HTC One - Obecná diskuzeHTC One Google Edition OTA Update

Autor tohoto vlákna
michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC One Google Edition OTA Update

Příspěvek od michpo » ned 07. pro 2014 22:35:56

Na aktualizaci se těším a očekávám ji každým dnem :)
Jakmile dorazí, tak se podělím o nové postřehy.

2Miraaas: Jak to šlape po dalším dnu s novým androidem? Všiml jsi si něčeho dalšího?

Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

novoty
Robot
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M8
Tablet: Apple iPad mini Retina
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od novoty » pon 08. pro 2014 22:00:33

Mám GE nahranou taky, za me nic moc, zítra se vracim na KK... Podsvetleni tlačítek je bug
HTC Desire AMOLED >>> HTC One V Grey >>> Apple iPhone 5 16GB Black >>> HTC ONE M7 Silver >>> HTC ONE M8 Gunmetal Gray
Google Nexus 7 16GB 2012 by ASUS >>> Apple iPad mini Retina Silver

Miraaas
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M7 Google Edition

Příspěvek od Miraaas » stř 10. pro 2014 0:04:16

Zkoušel jsem antutu a výkon stoupl z 28000 na 30000 takže si polepšil. Jinak nevím nic moc novýho :) taky by bylo dobrý kdyby ty notifikace byly schopny rozsvítit displej aspoň na pět sekund. Aby jsi nemusel pořád probouzet displej manuálně, tak za mě mi přijdou nedotáhlý dokonce. Ale nejvíc mě štve že, úplně vypadlo podsvícení navigačních kláves takže v noci vidíš úplný h... :facepalm:

Autor tohoto vlákna
michpo
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od michpo » stř 10. pro 2014 10:17:10

Tak včera mi to také už konečně došlo, tak jsem to hned nahodil a musím říct, že naprosto super! Je to pěkně svižný a celkově to vypadá mnohem lépe. Plynulé pěkné animace, vychytané funkce již v základu, například vyrušení, konečně sem mohl odinstalovat program na profily, protože telefon sám umí na noc vypnout zvonění a nechat je jen pro některé kontakty, bravo! Adaptivní jas také super věc, kdy se nastaví max úroveň do které se to má automaticky řídit. Ukazatel baterky v procentech je již konečně vidět i když je stav víc jak 50% :) Dále svítilna v základu, také užitečné, není potřeba další aplikace a další drobná vylepšení.

Z nevýhod bych mohl zatím zmínit pouze chybějící podsvícení tlačítek (v noci není vidět, ale jelikož vím kde které je, tak se to dá i po paměti zmáčknout). Další drobnost je že pokud se zapne svítilna a vypne se telefon, tak svítilna zhasne, což je škoda, toto externí aplikace umí, že svítilnu nechají svítit i při vyplém displeji. Jinak mě z nevýhod nic dalšího momentálně nenapadá.

Pokud někoho něco zajímá, tak se ptejte, rád odpovím na dotazy pokud budu vědět.

PS: zatím jsem nedělal wipe, ten budu dělat až přes svátky, mám toho teď v práci dost, takže není čas si s tím hrát a vše znovu nastavovat, nicméně na rychlost to evidentně nemá vliv, protože vše funguje naprosto plynule a rychle. Výdrž baterky zatím nemohu posoudit, protože mi aktualizace přišla včera večer, ale mohla by být lepší, dle toho co o androidu 5 říkali při jeho uvedení, uvidíme. S 4.4.4 mi telefon vydržel bez problémů 2 dny s plným nasazením.

EDIT: 2Miraaas: jak to myslíš s těmi notifikacemi? Vždyť telefon má notifikační diodu, tak vidíš jestli ti něco přišlo nebo ne. Nepamatuji že by nějaký android při příchozí notifikaci rozsvěcel displej, ani mi to nikdy nechybělo, stačí mi notifikační dioda.

Miraaas
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M7 Google Edition

Příspěvek od Miraaas » stř 10. pro 2014 21:31:25

No myslel jsem,že by se rozsvítil display jako to mají notifikace z obchodu play. Notifikační dioda funguje dobře jen ty senzorová tlačítka taky vím kde jsou ,ale občas se musím trefovat víckrát :D

Autor tohoto vlákna
michpo
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od michpo » čtv 11. pro 2014 0:10:17

JJ jasný chápu, taky se sem tam netrefím a musím se podívat kde že to tlačítko je :D
Ale tak není to zase nic co by znemožňovalo telefon používat, takže pohoda.

Ještě hledám jak na zamykací obrazovce vypnout ty gesta vlevo/vpravo pro foťák/číselník, tohle tam opravdu nechci. Na netu jsem viděl pár screenshotů z Androidu 5 a na některých to nebylo, tak to asi nějak vypnout jde, jen jsem zatím nepřišel na to jak. Nenapadá někoho?

Jinak předpokládám že funkce Androidu 5 pro probuzení telefonu když ho člověk vezme do ruky asi není dostupná pro HTC One co? Ale tak zase není to nic co by mi vyloženě chybělo ;)

sovereignFBI
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S10

Příspěvek od sovereignFBI » čtv 11. pro 2014 17:40:55

To probuzeni by mne taky zajimalo, jsou urcite nejaky apk, ktere stejne neznam, ale orig. apk by byla lepsi.
Samsung galaxy S10 128 GB 9 orig.rom
Sony smartwatch 2
Garmin fenix 3 gray optic
Xiaomi amazfit pace
Samsung galaxy watch 46

wallin
Androiďák!
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Taimen_Panda / A.10

Příspěvek od wallin » pon 15. pro 2014 17:35:30

jen pro zajímavost, při zapínání ART/Dalvik je implementováno?

Autor tohoto vlákna
michpo
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od michpo » stř 17. pro 2014 0:39:24

V Androidu 4.4 bylo možné ART zapnout (výchozí byl Dalvik), nicméně v Androidu 5 je již pouze ART a není možné se přepnout zpět na Dalvik. Osobně ale nevidím jediný důvod k návratu na Dalvik, protože ART funguje naprosto perfektně. Už na Androidu 4.4 jsem měl zapnutý ART a rozdíl byl znatelný, samozřejmě ve prospěch ARTu :)

Jinak co se týče výdrže telefonu s Androidem 5.0.1, tak u mě se zvýšila. Například při brouzdání po netu ubývá baterka pomaleji :)
Ani žádný proces mi nebere baterku více než by měl, vše je v pořádku. Prozatím jsem wipe nedělal, je moc práce, ale chystám se ho udělat, i když to bude spíše pro dobrý pocit, než že by mi to mělo něco přinést, vše funguje jak má už teď.

Odpovědět

Zpět na „HTC One - Obecná diskuze“