HTC One X+ - Obecná diskuzeHTC One X+

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jaku
Stálý androiďák
Příspěvky: 187
Registrován: sob 15. kvě 2010 13:17:21
Typ mobilu / ROM: hTC One X+

Re: HTC One X+

Příspěvek od Jaku »

Pokud slovem "dok" myslíš to co popisuji, tedy "HTC kolébku CR-S650", tak ano.
Ta má pět pinů, které pasují na těch pět kontaktů na zádech telefonu.
Ostatní viz pár postů výše.
Desire, Sensation, Wildfire S a 2x One X+
czgif
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: úte 08. bře 2011 17:03:32

Re: HTC One X+

Příspěvek od czgif »

Prostě jednoduše níkde v menu nemám režim dok. Pokud já vložím HOX+ do doku ( kolébky ) tak se pouze nabíjí. Nevím jestli to je chyby telefonu nebo u hox+ tato možnost neni. Mám před sebou HOX a HOX+, HOX funguje i v menu ma dok hox+ nefunguje pouze nabíjí a funkci dok jsem nenašel nikde v menu. Takže by mě zajímalo jestli má někdo v menu HOX+ položku dok prosím o screenshot.

verze soft.>
Přílohy
2013-01-18 09.39.35.png
2013-01-18 09.39.35.png (18.85 KiB) Zobrazeno 4410 x
______________________________________________________________
OP7pro
Surface pro 4 8/256
______________________________________________________________
Lucifero
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: pon 16. dub 2012 15:44:43
Typ mobilu / ROM: DHD - SXL - ONE X - ONE X +
Tablet: NOTE 10.1-Xperita Tablet Z-NOTE 10.1 (2014) LTE

Re: HTC One X+

Příspěvek od Lucifero »

Toto jsem již také řešil, prohledával celý systém, ale režim doku nenašel. Dost mě to tenkrát vytočilo, poté jsem řešil jinou app. Já měl tu smůlu, že nefungovalo tenkrát ani na HOX.
Chlapi, bylo by možné extrahovat app režim doku?
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: HTC One X+

Příspěvek od Tony321 »

Mňa by skôr zaujímalo či máte na One X JB alebo ešte stále ICS.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
Jaku
Stálý androiďák
Příspěvky: 187
Registrován: sob 15. kvě 2010 13:17:21
Typ mobilu / ROM: hTC One X+

Re: HTC One X+

Příspěvek od Jaku »

czgif píše:...Takže by mě zajímalo jestli má někdo v menu HOX+ položku dok prosím o screenshot.>
V kolébce funguje, ale žádnou položku DOK jsem v Nastavení nenašel.
Desire, Sensation, Wildfire S a 2x One X+
Uživatelský avatar
hitmanhunt
Stálý androiďák
Příspěvky: 81
Registrován: pon 20. úno 2012 16:08:27
Typ mobilu / ROM: HTC One X+
Rom: stock
Bydliště: Ostrava

Re: HTC One X+

Příspěvek od hitmanhunt »

Tak, já musím přijít s malým detailním dotazem, jen abych si osvěžil znalosti.

Jak je to s HOX+ a Flashem? Pokud v prohlížeči - jakémkoliv pustím Youtube, jede vše bez problémů. Pokud se nepletu YT už umí jet i na HTML5. Pokud pustím serialycz, video si normálně přehrávám, bez problémů. Stejně tak například Trailery z CSFD. Ale pokud najedu na stránku navratdoreality, tak místo videí tam není vůbec nic. Může mi někdo jentak nastínit, jak se ty věci mají? :D Dokonce v menu je i flashplayer settings, ale v prohlížeči je flashplayer dissabled, protože by mohl způsobit "crash telefonu" takže jsem z toho trošku... rozložen :D
One X+ stock unroot
Uživatelský avatar
Jaku
Stálý androiďák
Příspěvky: 187
Registrován: sob 15. kvě 2010 13:17:21
Typ mobilu / ROM: hTC One X+

Re: HTC One X+

Příspěvek od Jaku »

Tony321 píše:Mňa by skôr zaujímalo či máte na One X JB alebo ešte stále ICS.
Promiň, ale tady je sekce HTC One X+, tak nevím jestli ti pomůže moje odpověď, že mám dávno 4.1.1. :(
Desire, Sensation, Wildfire S a 2x One X+
Uživatelský avatar
Petrov
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: ned 13. lis 2011 13:42:45
Typ mobilu / ROM: Honor 6
Rom: Stock

Re: HTC One X+

Příspěvek od Petrov »

hitmanhunt píše:Tak, já musím přijít s malým detailním dotazem, jen abych si osvěžil znalosti.

Jak je to s HOX+ a Flashem? Pokud v prohlížeči - jakémkoliv pustím Youtube, jede vše bez problémů. Pokud se nepletu YT už umí jet i na HTML5. Pokud pustím serialycz, video si normálně přehrávám, bez problémů. Stejně tak například Trailery z CSFD. Ale pokud najedu na stránku navratdoreality, tak místo videí tam není vůbec nic. Může mi někdo jentak nastínit, jak se ty věci mají? :D Dokonce v menu je i flashplayer settings, ale v prohlížeči je flashplayer dissabled, protože by mohl způsobit "crash telefonu" takže jsem z toho trošku... rozložen :D
Pokud vím,tak Android od verze 4.1 JB přestal Flash player podporovat. Takže flash prvky na různých webovkách nebudou fungovat, ale hodně webů již přechází na HTML5, ale je to stále běh na dlouhou trať než budou všechny.
SE k750i >> Nokia X3 >> ZTE Blade >> Sony Ericsson Xperia Mini Pro SK17i >> HTC One X+ >> Honor 6
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: HTC One X+

Příspěvek od Tony321 »

Jaku píše:
Tony321 píše:Mňa by skôr zaujímalo či máte na One X JB alebo ešte stále ICS.
Promiň, ale tady je sekce HTC One X+, tak nevím jestli ti pomůže moje odpověď, že mám dávno 4.1.1. :(
Ale ja som sa pýtal či má na One X ešte ICS, lebo HTC ten dok. možno príchodom JB odstránil

Tu máte návod na stiahnutie Flashu: http://www.mojandroid.sk/2012/11/26/ako ... oid-navod/
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
ferry156
Stálý androiďák
Příspěvky: 137
Registrován: stř 27. dub 2011 16:31:24
Typ mobilu / ROM: SGS6
Rom: Stock

Re: HTC One X+

Příspěvek od ferry156 »

Nemáte někdo info zda bude oficiální CyanogenMod 10.1 pro HOX+?
Acatel ote,Siemens M50,Nokia 3310,Samsung D500,V200,SonyErickson K750i,Nokia N72,N90,N85,Nokia 5800xm,N97 mini,Htc HD2,Iphone 4,Htc Mozart,SGS2,SGS3,HTC ONE,LG G2,SGS6,HTC ONE M9,LG G4
Uživatelský avatar
Theladik
Stálý androiďák
Příspěvky: 190
Registrován: ned 05. srp 2012 12:34:13
Typ mobilu / ROM: HTC One X+
Rom: nemám rád romy
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC One X+

Příspěvek od Theladik »

Ericsson R320->Siemens AX75-> siemens E55->Sony Ericsson K310i->Samsung S3310GT->HTC touch 2->HTC one X ->HTC one X +
Uživatelský avatar
Ko.udy
Androiďák!
Příspěvky: 438
Registrován: stř 16. čer 2010 7:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Re: HTC One X+

Příspěvek od Ko.udy »

Tak jsem opet stastnym majitelem htc. Vyzkousel jsem asus a samsung jak sgs3 tak note 2 a britex jako vzdy zklamal. Tudiz jsem se vratil zpet k htc. Zatim naprosta spokojenost. Uvidime jak to bude dal. Snad muj prispevek nevadi ale chtel jsem se vykecat.
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: HTC One X+

Příspěvek od Tony321 »

tak to gratulujem, ale nechápem ako si mohol Padfone vymeniť za plasťák SGS3 :D
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
Ko.udy
Androiďák!
Příspěvky: 438
Registrován: stř 16. čer 2010 7:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Re: HTC One X+

Příspěvek od Ko.udy »

Jelikoz jsem mel tablet navic a tim padem padfone pro me ztratil vyznam. S3 neni spatny stroj ma dost vychytavek design neni spatny kdyby nebyl cely z plastu. Ale ten britex to je kapitola sama o sobe. Vzdycky jsem snim mel jen problemy az mi dosli nervy. Zlate htc a vsp data. Tak se zatim seznamuji s novym strojem. Me prvni dojmy: baterie zatim drzi vice nez solidne. Uplne jina vydrz nez u hox. A to zpracovani je proste luxus.
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: HTC One X+

Příspěvek od Tony321 »

inak radšej si mohol počkať na M7
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
Ko.udy
Androiďák!
Příspěvky: 438
Registrován: stř 16. čer 2010 7:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Re: HTC One X+

Příspěvek od Ko.udy »

Nemohl byl bych uplne bez telefonu a nikdy neni problem ho prodat a doplatit uvidime zda m7 bude takovy zazrak
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.
Uživatelský avatar
BorecArny
Robot
Příspěvky: 1009
Registrován: úte 03. kvě 2011 10:56:27
Typ mobilu / ROM: HTC One X +

Re: HTC One X+

Příspěvek od BorecArny »

Pánové řeším jednu otázku. Mám originál nabíječku HTC ale kabel který je k ní dodáván je krátký tudíž nedosáhne od zásuvky na můj noční stolek. Tudíž jsem si koupil Kabel 3m dlouhý. Takto jsem dříve nabíjel HTC Desire a HTC OneX a neměl jsem problém aby se telefon přes noc nabil , ale HTC OneX+ má problém a telefon se z 0 na 100 nabíjí 10 hodin a déle. HTC OneX se takto nabíjí 5hodin a HTC Desire 3hodiny . Problém není v nabíječce mám tři nabíječky od HTC a všechny jsem odzkoušel problém je jak se domnívám v kabelu . Tudíž se ptám nemáte někdo typ na dobrý kvalitní kabel který by měl 3metry ? Či nabíječku která by nedisponovala usb vstupem ale rovnou microUSB výstupem na dlouhém kabelu minimálně 2 metry.

Neraďte prosím abych si dal prodlužovačku od zásuvky, není to již bohužel možné kvůli elektrickým roštům v posteli a další elektroinstalaci. ;)
PDA: HTC One X & One X+
Lucifero
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: pon 16. dub 2012 15:44:43
Typ mobilu / ROM: DHD - SXL - ONE X - ONE X +
Tablet: NOTE 10.1-Xperita Tablet Z-NOTE 10.1 (2014) LTE

Re: HTC One X+

Příspěvek od Lucifero »

Arny, já dokonce nabíjím tak zvláštně, že mám: Nabíječku - klasický prodlužovací USB kabel (viz obrázek) - do toho pak origoš USB - micro USB kabel - to zasunuté do dokiny od KIDIGI a funguje bez problému. Dohromady cca 2m.
Přílohy
Transparent_Male_to_Female_USB_cable.jpg
Transparent_Male_to_Female_USB_cable.jpg (31.61 KiB) Zobrazeno 4027 x
Uživatelský avatar
BorecArny
Robot
Příspěvky: 1009
Registrován: úte 03. kvě 2011 10:56:27
Typ mobilu / ROM: HTC One X +

Re: HTC One X+

Příspěvek od BorecArny »

Ok díky moc za typ. Odzkouším prodlužovací kabel USB a uvidíme. Mě je jen záhadou že stejným kabelem nabíjím telefony již pár let a nabíjení probíhalo vždy OK pouze OneX a OneX+ s tím mají problém dokonce občas napíší že se nejedná o nabíjení AC ale USB. Ale u předešlého Htc Desire problém nebyl. Vím samzřejmě že se jedná u zařízeních s jinou mah hodnotou, ale Desire si bral z nabíječky 800 až 900 mah a OneX si bere 500mah a OneX+ si bere pouze 200 až 300 mah . Což je u mne záhada. U připojení k origo kabelu si OneX+ bere poté 900mah.
To je mé pozorování.
PDA: HTC One X & One X+
Uživatelský avatar
Petrov
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: ned 13. lis 2011 13:42:45
Typ mobilu / ROM: Honor 6
Rom: Stock

Re: HTC One X+

Příspěvek od Petrov »

Taky to mám jako kolega. Obyčejný prodlužovací USB kabel a origo kabel od HTC a nabíjí normálně.
U One X ze začátku byly problémy se sim od T-Mobilu. Jsou nějaké problémy u tohoto operátora i s HOX+? Přecházím k T-Mobilu tak ať vím na co se připravit.
SE k750i >> Nokia X3 >> ZTE Blade >> Sony Ericsson Xperia Mini Pro SK17i >> HTC One X+ >> Honor 6
novoty
Robot
Příspěvky: 883
Registrován: sob 06. bře 2010 11:36:49
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M8
Tablet: Apple iPad mini Retina
Rom: Stock
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC One X+

Příspěvek od novoty »

Co já vím tak byl nějaký problém v kernelu a One X+ (a i snad 4.1 pro One X) by to měl mít opravené pokud nemám nějaký bludy :D
HTC Desire AMOLED >>> HTC One V Grey >>> Apple iPhone 5 16GB Black >>> HTC ONE M7 Silver >>> HTC ONE M8 Gunmetal Gray
Google Nexus 7 16GB 2012 by ASUS >>> Apple iPad mini Retina Silver
Uživatelský avatar
Jaku
Stálý androiďák
Příspěvky: 187
Registrován: sob 15. kvě 2010 13:17:21
Typ mobilu / ROM: hTC One X+

Re: HTC One X+

Příspěvek od Jaku »

Ten problém se SIM T-Mobile na HTC One X + není.
A časem ho vyřešili i na One X.
Desire, Sensation, Wildfire S a 2x One X+
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: HTC One X+

Příspěvek od Tony321 »

na One X+ nikdy taký problém nebol a na One X bol vyriešený po update na JB.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
Ko.udy
Androiďák!
Příspěvky: 438
Registrován: stř 16. čer 2010 7:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Re: HTC One X+

Příspěvek od Ko.udy »

Mam dotaz custom rom na hox funguje normalne i na hox+?
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.
David1982
Robot
Příspěvky: 1154
Registrován: sob 20. lis 2010 17:07:14
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 9

Re: HTC One X+

Příspěvek od David1982 »

Ne a ani ti ji nedovoli instalator nainstalovat.
Uživatelský avatar
Ko.udy
Androiďák!
Příspěvky: 438
Registrován: stř 16. čer 2010 7:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Re: HTC One X+

Příspěvek od Ko.udy »

A kde najdu nejake dobre rom pro +. A navod na root na xda jsem nic nenasel
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.
Uživatelský avatar
ferry156
Stálý androiďák
Příspěvky: 137
Registrován: stř 27. dub 2011 16:31:24
Typ mobilu / ROM: SGS6
Rom: Stock

Re: HTC One X+

Příspěvek od ferry156 »

Acatel ote,Siemens M50,Nokia 3310,Samsung D500,V200,SonyErickson K750i,Nokia N72,N90,N85,Nokia 5800xm,N97 mini,Htc HD2,Iphone 4,Htc Mozart,SGS2,SGS3,HTC ONE,LG G2,SGS6,HTC ONE M9,LG G4
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: HTC One X+

Příspěvek od RychJ »

Kdyby se ti našla nějaká duše, co by vyměnila HTC ONE X+ za Note II white, 1,5 měsíce stary, 100% stav, kompletní balení, CZ distribuce, účet.
Tak ať se přihlásí..:-) na mě je ten Note II moc velký...
Uživatelský avatar
Theladik
Stálý androiďák
Příspěvky: 190
Registrován: ned 05. srp 2012 12:34:13
Typ mobilu / ROM: HTC One X+
Rom: nemám rád romy
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC One X+

Příspěvek od Theladik »

ale ale najednou? :DD
Ericsson R320->Siemens AX75-> siemens E55->Sony Ericsson K310i->Samsung S3310GT->HTC touch 2->HTC one X ->HTC one X +
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: HTC One X+

Příspěvek od RychJ »

Proč najednou? :-) byl jsem věrný HTC 5 let s pěti MT...a teď chci být zase věrný..:-)) je to na mě vážně moc velký...:-( ale jinak musím říct, perfektní telefon, svižnost, stabilita a co mě dostalo je baterie, přes 30hodin dám naprosto s přehledem se vším zapnutým (wifi,data,BT).
Odpovědět

Zpět na „HTC One X+ - Obecná diskuze“