nevadi padla.

lup603
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC U Ultra

Příspěvek od lup603 » pát 11. kvě 2018 12:50:04

Právě díky té ceně kolem 8000 Kč jsem si HTC U Ultra pořídil. Na HTC Sense jsem si nezvykl, používám Nova Launcher a je to dost velké pádlo, ale jinak super. V sobotu se mi aktualizoval na Android 8.0

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“