Aréna telefonůnový telefón do 450 €

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Hope
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Vernee Apollo lite

nový telefón do 450 €

Příspěvek od Hope » ned 19. dub 2020 7:32:05

Ahojte, potrebujem poradiť s výberom nového telefónu do 450€

* moje požiadavky: displej aspoň 6,3 palca, čo najlepší fotoaparát (hlavný s OIS) pre čo najlepšie zachytenie momentiek detí, širokouhlý a teleobjektív až tak používať nebudem, high end procesor Snapdragon 855 alebo Kirin 980, Exynosy nepreferujem, čo najspoľahlivejší skener odtlačkov prstov
* momentálne mám Huawei Nova 3 - dobrý telefón ale nevyhovuje mi fotoaparát a ladenie fotiek keďže má čiernobiely senzor

* vo výbere mám nasledovné telefóny:

**Samsung Galaxy S10 lite - momentálne v akcii tento víkend za 454 € (12 300CZK) - neviem či má dostatočne dobrý foťák , hlavný senzor hoci má 48 MPX ale má horšiu sveteľnosť f2,0
**Realme X2 pro - ten má lepší procák Snprdragon 855+ a 90 hz displej a vraj skener má veľmi dobrý, ale na druhej strane ma odrádza sw podpora a vraj slabý hlavný 64MPX Samsung senzor dľa recenzií, je cca o 30€ lacenjší ako Samsung
** Honor 20 pro - má vraj parádny foťák (hlavný senzor), odrádza ma len IPS displej a skener na boku (som ľavák), súčasná situácia okolo Honoru /Huaweiu hoci tento Google služby podporuje , na druhej strane až 256 GB úložného priestoru, je cca od 50€ lacnejší ako Samsung
** Lg G8s - má IPS certifikáciu, ale tiež sitúcia LG mobile nie je ružová , je o trocha dražší ako Samsung

* suma sumárum sú to výkonné vybavené telefóny, vcelku mi z toho všetkého asi najvyváženejšie vychádza Samsung alebo Realme (láka ma 90 hz displej ale bojím sa kvalitý primárneho foťáku)

* prosím Vás podľa mojich preferencií, ktorý telefón by ste si zadovážili?, ďakujem za každú odpoveď....

Samsung Spica - Froyo 2.2 CyanogenMod 6.1.1 Spica alpha8.1, Gingerbread theme ...Huawei Sonic.... HTC Evo 3D.....HTC One X...HTC One M8...Vernee Apollo lite

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“