Aréna telefonůVýběr telefonu - kvalitní displej

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
Fait
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. kvě 2020 11:07:10

Výběr telefonu - kvalitní displej

Příspěvek od Fait »

Zdravím,

potřebuji poradit s výběrem telefonu do cca 5000 CZK. V mém hledáčku jsou RN8, RN7, P30 lite. A do cca 6000 CZK: RN8 Pro, RN9. Z těchto dvou cenových kategorií by jste mi prosím doporučili jaký telefon? Nebo je zde jiná lepší alternativa? Jde mi hlavně o kvalitu displeje, zobrazení atd. Proto jsem uvažoval i o dražším RN8 pro, který má podle recenzí hodně dobrý displej.

Děkuji moc
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Výběr telefonu - kvalitní displej

Příspěvek od Mirda86 »

Mi 9 Lite s Oled od Samsungu a melo by to byt +- to same co ve vlajkove Mi 9.
Fait
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. kvě 2020 11:07:10

Re: Výběr telefonu - kvalitní displej

Příspěvek od Fait »

Mirda86 píše: pon 25. kvě 2020 11:16:37 Mi 9 Lite s Oled od Samsungu a melo by to byt +- to same co ve vlajkove Mi 9.
to už je mobil za 7k. Původně jsem chtěl kolem 5k :D 2000 navíc už je pro mě moc. Děkuji za tip
stanos
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: pon 16. srp 2010 15:06:37
Typ mobilu / ROM: Mi 9 lite
Tablet: Ainol 7 Novo Elf II

Re: Výběr telefonu - kvalitní displej

Příspěvek od stanos »

Ahoj, mám Mi 9 lite (128 GB) a jsem spokojený. Dal jsem za něj něco málo přes 6000 Kč.
Fait
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. kvě 2020 11:07:10

Re: Výběr telefonu - kvalitní displej

Příspěvek od Fait »

Děkuji. A co Samsung M21? Xiaomi MI9 lite pořád lepší že? Jde mi o to mít telefon s co nejlepšími a nejvěrnějšími zobrazovacími schopnostmi a velkým displejem.

A kdybych chtěl opravdu telefon do 5000. Tak Samsung A40 / RN 7 / RN 8T? U samsungu se trochu bojím toho výkonu, je dostatečný na běžné užívání, žádné náročné hry na něm hrát nebudu.
Naposledy upravil(a) Fait dne úte 26. kvě 2020 10:52:27, celkem upraveno 1 x.
sirThomas
Androiďák!
Příspěvky: 378
Registrován: úte 01. bře 2016 10:38:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: Výběr telefonu - kvalitní displej

Příspěvek od sirThomas »

Máme teď doma A40 a zdá se mi že to je dobrý telefon, pěkný display, výkon slabší (porovnávám to se svou S8+ a tam je všechno slabější v této cenové kategorii), ale dost dobrý na tuto cenovou kategorii, měsíc zpět jsem tchýni nastavoval MI Note 9 LITE (plus mínus stejně výkoný jako S8+ jenom má víc RAM a ta se dost hodí :-) ) a rozdíl tam byl hlavně co se týče rychlosti, ale ten byl taky dražší... + jsem narazil na reklamy v systémovém menu a v systémových aplikacích... A to bych od telefonu za tuto cenu fakt nečekal...
HTC Mega => HTC EVO 3D => Galaxy Note 3 => Galaxy S8+ Gear Fit2Pro => OnePlus 7T + Amazfit TRex Pro
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Výběr telefonu - kvalitní displej

Příspěvek od Mirda86 »

Osobne bych se levnymu Samsungu vyhnul. A40 ma slusny display a kompaktni rozmery. Ovsem zbytek je prumer nebo podprumer. M21 to same. Sice velka baterka ale neodpovida vydrzi. Navic oba Exynos ktery neni pecka ani ve vlajkach. Snapdragon je jistota. Kor u nizsi tridy.
Osobne sem se s reklamama u Xiaomi nesetkal. Vetsinou to byl problem blbe nastaveneho telefonu (oblast) nebo blbe koupeneho. Ale i tak se toho da lehce zbavit.
robertBA
Androiďák!
Příspěvky: 379
Registrován: úte 03. zář 2013 7:21:48
Typ mobilu / ROM: Motorola One lite

Re: Výběr telefonu - kvalitní displej

Příspěvek od robertBA »

Ciao I to bude s reklamou skúšať stále. Navyše tam máš vytočenú priamu linku do Číny. O to každý nestojí.
Ten A40 je úplne v pohode.

­    

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“