Samsung Galaxy Note (N7000) - Obecná diskuzeGalaxy NOTE - N7000 - výměna středního krytu

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Wanted Joker
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: úte 14. srp 2012 23:05:29

Galaxy NOTE - N7000 - výměna středního krytu

Příspěvek od Wanted Joker »

Ahoj, chtěl bych si vyměnit střední kryt u mobilu. Našel jsem si ho na heurece... http://kryty-mobily.heureka.cz/kryt-sam ... erny/#!o=2. A dotaz zní: "Zvládnu to jako naprostý laik a co k tomu potřebuju za nářadíčko (šroubovák, či tak něco...)" :DD Děkuju za odpověď...
Uživatelský avatar
Fatal_Soldier
Droid
Příspěvky: 2047
Registrován: pon 11. říj 2010 12:34:08
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official
Bydliště: Hodonín

Re: Galaxy NOTE - N7000 - výměna středního krytu

Příspěvek od Fatal_Soldier »

Ahoj, zvládnout by jsi to měl, stačit by ti měl malej křížovej šroubovák + dost opatrnosti + návod na rozborku (google nebo YouTube)

@tablet
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.
Blade77
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 25. říj 2012 16:53:06
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note N7000
Rom: Stock JB 4.1.2 XEZ
Bydliště: Praha

Re: Galaxy NOTE - N7000 - výměna středního krytu

Příspěvek od Blade77 »

Ahoj, chtěl bych se s vámi poradit, ohledně výměn všech krytů na tomto suprovém tabletku. Již jsem zde řešil výměnu nabíjecího konektoru, s tím nemám problém, stejně, jako rozebrání telefonu. Je tu však jedno ale. A sice - přední kryt. Můj dotaz se týká dotykového skla. Na youtube jsem sice našel postup při výměně displeje, ale tento návod je pro mě nedostatečný. Žádný lepší jsem tam neobjevil a ani jinde také ne. Chci se tedy zeptat, je dotykové sklo ke krytu nějak přilepeno? Pokud ano, bude to docela problém, sklo oddělit od poškozeného předního krytu. Proč jej chci vyměnit - mám ulomený horní pravý roh předního krytu. Střední kryt je také v příšerném stavu (telefon jsem koupil od kamaráda za pár korun, protože nešel pořádně nabíjet - vadný konektor, ten už mám doma, ale nechci provádět montáž do poškozeného krytu), mám objednánu komplet novou "karoserii". Poradíte mi, prosím, jak nejlépe postupovat při demontáži dotykového skla z předního krytu? Předem díky za odpovědi...
Uživatelský avatar
Fatal_Soldier
Droid
Příspěvky: 2047
Registrován: pon 11. říj 2010 12:34:08
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official
Bydliště: Hodonín

Re: Galaxy NOTE - N7000 - výměna středního krytu

Příspěvek od Fatal_Soldier »

Je to přilepené, s tím bude docela problém. Možná to zvládneš bez poškození, ale moc bych tomu nevěřil...
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.
Blade77
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 25. říj 2012 16:53:06
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note N7000
Rom: Stock JB 4.1.2 XEZ
Bydliště: Praha

Re: Galaxy NOTE - N7000 - výměna středního krytu

Příspěvek od Blade77 »

Hmm, tak to na to prdím, jen to zabrousím nějak do hladka, aby to tolik nebilo do očí, jen vyměním střední kryt, ten je v katastrofálním stavu. Díky za info. ;)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note (N7000) - Obecná diskuze“