HTC WildfireNefunkční Wildfire

Moderátor: Jacho

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jarda_m
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Nefunkční Wildfire

Příspěvek od jarda_m » úte 27. srp 2013 12:40:42

Tímto prvním příspěvkem zdravím své všechny nové kolegy a hned na začátek se pokusím položit několik otázek. Ještě než jsem se zaregistroval, jsem si důkladně toto forum prošel, snažil jsem se pochopit základní věci ohledně rootování, nahrávání nových verzí ROM a dalších. Protože bych si tohle vše chtěl vyzkoušet na vlastní kůži, pořídil jsem si starší HTC wildfire, údajně nefunkční. On tedy i nefunkční vypadá, je chudák celý otlučený a odřený, určitě i rozebíraný...
Když se telefon spustí tlačítkem Power, okamžitě naběhne do obrazovky FASTBOOT s nasvícenou položkou BOOTLOADER. Když se připojí kabelem k PC, FASTBOOT se změní na FASTBOOT USB.Problém je v tom, že nereagují tlačítka VOL- a VOL+, takže nejdou vybrat položky menu a na stisk POWER už telefon taky dále nereaguje.Vypnout se dá jedině vyjmutím baterie.
Když se telefon zapíná dvojhmatem VOL- a POWER, naběhne do obrazovky HBOOT s nasvícenou položkou FASTBOOT, ale opět dále na VOL - + nereaguje.

Je možno z tohoto stavu telefon nějak rozchodit? V telefonu zatím není microSDHC karta. Neznám ani seriové číslo, protože nálepku někdo odstranil.
Přikládám fotku úvodní obrazovky po zapnutí.

Budu vděčen za všechny rady a vlídné zacházení úměrné mým neznalostem začátečníka. Díky!
Přílohy
wildfire.jpg
wildfire.jpg (75.22 KiB) Zobrazeno 2075 x

josr
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Lenovo A850 - VibeIU 1415 V2
Tablet: PMP 5880D - 4.1.1. AOSP by Cherbet97

Re: Nefunkční Wildfire

Příspěvek od josr » úte 27. srp 2013 13:36:06

Muzes zkusit tento navod. Ale bez funkcnich tlacitek hlasitosti neudelas root a ani nenahrajes nove romky :( .

Autor tohoto vlákna
jarda_m
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Re: Nefunkční Wildfire

Příspěvek od jarda_m » pát 30. srp 2013 8:26:58

Díky za radu, vyzkoušel jsem, ale nikam jsem s nedostal, telefon se pořád jevil jako tak nějak napolo chcíplý. Pak už jsem si to musel začít psát, protože jsem se do toho po x hodinách zkoušení všeho možného zamotal a stejně to k ničemu nevedlo, jen se mi podařilo vyrobit goldkartu a nalít do telefonu znovu tutéž verzi ROM, jako tam byla. Ale telefon stále nestartoval. Tak jsem se naštval a kompletně jsem ho rozebral, vyčistil, napružil kontakty mezi deskami, složil a k mému úžasu telefon začal fungovat.Tak ho dneska testuju a zatím vše vypadá OK!!!
Je to sice takový otloukánek, ale na testování bude dobrý. :D

Jarda

Odpovědět

Zpět na „HTC Wildfire“