Aréna telefonůVýběr telefonu do 6000 - pouze s procesorem Qualcomm

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
Uživatelský avatar
droid1221
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: sob 26. dub 2014 16:54:08
Typ mobilu / ROM: Mi4c Mokee 6.0.1

Výběr telefonu do 6000 - pouze s procesorem Qualcomm

Příspěvek od droid1221 »

Ahoj, vím, že jsem o pomoc s výběrem mobilu žádal nedávno, ale to bylo pro tátu a nyní mi telefon pro změnu ukradli a já mám jiné požadavky. Primárně mi jde o výkon (přeci jen nekupuju telefon každý rok, tak at to má budoucnost a fotografický typ nejsem). Děkuji za všechny rady.

Maximální rozpočet: 6000 (+ - 200 kč)
Místo nákupu: ČR
Předpokládané využití: Od každého trochu, hry nehraju a když tak nenáročné typu candy crush
Požadavek na značku: Není
Mnou navrhované modely: Poco X3 Pro 6 GB RAM/128 GB úložiště
Ostatní požadavky: 1. Dual Sim 2. procesor Qualcomm (vyznám se v tom, umím instalovat custom rom,root atp. a to se na mediateku prostě dělá krkolomně, případně custom rom není), 3,5 mm jack (jo jsem konzerva a s bluetooth sluchátky se nehodlám kamarádit :D)

Pokud jsem něco do dotazu zapomněl napsat, stačí říct kontroluji to tu denně, případně doplním.
Pokud jsem ti pomohl dej mi palec nahoru. :) :palec:
Život je svině ale vepřový mám rád :D
Uživatelský avatar
AtamiiX
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: pon 22. čer 2020 18:32:55
Typ mobilu / ROM: Realme 7 (A.7X Stock + Magisk)
Mobil 2 / ROM: TCL SEOUL (ALCATEL 1B 2021.01 UPDATE)
Rom: Stock
Bydliště: To bys chtěl vědet co :D

Re: Výběr telefonu do 6000 - pouze s procesorem Qualcomm

Příspěvek od AtamiiX »

Pokud nejste moc náročný, tak slibně vypadá také Redmi Note 10 Pro. Sice nenabídne takový výkon, ale má Amoled displej a skleněná záda.
Btw Mediatek už není tak hrozný a není se čeho bát. Je sice pravda že podpora alternativních firmwarů (romek) není tak obsrovská jako u Qualcommu, ale stále je docela velká. Zařízení jako Redmi Note 8 pro či Realme 6 jsou tomu důkazem
Nokia 5130 -> Huawei Y530 -> Huawei Y550 -> Galaxy S3 Neo -> Huawei P8 Lite -> Redmi 4X Global -> Asus Zenfone Max Pro M1 -> Aligator S4090 -> Realme 7 4/64 48MPx / TCL SEOUL (Alcatel 1B 2020)

MediaTek developer a exploiter. Realme 7 scener.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“