HTC WildfirePaměť a stahování

Uvedení na trh: 05-2010

Moderátoři: Jacho, Jacho

Odpovědět
fatalfanatic
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 14. bře 2013 20:16:17
Typ mobilu / ROM: htc wildfire starsi verze

Paměť a stahování

Příspěvek od fatalfanatic »

Dobrý den,

Za první bych se chtěl omluvit za případně stejné vlákno jsem buď slepý nebo hloupý. :grin:

Vlastním mobil HTC WILDFIRE starší verze. A potřebuji aby vše co stáhnu na internetu šlo přímo do paměťové karty ( 4GB a 2GB ) jelikož v nastavení mám šedé políčko a nejde sním nic upravovat. V zašedlém rámečku je navolená paměťová karta, ale přitom co se stáhne na paměťovou kartu část složí i paměť mobilu. Což beru jako vpoho ale když data o velikosti 40 MB rozdělí +- 10 MB do paměti mobilu tak něco neběží jak má.

Programy aplikace a hry do tohoto vlákna nepočítám.

Mobil nemá root
Servis zatím nebyl
Android 2.2.1

Případně děkuji za rady a tipy.
Naposledy upravil(a) fatalfanatic dne sob 16. bře 2013 9:01:46, celkem upraveno 2 x.
fatalfanatic
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 14. bře 2013 20:16:17
Typ mobilu / ROM: htc wildfire starsi verze

Re: Paměť a stahování

Příspěvek od fatalfanatic »

Up :evil:
Naposledy upravil(a) fatalfanatic dne sob 16. bře 2013 9:01:24, celkem upraveno 1 x.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Paměť a stahování

Příspěvek od ludekbrno »

Co to znamená UP? A proč máš v rozporu s pravidly podpis z tapatalku?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
fatalfanatic
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 14. bře 2013 20:16:17
Typ mobilu / ROM: htc wildfire starsi verze

Re: Re: Paměť a stahování

Příspěvek od fatalfanatic »

ludekbrno píše:Co to znamená UP? A proč máš v rozporu s pravidly podpis z tapatalku?
Šoupu vlákno na viditelné místo aby mě někdo odpověděl.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Paměť a stahování

Příspěvek od ludekbrno »

To je nejlepší cesta, aby tě naopak poslali do háje. Pokud by někdo věděl, tak odpoví. SPAMováním svého dotazu rozhodně nikomu nedodáš chuť radit.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
josr
Androiďák!
Příspěvky: 655
Registrován: pát 17. zář 2010 16:46:13
Typ mobilu / ROM: Lenovo A850 - VibeIU 1415 V2
Tablet: PMP 5880D - 4.1.1. AOSP by Cherbet97

Re: Paměť a stahování

Příspěvek od josr »

Bez rootu ti mozna pomuze http://androidforum.cz/ako-presunut-sko ... t6113.html. Nebo root, rozdělit kartu..vice zde nebo zde
fatalfanatic
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 14. bře 2013 20:16:17
Typ mobilu / ROM: htc wildfire starsi verze

Re: Re: Paměť a stahování

Příspěvek od fatalfanatic »

ludekbrno píše:To je nejlepší cesta, aby tě naopak poslali do háje. Pokud by někdo věděl, tak odpoví. SPAMováním svého dotazu rozhodně nikomu nedodáš chuť radit.
Hele nic proti nikomu nemám ale jednou sem hodil svůj příspěvek nebo vlákno na první místo aby si někdo všiml protože každý tu není celý den každou minutu a vlákno by pak bylo už posunováno do starších a starých až by úplně zaniklo. Nechtěl sem aby někdo hledal můj problém jestli vůbec je někde kde se řešil nebo googlil řešení já čekal toho hrdinu, který ten problém měl nebo má stejný a řešil/řeší ho. Protože je moudřejší než já snad by mi třeba poradil první krůčky. Chybku sem udělal uznávám žádný moderátor mě neupozornil přesto i když téma bylo jasné připadalo jak kdyby toto vlakno nikdo neviděl proto "up" pokud si neznal můj problém nebo respektivně nevěděl jak Ho řešit , proč tedy odpovidáš nebo píšeš do tohoto vlákna admin,moderátor mě měl upozornit popřípadě smazat/upravit chybu. A za další bych zdůraznil že to SPAM není bez urážky zapni hlavu děj kafco a pří každém takovém vlaknu se jen zasměj nikoliv nezasahuj do toho co nevíš :wink:

Moc děkuju josr :wink:
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Paměť a stahování

Příspěvek od LivArt »

Na stáhování používej prohlížeč, kterej umí rovnou ukládat na kartu - například Opera Mobile.
Odpovědět

Zpět na „HTC Wildfire“