HTC One X+ - Obecná diskuzeProblém s připojením PS3 ovladače

Odpovědět
vuLva
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 26. čer 2012 14:07:26
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB

Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od vuLva »

Zdravím, mám takovej problém.. Pro ty kdo už připojovaly PS3 ovladač přes BT, když spustím ten program sixaxis compatibility checker a dám start tak mi to nechce načíst mac adresu bluetooth a nainstalovat drivery.. když ovladač připojím normálně přes kabel tak je všechno ok, ale přes BT ani prd.. mám rom android revolution hd + samozřejmě root a dělalo mi to i na stock.. nesetkal ste se s tím někdo? dole přikládám screen

díky za rady

Obrázek
HTC HD2 - HTC Wildfire S - Nexus S - SGSII - Galaxy Nexus - HTC One X+ - Xperia Z1 - LG G2 - LG G4 - SGS6 -> Samsung Galaxy S7 Edge 32GB (SuperMan-ROM v.3.0.1)
999999333
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 03. bře 2013 19:25:35
Typ mobilu / ROM: Samsuun Galaxy W

Re: Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od 999999333 »

zkus to několikrát vymazat a znova naistalovat provedl jsem to dvakrat nebo trikrat mezitim jsem restartoval a už to funguje.
Pokud budeš ten ovladač chtit znova pouzit u ps3 staci ho pripojit pres USB.
vuLva
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 26. čer 2012 14:07:26
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB

Re: Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od vuLva »

nejde pořád to samý :(
HTC HD2 - HTC Wildfire S - Nexus S - SGSII - Galaxy Nexus - HTC One X+ - Xperia Z1 - LG G2 - LG G4 - SGS6 -> Samsung Galaxy S7 Edge 32GB (SuperMan-ROM v.3.0.1)
999999333
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 03. bře 2013 19:25:35
Typ mobilu / ROM: Samsuun Galaxy W

Re: Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od 999999333 »

Tak nevím.
pako-pako
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 08. dub 2012 15:58:03
Typ mobilu / ROM: Galaxy Note GT-N7000

Re: Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od pako-pako »

Zdarec! Na program Sixaxis Controller musis mit Root telefonu. Root ti mac adresu "ukaze" uplne dole. Tu pak prepises do ovladace pomoci pc a programu SixaxisPairTool. Ale pokud nemas root, nespojis to. Mozna jen kabelem a to jeste jen hry, ktery ovladace podporujou. Snad jsem poradil.
vuLva
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 26. čer 2012 14:07:26
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB

Re: Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od vuLva »

zdárek, díky za radu, root mám, ale stejně mi to tu mac adresu neukáže a nenačte to ovladač.. zkoušel sem i jiný romky a pořád nic.. postup co mám dál udělat znám, ale bez mac adresy BT a nainstalování driverů přes sixaxis controller se prostě dál nedostanu.. viz. screen co sem dával.. přes kabel to jede v poho..

EDIT by pRo_lama:
Nepíš dva a viac príspevkov za sebou, od toho máš tlačítko "Upraviť"! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
HTC HD2 - HTC Wildfire S - Nexus S - SGSII - Galaxy Nexus - HTC One X+ - Xperia Z1 - LG G2 - LG G4 - SGS6 -> Samsung Galaxy S7 Edge 32GB (SuperMan-ROM v.3.0.1)
pako-pako
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 08. dub 2012 15:58:03
Typ mobilu / ROM: Galaxy Note GT-N7000

Re: Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od pako-pako »

Jeste koukam ze pises o programu Sixaxis "Compatibility Checker". Na propojeni ale potrebujes Sixaxis "Controller"! Checker je tusim jen na to aby ti zjistil jestli jsou obe zarizeni spojitelny nebo tak neco! Takze SIXAXIS CONTROLLER!
vuLva
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 26. čer 2012 14:07:26
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB

Re: Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od vuLva »

mám oba.. pracujou na stejným principu.. u obou stejnej problém.. je to právě divný na XDA to myslím už někdo řešil, ale tam sem se dozvěděl prd..
HTC HD2 - HTC Wildfire S - Nexus S - SGSII - Galaxy Nexus - HTC One X+ - Xperia Z1 - LG G2 - LG G4 - SGS6 -> Samsung Galaxy S7 Edge 32GB (SuperMan-ROM v.3.0.1)
pako-pako
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 08. dub 2012 15:58:03
Typ mobilu / ROM: Galaxy Note GT-N7000

Re: Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od pako-pako »

Ja osobne jsem daval jen obyc root. Zkus to tedy hodit do tovarniho nastaveni a pak dat jen root. Nebo jestli je vic moznosti rootu, zkus jinej. Tot ode me vse. Drzim palce!
jirkasz
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: ned 05. srp 2012 21:33:34
Typ mobilu / ROM: b6000

Re: Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od jirkasz »

Poradíte někdo?:
Bohužel asi nemám u telefonu podporu USB OTG, aspoň se mi nějak povedlo PS3 ovladač najít v Bluetooth dostupných zařízeních, ale při párování s ním chce po mně telefon 4místný kód, který ale není kam zadat. Neřešil toto už někdo?
Hunter5121999
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29. úno 2016 15:21:41
Typ mobilu / ROM: Lenovo A850+

Re: Problém s připojením PS3 ovladače

Příspěvek od Hunter5121999 »

Ahoj, chcem sa opítať či niekto neviete v čom môže byť problém ked pripojím ps3 ovladac cez otg kabel k mobilu a nechce nabijat takze ho vobec nenajde.... Skusal som ho pripojit aj k nabijacke na mobil ale nič. Ked ho pripojim k ps3 ide, ale len cez kabel. (Lenovo A850+)
Odpovědět

Zpět na „HTC One X+ - Obecná diskuze“