Aréna telefonůNáhrada za Galaxy S9

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
wewe87
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: stř 19. úno 2014 16:38:25
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9

Náhrada za Galaxy S9

Příspěvek od wewe87 »

Trpezlivo som čakal na Galaxy S22, lebo 22 je moje obľúbené číslo (je to hlúposť, ale...). Ale moja S9ka rozhodla za mňa a pokazila sa už teraz a do februára nepočkám. Samsung som si veľmi obľúbil a mám aj Watch Active2, no som otvorený iným značkám. Na S9ke ma bavil flagship feel - proste všetko parádne nadupané a fungovalo. Nebavila ma výdrž baterky a už by to chcelo lepší foťák - to fakt chcem v novom mobile: BATERKA a FOŤÁK. Najviac ma zaujal Pixel 6, ktorý teraz vyšiel, ale Pixel máva svoje muchy a do Pixel 6 dal Google dosť noviniek, čo môže byť problematické.

Alternatíva je výrazne ušetriť, keď som v 2021 spokojne robil s S9kou, tak mi možno stačí flagship killer ako Poco alebo Realme.

Maximální rozpočet: soft 600€, hard 700€

Místo nákupu: SR, EU

Předpokládané využití zařízení: Pracovní telefon - hodne multitaskingu a dobrá baterka, hodne hovorů/sms, hraju občas, výborné foto

Požadavek na značku: Nerozhoduje, ale vyhovuje mi Samsung

Mnou navrhované modely: Pixel 6, Samsung S20FE, Oneplus 9, Xiaomi Mi 11, Oneplus 8T, Samsung Note 20 Ultra alebo úplne ušetriť a zobrať flagship killer Poco F3, Realme GT 5G
helendam
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 17. dub 2023 5:07:49
Typ mobilu / ROM: nokia

Re: Náhrada za Galaxy S9

Příspěvek od helendam »

Dobrý deň,
Ak máte záujem o výbornú batériu a kvalitný fotoaparát, môžem vám squidward odporučiť modely Xiaomi Mi 11 a Samsung Galaxy S20FE. Xiaomi Mi 11 má vynikajúci výkon, 6,81-palcový AMOLED displej, 108-megapixelový hlavný fotoaparát a 4600 mAh batériu s podporou rýchleho nabíjania. Samsung Galaxy S20FE má 6,5-palcový AMOLED displej, 12-megapixelový ultraširokouhlý fotoaparát, 4500 mAh batériu a podporu rýchleho nabíjania a bezdrôtového nabíjania.
OnePlus 9 má tiež veľmi dobrý fotoaparát, výkonný procesor a rýchle nabíjanie, no jeho výdrž batérie nemusí byť taká dobrá ako u Xiaomi Mi 11 alebo Samsung Galaxy S20FE.
Samsung Note 20 Ultra je tiež vynikajúci telefón so skvelým fotoaparátom, no jeho cena by mohla byť nad vaším rozpočtom.
Poco F3 a Realme GT 5G sú skvelé možnosti pre flagship killer telefóny, ktoré vám môžu poskytnúť dobrý výkon a kvalitu fotoaparátu, no ich výdrž batérie a kvalita fotoaparátu môžu byť menej ako u vyššie uvedených modelov.
Nakoniec, Pixel 6 má veľmi dobrý fotoaparát, ale ako ste už spomenuli, môže byť problematický kvôli novým novinkám, ktoré Google do neho vložil.
Myslím si, že by ste si mali zvážiť Xiaomi Mi 11 alebo Samsung Galaxy S20FE, keďže vám môžu poskytnúť dobrú výdrž batérie a kvalitu fotoaparátu, ktoré hľadáte v novom telefóne.
adamusa
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. kvě 2023 7:55:36

Re: Náhrada za Galaxy S9

Příspěvek od adamusa »

Teraz bol uvedený na trh Galaxy S22 a cena Galaxy S22 začína na 899 USD a je o 100 USD vyššia ako Samsung Galaxy S21. mapquest directions
andree23
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pon 16. led 2023 4:47:54

Re: Náhrada za Galaxy S9

Příspěvek od andree23 »

Ak chcete niečo trochu cenovo dostupnejšie, OnePlus 8T je skvelou voľbou s výkonným hardvérom a plynulým fnf používateľským rozhraním.
Critak
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04. črc 2023 4:14:09

Re: Náhrada za Galaxy S9

Příspěvek od Critak »

Ďakujem za odporúčania. Váš vstup je veľmi užitočný a poskytuje skvelý prehľad o rôznych modeloch telefónov so zameraním na výdrž batérie a kvalitu fotoaparátu basket random. Xiaomi Mi 11 a Samsung Galaxy S20FE znie ako skvelé voľby, ktoré by mohli splniť vaše požiadavky.
otis
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 22. čer 2022 5:34:46

Re: Náhrada za Galaxy S9

Příspěvek od otis »

Mi 11 has a great display slope game and powerful hardware. Its camera is also good and the battery should be sufficient.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“