Aréna telefonůHuawei Nova 3 ano či ne?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
policak
Droid
Reputace: 71
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Huawei Nova 3 ano či ne?

Příspěvek od policak » čtv 04. črc 2019 8:27:19

Při prodloužení smlouvy u Vodafone mám budget 8.000 na telefon. Když se dívám do jejich nabídky, v uvedené cenové relaci se mi nejvíc líbí Nova 3. Hledal jsem recenze a případné nedostatky na webu a nic odstrašujícího jsem nenašel. Máte někdo prosím osobní zkušenost, případně víte o nějakém problému, spojeném s tímto telefonem? Pomíjím současnou Huawei aféru, ta nehraje roli.

Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 277
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Huawei Nova 3 ano či ne?

Příspěvek od Mirda86 » čtv 04. črc 2019 21:43:25

Nemel sem s nim zadnej problem. Slapal dobre, vykonu ma hromadu, vydrz je vyborna. Po updatech by mel mit lepsi fotak nez na zacatku. Stejne tak odemykani oblicejem kde pouziva prisviceni infra (coz se ze zacatku taky nikde moc nepsalo).

Hurec
Robot
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: Huawei Nova 3 ano či ne?

Příspěvek od Hurec » pát 05. črc 2019 12:23:36

Mob jsem mel a byl jsem velmi spokojen , mob jede luxusne , baterie vydrzi hodne , fotky se mi libily , jen si clovek musi zvyknout na takove vetsi HDR. Proste je takhle nova naladena.
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“