Samsung Galaxy S (I9000) - Obecná diskuzeSamsung kies připojení

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
krivanek.filip
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 26. led 2011 20:54:16
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S

Samsung kies připojení

Příspěvek od krivanek.filip »

Dobrý den, mám samsung galaxy s a taky mám problém s připojením ke kies. Stalo se mi to ale zničeho nic....najednou přestal fungovat...zkoušel jsem nový kies i starší...mám naformátovanej telefon...úplně čistej....stále nic nejde. trápím se tím už tři celé dny a zkoušel jsem kde co jsem na netu našel. Zbývá mi jen reklamovat telefon mi příjde, ale nevzdávám se...je mi fakt divný že to přestalo fungovat najednou.zkoušel jsem i na dvou počítačích.na druhým oba kies hlásí chybu. Na tom prvním se telefon načítá..ale nikdy se nenačte....nepřipojí se úplně...děkuji za vzkazy a za příspěvky.
Uživatelský avatar
Dweep
Stálý androiďák
Příspěvky: 211
Registrován: pát 13. srp 2010 14:08:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od Dweep »

spousti se ti pri pripojeni kabelu MTP aplikace na telefonu ? pokud ne, zkus odemknout obrazovku. nebo preinstalovat ovladace..

Windows [32 bit]
http://drivers.softpedia.com/get/MOBILE ... -x86.shtml
Windows [64 bit]
http://drivers.softpedia.com/get/MOBILE ... -x64.shtml
(zdroj Darky's ROM "HowTo")

jinak me jste napad po vzoru vystoupit a nastoupit, zkusit prepnout chovnai telefonu po pripojeni USB - jednou tam nastavit MENU, jednou primo Kies... a pak uz me nic nenapada
As long as it's Orange ...
Samsung Galaxy S2, Andorid 2.3.3
main Apps - GO EX launcher, WidgetLocker, Tasker, MinimalisticText, AppBrain, IMO.IM, Dropbox, ...
krivanek.filip
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 26. led 2011 20:54:16
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od krivanek.filip »

ta MTP aplikace se mi tam právě ukáže.......a když to předělám an velkokapacitní...tak to funguje.(jakože když najedu do Tento počítač tak tam je velkokapacitní zařízení ale ne přes kies) a když dám při připojená USB se zeptat tak to samé....
Uživatelský avatar
MartinChroust
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: úte 26. říj 2010 21:11:07
Twitter: http://twitter.com/mujSamsung

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od MartinChroust »

Vyzkoušejte některé návody zde: http://www.mujsamsung.cz/programy-a-apl ... ikaci-kies třeba vám to pomůže jako už několika čtenářům
Uživatelský avatar
sethxp
Androiďák!
Příspěvky: 606
Registrován: pát 19. lis 2010 15:37:35
Typ mobilu / ROM: Omate TrueSmart Watch
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od sethxp »

Zkus jednu vec, stahni si odin a pripoj telefon v download modu , pokud ho odin zaregistuje tak prehraj komplet rom a bude to fungovat, jeden takovej sem tu mel.
http://www.seth.cz/ - odblokování , S-OFF , servis
Odblokování, SW, oprava brick přes JTAG, záchrana dat ze všech MTK = i mrtvých, odblokování gesta, pinu... bez ztráty dat, odstranění Google reset FRP ochrany..
krivanek.filip
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 26. led 2011 20:54:16
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od krivanek.filip »

díky díky za přípěvky a za pomoc...stále zkouším.přes ten odin mě to nejde.nevím jak mám přehrát rom.jestli mám vůbec správný odin.
howado
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: pon 23. srp 2010 10:47:36
Typ mobilu / ROM: GT i-9000

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od howado »

stalo se me to stejny .... nekde sem vycetl ze staci poprehazovat USB porty a pak to vali .... teda alespon me .) sice se chytl az 3 port ale vali to .)
honza.rider
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: sob 18. pro 2010 11:27:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od honza.rider »

Já už su tak trochu bezradný. Vyzkoušel jsem uplně vše z návodu na mujsamsung.cz. Přeinstaloval Kies i USB drivery a nic. Zkrátka po připojení SGSka pořád probíhá připojování a nic víc. Ve správci zařízení mám žlutý vykřičník u "Portable devices" a když dám aktualizovat MTP driver tak mi to vypíše, že došlo k problému atd. atd. Soudím, že problém bude s tím MTP driverem, ale už nevím jak to řešit dál. Mám Windows XP. Kdyby někdo měl nápad co ještě vyzkoušet, budu za něj rád.
Uživatelský avatar
MartinChroust
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: úte 26. říj 2010 21:11:07
Twitter: http://twitter.com/mujSamsung

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od MartinChroust »

A ty MTP ovladače jste stahoval, jak bylo uvedeno v článku? Pokud ano, tak mě ještě napadá odinstalovat Kies utilitou, kterou mají na Samsung Supportu a nahodit nejnovější verzi.
honza.rider
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: sob 18. pro 2010 11:27:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od honza.rider »

Děkuji za radu, ale pořád stejný scénář. V článku v bode č.2 píšete, "aktualizujte software ovladače ze souboru či složky a vyberte tu, kterou jste před chvílí vytvořili". Jenže ve složce USB drivers, která se mi vytvořila po instalaci driverů je asi dalších 20 podložek s pro mě neznámými názvy a ruční doinstalace driveru vyžaduje konkrétní soubor a to já nevím, který z těch 20 podsložek použít. Musím vyřešit ten MTP driver, jinak jsem bez šance
Koikus
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: pon 01. úno 2010 11:07:38
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Rom: ICS 4.0.4

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od Koikus »

stejnej problem, nepripoji a nepripoji, zkoseno na PC win7, zkouseno na NTB winxp, ve spravcich zarizeni v systemu nemam zadnej problem vsechny drivery nainstalovany, winy hlaseji ze zarizeni pripojeno v poradku na obou pocitacich. na SGS pise pripojeno, v pc pise pripojuji. KIES posledni verze, zkouseny drivery z odkazu vyse nic nepomaha. meneny vsechny usb porty 6x pc, 3xNTB nic nefaka. tel ofiko rom 2.2.1, nemam root.
zkouseno vypnuti zapnuti tel a vsechno mozny proste ne a ne a toci se furt pripojuji.
zkousen i kies 1.5 neco neco. stejnej problem

pokud mate nejakou radu velice bych uvital. diky M.
Samsung Galaxy S II, ICS 4.0.4
mazgic
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23. říj 2012 19:06:59
Typ mobilu / ROM: Galaxy SIII

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od mazgic »

Měl jsem stejný problém a asi mám návod jak na to. Nástroje - zabezpečení a zámek displeje - Správci zařízení - a dejte připojení kies pryč.
Včera jsem to tady pročítal hodinu a dneska náhodou :) jsem se tam dostal a kies i po aktualizaci perfektně funguje! Vyzkoušejte!!! Fičím na 4.0.4.
rozario11
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 07. zář 2012 18:53:46
Typ mobilu / ROM: Galaxy SIII

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od rozario11 »

Také mi nejde se připojit ke Kiesu. Dříve to frčelo v pohodě, ale poslední týden to nejde a nevím co s tím. Podle mě mi nejdou nainstalovat ty ovladače ale nevím čím to může být ovlivněno.
SmolikPL
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 03. bře 2013 15:41:30
Typ mobilu / ROM: Sprd GT-I9300

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od SmolikPL »

NEpůjdou náhodou aktualizovat ty ovladače ručně?
petr_opava
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12. dub 2013 22:33:17
Typ mobilu / ROM: Galaxy Chat GT-B5330

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od petr_opava »

Měl jsem ten samý problém. Mám Samsung Galaxy Chat GT-B5330, který jsem nemohl připojit přes MTP driver do Windows XP(SP3). Po dvou dnech se mi to podařilo.
Pro přístup jsem nechtěl použít Kies, ale univerzální SAMSUNG USB Drivers for Mobile Phones http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=961956 . Zdálo se mi zbytečné instalovat Kies když budu mobil používat jako externí disk (mass storage). Problém byl v tom, že nestačilo nainstalovat pouze driver, ale musel jsem upgradovat také Microsoft Media Player!
Bez upgrade Microsoft Media Playeru mi nešel driver nainstalovat a hlásilo mi to chyba(error) v INF souboru ( V souboru INF nebyl nalezen povinný oddíl ).
Tady je postup:

1.- Odinstalovat Kies
2.- Odinstalovat univerzální Samsung USB Driver for Mobile Phones
3.- Reboot.
4.- Nainstalovat nejnovější.NET framework (Pokud chceš mobil použít jako externí disk toto můžeš přeskočit)
5.- Nainstalovat nejnovější Windows Media Player (ver. 11 pro XP)
6.- Reboot
7.- Nainstalovat Kies nebo univerzální Samsung USB Driver for Mobile Phones(pokud chceš mobil použít pouze jako mass storage)
8.- Reboot
9.- Připojit mobil ( pro jistotu zkontroluj zda to máš v mobilu povolené)

Doufám, že vám to pomůže
BigSnake353
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: ned 09. srp 2015 17:18:47
Typ mobilu / ROM: Galaxy s7 edge
Rom: Echoe Rom

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od BigSnake353 »

ahojte.

je neaka moznost pripojit moj galaxy s5 s cyanogenmodom 12,1 k programu kies lebo s ami to nedari vobec... potreboval by som obnovit zalohu co som tam vytvoril prdd par dnami.. ide mi hlavne o spravy kalendar poznamky .alebo je neaka ina alternativa napr nahrat tuto zalohu neako inak do telefonu ?

dakujem
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od Jumbo78 »

Ne nedá. To jde jen se STOCK ROM

Máš to mít všechno synchronizované přes GOOGLE
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od don_alex »

S5 není S.

Jinak flashni stock, udělej zálohu znovu (kontakty a kalendář -> google, sms -> sms backup & restore) a pak zpět na CM.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
BigSnake353
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: ned 09. srp 2015 17:18:47
Typ mobilu / ROM: Galaxy s7 edge
Rom: Echoe Rom

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od BigSnake353 »

Dakujem sa reakcie..na googli mam len kontakty.. Daju sa aj sms zalohovat na google??
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od don_alex »

Lepší aplikace sms backup & restore. Můžeš si nastavit automatickou zálohu a nikdy jsem neměl problém s obnovou bez ohledu na verzi systému.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung kies připojení

Příspěvek od Jumbo78 »

Ano dají. Třeba pomocí SMS backup+
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S (I9000) - Obecná diskuze“