Aréna telefonůMenší telefon do 200€

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
sisa3
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 08. pro 2018 16:03:36

Menší telefon do 200€

Příspěvek od sisa3 »

Maximální rozpočet:max. 200€
Místo nákupu: SR
Předpokládané využití zařízení: klasika- smsky, internet, FB, hry nehrám ani si nepotrpím na žiadne špeciálne aplikácie
Požadavek na značku: nerozhoduje
Mnou navrhované modely: prečitala som recenzie a asi najvhodnejšie mi prišli Huawei Y6 prime (2018), Xiaomi Mi A2 lite, Xiaomi Mi A1 lite, Honor 9 lite, ale veľmi rada si nechám poradiť aj nejaký iný typ :)
Vlastnosti displeje: väčšinu času musím mať mobil vo vrecku, takže potrebujem niečo menšie a spratnejšie(kompaktnejšie), takže to je najhlavnejšia požiadavka výberu
Slot pro paměťovou kartu: nerozhoduje, ale asi by som bola radšej keby slot je, pretože mám na pamaťovke uložených veľmi vela fotografii a dokumentov, ktoré často potrebujem, momentálne je toho menej okolo 15-20GB
Fotoaparát: nie som žiadny instagramový nadšenec, ale často fotím rôzne dokumenty, takže možno trošičku lepší foťak by padol vhod :)

Ďakujem za všetky rady :)
Naposledy upravil(a) sisa3 dne sob 08. pro 2018 22:16:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
djmicho
Androiďák!
Příspěvky: 576
Registrován: sob 21. bře 2015 22:45:25
Typ mobilu / ROM: Infinix note 30 vip
Mobil 2 / ROM: Sony 5 II
Tablet: Pixel 6
Tablet 2 / ROM: Mi Mix 2S
Bydliště: Jihlava

Re: Menší, spratnejší telefon do 200€

Příspěvek od djmicho »

Xiaomi mi A1 moc kompaktní telefon není i přes 5,5" je větší než 6" mi mix 2S, kolega ho má tak ležely vedle sebe ;) honor je asi o 4mm menší, ale taky žádný drobek, ostatní jsem v ruce neměl :)
Pokud mám telefon déle než týden, tak stojí za to ;)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Menší, spratnejší telefon do 200€

Příspěvek od ludekbrno »

sisa3:
Promiň dotaz mimo téma, co prosimtě znamená slovo "spratnejší"? Přeci jen jsem vyrostl v Československu a s československou televizí, tak mě vždycky překvapí, když vidím slovenské slovo, se kterým jsem se nikdy nesetkal :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Petr-73
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: pon 30. dub 2018 19:07:13

Re: Menší, spratnejší telefon do 200€

Příspěvek od Petr-73 »

:)))
Děkuji, čtyři roky jsem žil v Martině a taky to neznám a jsem strašně zvědavý, jen jsem nechtěl spamovat:)))
sisa3
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 08. pro 2018 16:03:36

Re: Menší, spratnejší telefon do 200€

Příspěvek od sisa3 »

Spratný znamená, že zaberá málo miesta :) asi by som to mala radšej zvoliť iné slovo, ale tým, že odmala som vyrastala v česko-slovenskej rodine často si neuvedomujem rozdiely medzi jazykmi :D
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Menší telefon do 200€

Příspěvek od ludekbrno »

sisa3: v pohodě, o nic nejde. Jen mě překvapilo zcela neznámé slovo :) To je tedy slovenský výraz?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Menší telefon do 200€

Příspěvek od policak »

Staci pouzit Google :)
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 433
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: Menší telefon do 200€

Příspěvek od šulda »

Mimo FB :DD sem měl stejný požadavky. Vzal sem Xiaomi Mi A2 Lite 4GB/64GB a sem spokojen. Při rozhodování sem ho vzal i kvůli Android One.
Naposledy upravil(a) šulda dne ned 09. pro 2018 10:54:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Menší telefon do 200€

Příspěvek od netineti »

Moto one - výborný mobil
sisa3
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 08. pro 2018 16:03:36

Re: Menší telefon do 200€

Příspěvek od sisa3 »

ludekbrno píše: sob 08. pro 2018 23:11:02 sisa3: v pohodě, o nic nejde. Jen mě překvapilo zcela neznámé slovo :) To je tedy slovenský výraz?
Áno, slovenský :) slovenčina skrátka niekedy dokáže prekvapiť výrazmi :D ...a nejaký typ na mobil? :)
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“