Samsung Galaxy SII (I9100) - Obecná diskuzePamäť je takmer plná.

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od don_alex »

Ladění USB pro flash není potřeba, ale imho to nic nevyřeší.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
apaTic
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 27. lis 2015 10:52:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2 GT-i9100

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od apaTic »

nevím jak si myslel to imho, ale každopádně dík za rady :/ já mobilum moc nerozumim, takovej ten základ, ale včera ten mobil normálně šel až na ztrátu signálu a proste večer na truc přestal jit no :/ každopadnš myslím, že to bylo zpusobeny tou pamětí, měl jsem dát tovární nastavení a vykašlat se na data..jenže ted už tam tovární nastavení je a stejne system padá :/ mám pocit, že během jednoho pokusu o reset/obnovu se vypnul během toho, muže to mtí vliv? popř. co bys mi poradil kromě výměny baterky ( bez ironie ) :)
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od Jumbo78 »

IMHO = in my humble/honest opinion = dle mého skromného názoru...

1) znovu factory reset
2) flash STOCK ROM
3) nová baterka

Postupně vyzkoušet tyto 3 kroky
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
apaTic
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 27. lis 2015 10:52:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2 GT-i9100

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od apaTic »

Dobře, díky moc, vyzkouším :)
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od don_alex »

apaTic píše:každopadnš myslím, že to bylo zpusobeny tou pamětí, měl jsem dát tovární nastavení a vykašlat se na data..
Nesmysl, plná paměť telefon neodrovná. Kvůli datům může telefon skončit v bootloopu, ale recovery mod musí v pohodě fungovat, factory reset musí jít provést na první pokus a telefon poté musí zase fungovat.
apaTic píše:mám pocit, že během jednoho pokusu o reset/obnovu se vypnul během toho, muže to mít vliv?
Nemělo by, je to jen mazání paměti. Každopádně je divné, že se telefon během factory resetu vypnu. To nesmí dělat a pokud to udělal, ukazuje to na chybu HW, tedy např. tu baterku.
apaTic píše:popř. co bys mi poradil kromě výměny baterky ( bez ironie ) :)
Bohužel nic, udělej to, co psal Jumbo, ale imho až ten třetí bod Tvůj problém vyřeší. A pokud ne, tak to bude HW chyba na desce, takže telefon bohužel na odpis.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
apaTic
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 27. lis 2015 10:52:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2 GT-i9100

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od apaTic »

No telefon se vypinal po naběhnutí, tudíš jsem dělal tovární nastavení při zapnutem telefonu, mohu se zeptat jak je ten hmat krom download modu? zkusit recovery mod při vypnutym mobilu, a jestli je to baterkou, takmě klepne, že takova prkotina udělá takovej rozruch :D :/ Každopadně díky za rady, vyzkouším vše, s telefonem jsem naprosto spokojenej a zatim bych nerad měnil :)
apaTic
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 27. lis 2015 10:52:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2 GT-i9100

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od apaTic »

Ješte se chci zeptat, jestli je to baterkou tak co tak nahle? že chvílema mobil naskočí kompletně, chvílema vubec, neměla by byt mrtva uplně? mě ukazuje, že je nabita na 100%, což neni dukaz toho, že je v pohodě, jen tomu nějak nerozumím, předem díky .:)
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od don_alex »

apaTic píše:mohu se zeptat jak je ten hmat krom download modu?
POWER+HOME+VolUp. Hned, jak se zobrazí první logo, musíš pustit tlačíko POWER.
apaTic píše:Ješte se chci zeptat, jestli je to baterkou tak co tak nahle? že chvílema mobil naskočí kompletně, chvílema vubec, neměla by byt mrtva uplně?
Ne, naopak tohle celkem odpovídá mrtvé baterce. :)
A náhle.. Víš jak je to s tím džbánem.. ;)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
apaTic
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 27. lis 2015 10:52:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2 GT-i9100

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od apaTic »

To by mě nikdy nenapadlo s tou baterkou :D myslim, že bych dřív vyměnil zakladní desku než baterku a hele .. modlim se, at máte pravdu :)
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od bandit707 »

Nie som odbornik, ale toto sa mi normalne zle číta.
V prvom rade pozri baterku. Mi nevrav, ze nanajdes v okoli niekoho, kto ti na chvilu jednu pozicia, resp. nenajdes cca 10 eur na novu.
Pred mesiacom som mal riadne problémy s S3. Obcas sa z nicoho nič vypla, obcas prudko klesli percenta nabitia, mrzol mobil, resp. po zapnuti blikal displej a system zamrzol po case. Skúška inej baterky , a fon fici jedna radosť, tak som kupil novu a bolo vymalovane.
Pozri baterku najme ci je pekne rovna ci nie je niekde trocha vyduta, ak ano okamzite prec, uz som zažil aj takych, co sa im zlomil kryt, kvoli vydutej baterke.
Good luck.
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
apaTic
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 27. lis 2015 10:52:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2 GT-i9100

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od apaTic »

Díky :) Kamarad mě plašil, že to muže byt procesorem, tak já budu věřit baterce..štěstí, že tyhle fora existují :)
Uživatelský avatar
deadlink
Androiďák!
Příspěvky: 597
Registrován: ned 03. úno 2013 20:45:50
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Mobil 2 / ROM: Lg G7+ Thiq
Tablet: Lg G Pad
Rom: 6
Bydliště: Jižní Morava

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od deadlink »

Pokud se mobil sam vypina a nekdy to dela porad dokola, muze byt vhaji baterie, ALE taky poskozeny flex kabel usb uvnitr mobilu, nebo jen samotny konektor v telefonu. Je to popsano nekde na netu, GS2 s tim miva problem. Stejne to postihlo i me. Mobil se zasekaval, sam se restartoval, factory nepomohl a nova baterie taky ne. Tak sem ho holt zkusil rozebrat a usb flex vycistit, pak poradne procistit vsechny konektory a usb. Potreboval sem na to poradnou lupu abych neco videl, ale podarilo se. Ted uz mi funguje mobil jako predtim. Nevypina se, system jede jak ma a funguje pripojeni k PC. Tot moje zkusenost.
apaTic
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 27. lis 2015 10:52:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2 GT-i9100

Re: Pamäť je takmer plná.

Příspěvek od apaTic »

Ahoj díky za reakci... a díky všem za rady, bylo to baterii :) ušetřili jste mi mobil..
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy SII (I9100) - Obecná diskuze“