Google Nexus S - Obecná diskuzeReklamace NEXUS S, zkušenosti s reklamací

Moderátoři: novas78, kecinzer, novas78, kecinzer

Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Reklamace NEXUS S, zkušenosti s reklamací

Příspěvek od ramon.dexter »

No, byl na firmu přes operátora, takže to firma dala operátorovi a ten to poslal do Britexu. Jako ten duch by mi až tak nevadil - je vidět jenom při bootu, při běhu systému vidět není. Ale to blbě slícovaný šasi mě točí...
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
Fatal_Soldier
Droid
Příspěvky: 2047
Registrován: pon 11. říj 2010 12:34:08
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official
Bydliště: Hodonín

Re: Reklamace NEXUS S, zkušenosti s reklamací

Příspěvek od Fatal_Soldier »

tak hlavně je to evidentní, takže bych reklamoval práci, tohle je totiž moc :no:
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.
metrix.m
Stálý androiďák
Příspěvky: 58
Registrován: pon 02. lis 2009 17:00:40
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023
Rom: CM 10.1
Bydliště: Ostrava

Re: Reklamace NEXUS S, zkušenosti s reklamací

Příspěvek od metrix.m »

Ahoj,

tak taky sepíši svou zkušenost s reklamací a problémy které mě potkaly s nexusem s

píše se rok 2013 a zrovna v té době vychází android 4.0 pro nexus s, a jelikož jsem byl nadšený hned jsem stahoval a instaloval. Instalace aktualizace proběhla v pořádku trochu jsem si s novou verzí androidu pohrál, ale má radost skončila brzy po té co jsem telefon restartoval. Poté naskočilo logo Google telefon naposledy zavibroval a už se nezapl. Odnesl jsem telefon tedy do prodejny O2 kde jsem telefon zakoupil a ten jej poslal do Britexu. Byla provedena oprava MB a telefon mi byl navrácen. Spokojenost s opravou byla obrovská.

Do dne a do roka se problém opakoval. V té chvíli jsem vypl mobil vyměnil simku a zapl mobil. Opět naskočilo logo Google telefon naposledy zavibroval a už se nezapl. Odnesl jsem telefon tedy opět do prodejny O2 a ten jej poslal do Britexu. Britex se k telefonu postavil tak že viděl oxidaci a tedy že reklamace je v rozporu se záručními podmínkami. Pídil jsem se tedy podle čeho usoudili oxidaci a bylo opravdu divné že mi 2 pracovnice poslali 2 rozdílné fotografie kde se údajně nachází oxidace. Výsledkem tedy bylo zaslat telefon znovu na opravu do Britexu.

Telefon nyní hodně důkladně sledovali aby nalezli vůbec něco co se snad podobá oxidaci (a doufám že se snad jedná o fotografii mého telefonu). Oprava se nekonala a nyní mi Nexus leží doma a já přemýšlím co mam dělat
Uživatelský avatar
RKSoftware
Robot
Příspěvky: 1201
Registrován: ned 05. úno 2012 15:09:09
Typ mobilu / ROM: Galaxy S21 FE
Rom: Stock 12

Re: Reklamace NEXUS S, zkušenosti s reklamací

Příspěvek od RKSoftware »

Koukam, ze mistri v servisech kdyz se jim nechce delat, tak napisou, ze slo o oxidaci a serou na zakazniky....
Galaxy S21 FE
ROM: Stock 12
Kernel: Stock
Uživatelský avatar
Fatal_Soldier
Droid
Příspěvky: 2047
Registrován: pon 11. říj 2010 12:34:08
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official
Bydliště: Hodonín

Re: Reklamace NEXUS S, zkušenosti s reklamací

Příspěvek od Fatal_Soldier »

metrix.m: no, napsal bych k tomu toto: "no jo, Britex..." :no:
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.
Uživatelský avatar
pg.cz
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: úte 02. srp 2011 14:42:44
Typ mobilu / ROM: Nexus S

Re: Reklamace NEXUS S, zkušenosti s reklamací

Příspěvek od pg.cz »

Zdravim, pamatuji se na diskusi s panem Strakou z Britexu, tehdy se dusoval ze s problemy se mame obracet primo na ne. Tak jsem se vratil v case zpatky a nasel jsem kontakt, ktery sam uvadel:
straka@britex.cz nebo britex.straka@gmail.com
Snad to pomuze....
NeXus S (Rom: JellyShot-final, Kernel: Marmite 8.6 bigmem)
Huawei G620s (root)
Uživatelský avatar
hafush
Androiďák!
Příspěvky: 392
Registrován: stř 06. črc 2011 15:41:20
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Bydliště: Praha 4

Re: Reklamace NEXUS S, zkušenosti s reklamací

Příspěvek od hafush »

Já přidám svojí VÝBORNOU zkušenost s reklamací. Měl jsem v levém horním rohu zežloutlý displej, viditelné na bílém pozadí. Bál jsem se,že napíšou,že nic neviděli. Reklamaci jsem odkládal až na poslední den kdy mi platila záruka. Nexus S jsem strcil do originál krabice a donesl do Kasa.cz ,kde jsem kupoval. Oni přeposlali do servisu SECTRON Ostrava. Za 10dní byl na kase mobil k vyzvednutí. Vyměnili displej i s rámečkem okolo něho,který jsem původně měl od jednoho jediného pádu trošku potlučený. Takže teď mám Nexus S ve stavu nového mobilu až je mi ho líto vyměnit za již objednaný Nexus 5.

Edit: Ještě doplním,že jsem měl i obavy ze stavu tzv. Servisní oxidace . Telefon používám i na horách v mrazu a občas se opotil, dále ho pokládám i v zapařené koupelně . Naštěstí vše OK. Nevím jestli lepší servis,nebo štěstí.

EDIT by jumbo78:
Nepiš dva a více příspěvků pod sebe, od toho máš tlačítko "Upravit"! Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je.
LG NEXUS 5 32GB Black z GP DE , Samsung Nexus S , HTC Touch HD, Samsung Wave2.
Odpovědět

Zpět na „Google Nexus S - Obecná diskuze“