HTC Wildfirestatus led stále svítí

Moderátor: Jacho

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
AN!NA
Nové Androidě
Reputace: 0

status led stále svítí

Příspěvek od AN!NA » pon 03. úno 2014 23:20:45

Ahoj, prosím o radu.
Dva dny mi na mobilu pořád svítí status led...teď zrovna zeleně, ale včera svítila celej den červeně. Začalo to blbnout potom co se mi uplně vybila baterka až do automatickýho vypnutí, hned jak jsem dorazila domů, dala jsem ho na nabíječku a čekala až se objeví zelená na znamení že je nabitej. Po X hodinách kdy už to dávno muselo bejt nabitý jsem ho teda odpojila ( ikdyž svítil furt červeně) a ono to svítilo dál. Když mám nepřijatej hovor nebo nepřečtenou sms tak to taky pořád dál svítí a nebliká jak to bylo dřív. Zapnout, vypnout, vyndat baterku, znovu uplně vybít a nabít...všechno jsem zkoušela a ani to s ním nehlo. Blbý je že se hrozně rychle vybíjí - dnes vydržel míň než 24hodin a to jsem ho skoro nepoužívala, předtím než se pokazila ta kontrolka mi při podobným provozu vydržel i 3-5 dní. Tak nevim jestli se tak rychle vybíjí, že se baterka vysvítí tou malou ledkou nebo je už baterka v prdeli? Mám ho asi 3 roky.
Snažila jsem se odpověď najít tady na foru ale na nic co by mi pomohlo jsem nenarazila.
Díky za pomoc!

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 198
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: status led stále svítí

Příspěvek od ludekbrno » pon 03. úno 2014 23:42:22

Mám pocit hraničící s jistotou, že do telefonu něco nateklo. Příznaky tomu odpovídají. Každopádně můžeš zkusit obnovu továrního nastavení a pokud to nepomůže, je to hardwarová závada s pravděpodobností oxidace.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
AN!NA
Nové Androidě

Příspěvek od AN!NA » úte 04. úno 2014 16:46:25

Přiznávám, že mi do něj trochu nateklo, ale to je víc jak 3 měsíce zpátky.

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » úte 04. úno 2014 17:22:17

V tom případě je to špatné a měla bys rychle začít shánět nový telefon, protože to nikdo po třech měsících už neopraví. Bude se to s velkou pravděpodobností už jen zhoršovat a přidávat se další problémy. Velká škoda, že jsi to neřešila hned, jak tam nateklo, to se s velkou jistotou dalo zachránit. Teď už je pozdě, oxidace tam celé tři měsíce mohla v klidu pracovat a požírat spoje na desce a součástky

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
AN!NA
Nové Androidě

Příspěvek od AN!NA » stř 05. úno 2014 18:25:40

Dala jsem ho nachvíli do trouby aby rychleji vyschnul :-) a pak normálně fungoval...tak jsem myslela že bude OK...jiný poruchy jsem zatím nepozorovala. Stejně už jsem před časem uvažovala o koupi novýho, takže teď to asi dopadne. Jen jsem doufala, že mi tu třeba někdo dá tip jak to světýlko vypnout... Až budu mít novej tak ho zkusím "opravit" zatím se v něm radši šťourat nebudu :-D
Dík za rady!

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » stř 05. úno 2014 19:38:04

To světýlko už nevypneš, na desce prostě shnily nějaké spoje a součástky a ten proces je nevratný. Kdyby se to vyčistilo a vysušilo hned a pořádně, tak mohl telefon dál normálně fungovat. Teď už je jediným cílovým místem popelnice...

píšu z mobilu

Odpovědět

Zpět na „HTC Wildfire“