Aréna telefonůAký smartphone vybrať do 300€ ?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Dejvid50
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB - STOCK MM [v30F] + Xceed Kernel
Tablet: Sencor Element 7D101 (dead)
Kontaktovat uživatele:

Aký smartphone vybrať do 300€ ?

Příspěvek od Dejvid50 » sob 26. říj 2019 0:07:49

Zdravím, idem rovno k veci. Potrebujem nový mt pretože moja stará P10 Lite mi už dosluhuje. Viem že je tu veľa vlákien (aj na iných fórach) ohľadom kúpy nového mt, prečítal som už všeličo no furt nie a nie vybrať. Tak sa obraciam na vás. MT bude používaný na občasné fotky (krajinky atp atp...), FB Lite, IG, Chrome, YouTube, Spotify, občas nejaká hra (napr. Candy Crush Saga, Hill Climb Racing); 3D hry ako napr. CoD Mobile, PUBG ani moc nehrávam na také veci mám PC :D ... Jednoducho požadujem NAOZAJ plynulý chod, aby sa appky spúšťali/prepínali medzi sebou aspoň behom 1-2 sek. Batériu moc neriešim keďže nie som na mt 24/7 a už pri súčasnom P10 Lite mi vydrží aj necelé 2 dni (bez hrania, občas hudba - Spotify, FB Lite, IG na pár minút)..
---
stručné POŽIADAVKY
---
Maximálny rozpočet: (Kč / €): 300€ - NEBRÁNIM SA ANI BAZÁROVKE. (čím lacnejšie, tým lepšie)

Miesto nákupu: ČR/SR, EU, Ázia (banggood, geekbuying, gearbest, bazoš, alza atp.)

Predpokladané využitie zariadenia: Telefón na bežné použitie , pár hovorov/sms týždenne, hry hrám občas (väčšinou 2D)

Požiadavky na značku: Xiaomi, Samsung, Huawei, OnePlus, Google Pixel

Mnou navrhované modely: Xiaomi Mi9 Lite; Xiaomi Mi9, Mi9T - bazoš; najviac ma zaujal asi Samsung Galaxy S9 (S9+) - bazoš; Samsung Galaxy Note 8, 9 (ak sa nájde na bazoši); Google Pixel 2

Vlastnosti displeja: Veľkosť vyberám určite nad 6''+ (5,5 mi už jednoducho nestačí)

Výkon: RAM min. 4GB

Interná pamäť: Aspoň 64gb

Slot pre pamäťovú kartu: Nerozhoduje

Audio: -

Komunikácia: LTE, NFC

Fotoaparát: -

Odolnosť telefonu: -

Senzory: -

Nikdy nerob druhým to,čo nechceš aby oni robili tebe :)

Mirda86
Moderátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Aký smartphone vybrať do 300€ ?

Příspěvek od Mirda86 » sob 26. říj 2019 7:12:42

Vesmes zadny ten model cos vypsal nebude krokem vedle.
Teda Pixel 2 a S9 urcite jo. Pokud chces vetsi telefon. Pixelem si vylozene pohorsis a S9tkou si moc nepolepsis. Leda tou Plus verzi. Kazdopadne za 300 ecek nevim jestli sezenes bazarovku. Nebo bude v dost spatnym stavu. O S9 Plus nemluve.

Co se tyce rychlosti tak na tom je nejlepe jednoznacne Mi 9 (z tveho seznamu). Logicky i kvuli nejaktualnejsimu hw.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“