Google Nexus One - Obecná diskuzeUSB mass storage

Moderátoři: novas78, kecinzer, novas78, kecinzer

Odpovědět
opres
Stálý androiďák
Příspěvky: 201
Registrován: úte 05. led 2010 17:44:16
Typ mobilu / ROM: 88428827182
Twitter: RobertFum
Rom: RobertFum
Bydliště: Cape Verde
Kontaktovat uživatele:

USB mass storage

Příspěvek od opres »

Zdravim, mam taky problem, ze ked pripojim telefon k PC. Tak mi vyskoci moznost "Turn on USB storage". Ked na to kliknem, tak by mi malo zapnut tu moznost s tym, ze zeleny android sa zmeni na zlteho. Mne to ale prepne asi na 0.2 sekund a hned skoci spat. Neviem sa dostat na kartu tym padom cez pocitac a nic tam nahravat. Karta je le pristupna cez Astro napriklad, funguju filmy aj hudba. Neda sa ale urobit mass storage. Skusal som vsetky aplikacie premiestnit z karty do telefonu, tak nic sa nezmenilo, iba to rychlejsie preblikne. Dakujem za pomoc
Uživatelský avatar
Marax
Stálý androiďák
Příspěvky: 91
Registrován: sob 30. led 2010 16:04:42
Kontaktovat uživatele:

Re: USB mass storage

Příspěvek od Marax »

Nevím jestli je to stejný problém, ale mě se také nešlo připojit na kartu. V mobilu v pohodě, ale mass storage prostě ukázalo jen šedivou ikonu v pc. Asi za to mohl nějaký program co jsem měl přesunutý na sd kartě jinak si to nedokážu vysvětlit.
Pokud máš root tak se zkus se připojit na mass storage přes amon RA recovery jedině tam mi to šlo (clockwork stejnej problem).

Asi tě nepotěším, ale pomohlo až wipe.
Twitter / 100ka.cz
SE T610 > Moto Z8 > NEXUS ONE / 16GB Class 6 SDHC
- MIUI 2.6.8
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: USB mass storage

Příspěvek od Krokodyl »

Systém si nutí přístup na kartu a upřednostňuje ho před připojením k PC... tapeta, widget ....??
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
opres
Stálý androiďák
Příspěvky: 201
Registrován: úte 05. led 2010 17:44:16
Typ mobilu / ROM: 88428827182
Twitter: RobertFum
Rom: RobertFum
Bydliště: Cape Verde
Kontaktovat uživatele:

Re: USB mass storage

Příspěvek od opres »

zaujimave, skusal som zmenit tapetu na defaultnu, zrusit widgety a nepomoholo, presunul som vsetky aplikacie z SD spat do telefonu. nic. uz ma to serie, pred mesiacom asi, som musel zrobit wipe. pretoze mi zrobilo to, ze sa nedalo pripojit na ziadnu wifi, ta chyba sa da riesit jedine wipeom, pokial nemate root. Tak do frasa s tym systemom. Uz to zacina byt jak windows do frasa, bez "formatu" nevydrzi dlho cico? Pritom ziadne blbosti si neinstalujem, zpravidal mam iba aplikacie, ktore su hodnotene pomerne kladne, a pouziva ich velky pocet ludi.
Uživatelský avatar
Pavel7
Androiďák!
Příspěvky: 379
Registrován: ned 10. črc 2011 20:15:40
Typ mobilu / ROM: Huawei P8

Re: USB mass storage

Příspěvek od Pavel7 »

Přesně tohle mi dělaly nekvalitní kabely z číny. S originálem vždy připojen (a nikdy nechtěně neodpojen) napoprvé.
Odpovědět

Zpět na „Google Nexus One - Obecná diskuze“