Goclever Tab I71Goclever Tab I71

danfousak1
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 09. črc 2013 8:04:45
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s4
Tablet: Tab I71

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od danfousak1 »

Pokud ti zamrzla úvodní obrazovka zkus si přehrát rom ti si stáhneš na ulož.to nebo někde na stránkách goclever pak už by ti to mělo jet ..
Pokud ti to stále nepojede zkus tedy nahrát jinou rom do tabletu a pokud ti to nepojede pořád tak to pak jedině zajdi do obchodu kde si tablet kupoval a zažádej o reklamaci pokud stále máš ještě záruční list ;) Přeji hodně štěstí aby ti to dobře dopadlo pokud ještě ten tablet máš nebo pokud ti to stále ještě nejde ta obrazovka..
seeker
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. srp 2013 20:04:24
Typ mobilu / ROM: tab i71
Tablet: GoClever tab I71

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od seeker »

Zdravim, Mám takovej problém..
Před cca 4 mesici sem si z druhe ruky poridil tenhle "stroj", ze zacatku fungoval v poho.. na mé potřeby.. což bylo jen na čtení knížek.. a obcas na net na mail.. to ze mam slabou baterii a tak sem si zvykl.. ale k tomu problemu..
Před nedávnem sem ho po delší době spustil.. a nestacil jsem se divit.. neslo skoro nic spustit ani programek na čtení knížky.. (cool reader) ani nic jineho.. furt to jen vyskakuje ze to a to prestalo fungovat atd.. jsem z toho krapet zoufalej.. zkousel jsem i obnoveni tovarniho.. ale to se jakoby udela.. restart a pak vse pri starem.. prijde mi ze pri kazdym zapnuti si to naskoci na nejakou svoji "zalohu" nebo nevim.. zkousel jsem odstaranit i par apliakci jako skype a tak.. a ale furt to tam vidim..
tak nevim..
nebyla by nejaka rada? krom toho abych to rozšlápl? .) Díky
stanleyjr
Robot
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:59:51
Typ mobilu / ROM: HTC One M8
Mobil 2 / ROM: HTC One X
Tablet: Nexus 7

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od stanleyjr »

Mám lepší nápad, buchni po tom aspoň 10 kg kladivom :)
Minule som kamošovi flashoval tento šrot pôvodnou ROMkou z oficial GC stránky a je to horšie než to bolo, správa sa to podobne ako popisuješ.
Neviem čo s tým :) Tiež som mu poradil nech to zahodí a rozbije na márne kusy.
phone: HTC One M8 5.0.1 Lollipop
phone: HTC One X 4.3 JellyBean
tablet: Nexus 7 2012 WiFi - 4.4.4 KitKat
kotek
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 05. led 2012 15:35:09
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia T

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od kotek »

neni tu niekto zo slovenska kto ma tento tablet s niakou vadou a mohol by mi ho predat?ja mam problem ze som odlomil zapinacie tlacitko a potrebujem ten tablet zfunkcnit ak tu je niekto taky kto ho ma napr s nefunkcnym displejom a vedel by ho dat za symbolicku cenu nech posle SS
jara57
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 17. srp 2013 10:48:22
Typ mobilu / ROM: Huawei
Tablet: Goclever tab176gps Tv

Re: Goclever Tab I76gpc Tv

Příspěvek od jara57 »

Zdravím prosím potřeboval bych poradit mám 2 týdny stary tablet Goclever 176 Gps Tv rano po zapnuti nabehl jen uvodni obrazek a to je vše zkoušel jsem v rámci mych možností a návodu vše ani se nehne ,budu vděčný za každou radu vedouci k jeho zprovoznění.Děkuji Tom
antosiky
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26. srp 2013 12:16:15
Typ mobilu / ROM: LG9
Tablet: ASUS transofrmer,GoClever

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od antosiky »

Mam Tablet Goclever Tab I71 ... nahraval som officialnu rom stiahnutu priamo z ich webu avsak pri instalaci to z neviem akeho dovodu spadlo... Nahraval som z externej SD karty....
Teraz ked davam akukolvek ROM tak pri spusteni Tabletu mi zostane iba biele pozadie s napisom GOCLEVER+logoandroid+www.goclever.com...
Myslim ze bude poskodeny bootloader ...
Viete mi niekto pomoct kde ho stiahnut pripadne co stym treba urobit?
Dakujem
cerva
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 15. úno 2012 20:25:46
Typ mobilu / ROM: goclever Tab 170
Tablet: goclever Tab 170

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od cerva »

dobrý den mám goclever TAB170 a po zapnutí mi zamrzne na nápisu INFOTMIC po přeinstalaci rom přes mcsd kartu (stáhl jsem to zde z první strany) mi display po nápisu Infotmic zbělá a nic
nevíte co s tim ?
hardwerak
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 12. říj 2013 19:27:57
Typ mobilu / ROM: Nokia

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od hardwerak »

mám tento tablet poprvé v ruce jak odblokuju ten zámek s těmi 9 kolečky ? Díky
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od Jumbo78 »

Tím vzorem, který sis nastavil, když jsi ho aktivoval

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
agnes
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 03. lis 2013 15:53:34
Typ mobilu / ROM: N8
Tablet: GoClever TAB i71

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od agnes »

Zdravím Vás, mám tady od jednoho klučiny tablet Goclever tab i71 a protože byl líný, pomalý, tak jej delší dobu neužíval. Nabídl jsem mamce (jeho), že mu tam dám vyššího Androida TKT4-160, jak jsem to dělal kdysi u někoho v minulosti, ale on tam má nějaké heslo- 9 kuliček a nezná jaký obraz má nakreslit- nepamatuje si to. Zkoušel jsem to přehrát na vyšší verzi, ale to heslo to stále žádá. Zkoušel jsem Hard reset, ale to nejde asi u tohoto modelu.
Prosím o radu, jak se zbavit toho hesla- zformátovat.
V tabletu není nic důležitého
Předem pěkně děkuji
lukiss
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 04. led 2014 15:18:03
Typ mobilu / ROM: htc hd 2

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od lukiss »

Mam go clever i71 a mam praskly displej ale normalne jede pro pohyb pouzivam bezdratovou mys. Jenze nedavno jsem aktualizoval tablet a chce to po me kalibraci displeje ale myskou ji nemuzu provezt nevedel by nekdo jakym zpusobem to obejit? prosim piste na lukas.istvanfy@gmail.com diiky
lukiss
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 04. led 2014 15:18:03
Typ mobilu / ROM: htc hd 2

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od lukiss »

prave ze pred tim jsem tam neco pomackal a obesel jsem to ale nemuzu si vzpomenout co :DD
fofo44
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pát 12. říj 2012 7:21:41
Typ mobilu / ROM: Huawei G300
Rom: CM 10.1

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od fofo44 »

Odisla mi interna Sd karta. Nemate niekto .img ktore by som dal na novu kartu. Pripadne nejaky link.
fofo44
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pát 12. říj 2012 7:21:41
Typ mobilu / ROM: Huawei G300
Rom: CM 10.1

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od fofo44 »

Ak ešte máte niekto tento taplet pošlite mi prosim subor /data/misc/tscal/pointercal .
kotek
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 05. led 2012 15:35:09
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia T

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od kotek »

Konecne mi funguje tento tablet resp. nefunguje lebo stale zamrza a aplikacie nereaguju stiahol som z ulozto originál rom na i71 link je tu niekde.v teme.nejde mi.sem.cez mobil vložiť je tam zlozka infofirmware a v nej ďalšie zlozky ktorú mam nahray na externu kartu je tam navod v ktorom je ze zlozku android treba dat na kartu ale taká tam nieje viete mi poradit ktoru zlozku treba nahrat dakujem
kotek
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 05. led 2012 15:35:09
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia T

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od kotek »

pouziva este niekto tento tablet?narazil som na dalsi problem chcel som nahrat rom ktoru som nasiel na internete bola to original pre i71 tablet ukazal ze ju instaluje potom ze sa budu zobrazovat pasy na displeji a nakoniec som mal stlacit back no potom naskocilo ze system is damaged recover from external storage viem ze sa to tu riesilo cez sd formater a win hex ale neexistuje jednoduchsia moznost ako tam ten android dostat? vnutorna karta je nepouzitelna keby mi moze niekto upnut android zlozku zo svojho tabletu skusil by som to takto ak to nepojde tak mi nic ine nezostava len to skusit cez ten winhex dufam ze sa tu najdu taky ktory tento tablet este maju
Uživatelský avatar
Longermann
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 01. kvě 2011 16:57:35
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L5
Rom: CM 10.1
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od Longermann »

Základem je, aby jsi měl SD kartu zmenšenou na asi 700 Mb, nebo kolik to bylo... Něco kolem těch sedmi kil... Tam nahraješ teprve onu složku Android. Na to je právě ten SD Formater... WinHex ti zase odemkne Start Sector... Ale jednodušeji to jde taky - najít někoho, kdo ti kartu udělá a pošle, nic jednodužšího už není...
Jaktože v souborech z ulož.to není nikde složka Android? Mám šest různých ROMek pro tento pratablet, z toho jednu original a všude je po otevření unzipovaného souboru složka Android... Maximálně máš staženou nějaký lajdácký nahraný soubor, kde na tebe vybafne něco jako "ramdisků, "uuid", "updater", "ulmage" apod... Tak to všechno přemísti do vytvořené složky Android a máš ji...
Upřímně, pochybuju, že tohle ještě někdo používá, maximálně jako hračku pro svoje Kids, jako já... Link na stažení ROMek tady ve vlákně stále je, zkus to ještě pohledat
Osel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, ale blbec ze všech stran!!!
Jestliže vám nad něčím zůstává rozum stát, neděste se, je to neklamný důkaz toho, že nějaký máte
kotek
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 05. led 2012 15:35:09
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia T

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od kotek »

link na rom tu je konkretne ulozto http://ulozto.cz/xpSo38X/rom-pro-goclev ... erni-sd-7z ale archiv je poskodeny nemohol by si mi sem hodit obsah tej karty ak mas ten tablet?
Uživatelský avatar
Longermann
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 01. kvě 2011 16:57:35
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L5
Rom: CM 10.1
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od Longermann »

Zitra ti sem kopnu link na moje zalohy, tam si vyberes...

EDIT:
Tady máš jak jsem slíbil...

http://uloz.to/xWeMyhU9/zaloha-m7206-rar

Mám pocit, že to je to samé, jako ten odkaz, co jsi sem upnul ty, jen já jsem to stahoval hned, co se to tu objevilo...
Naposledy upravil(a) Longermann dne pát 04. dub 2014 7:18:48, celkem upraveno 1 x.
Osel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, ale blbec ze všech stran!!!
Jestliže vám nad něčím zůstává rozum stát, neděste se, je to neklamný důkaz toho, že nějaký máte
kotek
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 05. led 2012 15:35:09
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia T

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od kotek »

diki da sa s tym niak sfunkcnit ten tablet ked je vlastne zla vnutorna karta?
Uživatelský avatar
Longermann
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: ned 01. kvě 2011 16:57:35
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L5
Rom: CM 10.1
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od Longermann »

no pokud máš aspoň gigovku navíc, třeba k zapůjčení, tak ano... klasicky už podle návodu v souborech
Osel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, ale blbec ze všech stran!!!
Jestliže vám nad něčím zůstává rozum stát, neděste se, je to neklamný důkaz toho, že nějaký máte
fofo44
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pát 12. říj 2012 7:21:41
Typ mobilu / ROM: Huawei G300
Rom: CM 10.1

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od fofo44 »

Nemol by si spravit obraz vnutornej karty? Mne to po takejto instalacii blbne pri kalibracii displeja.
Pri kompletnom obraze vnutornej karty by to malo preskocit.
martinozo
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pon 17. úno 2014 16:15:23
Typ mobilu / ROM: sonyericson Xperia X10 mini pro

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od martinozo »

pingu71 píše:Ahojte, problém se sekáním Androida 2.3.3 v GoClever Tabu I71 jsem částečně vyřešil opravou systému, kterou jsem stáhl ze stránek GoClever.com. Tady je link:
http://download.goclever.net/serwis/tab ... 3_2329.zip

Postup byl jednoduchý. Zip archiv jsem rozbalil na microSD kartu, zasunul do čtečky a restartoval. Za pár minut bylo nainstalováno, ale.. problém s občasným zamrzáním a zpomalenými reakcemi tabletu přetrvává. Navíc nastal problém s udržením spojení na internet přes Wifi a zadrhávají videa z YouTube :? Hledám systém (třeba i vyšší nebo nižší verzi), která by problém definitivně vyřešila. Tablet je super, plně svými rozměry a provedením vyhovující, ale zmíněné problémy ho dělají nepoužitelným. Co dál?

http://mrpierc.jecool.net/blog/goclever ... custom-rom
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od Jumbo78 »

Po více než dvou letech už ho určitě nemá... ;)

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Wesly
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: ned 02. úno 2014 15:24:32
Typ mobilu / ROM: Lg G Flex 2

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od Wesly »

Zdravim, vim ze tablet je stary, ale rad bych ho zprovoznil a vyuzil max. na fotoramecek ci hracku pro maleho. Prehral jsem uz nekolik ROMek ale pokazde chce zkalibrovat displey, coz se v mem pripade nedari. Tablet parkrat spadnul cili tam nebude neco vporadku. Je nejaka mpznost kalibraci obejit?
jkrivanek
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 23. lis 2014 7:30:43
Typ mobilu / ROM: Blackberry
Tablet: Goclever i71

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od jkrivanek »

zdravím mám tento prehistorický tablet a snažím se přehrát software, kartu již zmenšenou mám, jenže tablet jen 5x blikne android a nic víc když dát dovnitř sd kartu nenajede z ní nic, tablet chci jen pro děti na blbnutí ,půjde nějak zprovoznit ?
CZJKP1
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 18. črc 2013 21:02:07
Typ mobilu / ROM: SGS20 FE 5G
Mobil 2 / ROM: S7e, S5, S4 ....
Twitter: tak to nevedu
Tablet: Lenovo Yoga
Rom: Originální

Re: Goclever Tab I71

Příspěvek od CZJKP1 »

Zdravím,

kamarád má GooClever Tab I71 bez originální vnitřní paměťové karty, proto použil svou 4GB, Class 10 MicroSD kartu a podle uvedeného postupu nahrál ROM. Problém je, že karta se zmenšila na 1GB a zbylé 3GB zbyly nepřidělené, takže nelze cokoli ukládat. Kde se stala chyba, jak lze zbylé místo přidělit jako "vnitřní uložiště". Příp. jak lze hýbat s velikostmi oddílů.

Díky
Odpovědět

Zpět na „Goclever Tab I71“