Samsung Galaxy Spica (I5700) - Obecná diskuzeSamsung GT-i5700 Galaxy Lite

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
Uživatelský avatar
grimmi
Stálý androiďák
Příspěvky: 125
Registrován: úte 25. kvě 2010 18:14:38
Typ mobilu / ROM: UMI XIII
Rom: stock 4.2.2 JB

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od grimmi »

Ahoj. Zaznamenal jste někdo nestabilitu systému po instalaci aktuální verze Launcher Pro? Aktualizoval jsem tuším ve čtvrtek, kdy mi Market aktualizaci nabídl a jen za včerejšek a dnešek mi Spica asi 5x vytuhla. Naposledy před pár minutama a to se celý LauncherPro tak rozsypal (změna funkčnosti, zástupců, nefunkční přiřazení tlačítek atd.), že jsem ho musel odinstalovat. :?
Uživatelský avatar
TMa24
Droid
Příspěvky: 1899
Registrován: ned 28. úno 2010 13:33:32
Typ mobilu / ROM: Nexus 5x
Twitter: necromanderSM
Rom: stock
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od TMa24 »

Pouzivam ho uz pekne dlho a nebadam ziadne padanie systemu. Mam najnovsiu verziu. Mozno sa ti bije s nejakou inou app ktoru ja nemam

@telefon    
Uživatelský avatar
Kubkolienka
Robot
Příspěvky: 780
Registrován: ned 28. úno 2010 11:39:40
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Mix 2S
Bydliště: BA

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Kubkolienka »

Po skonceni telefonatu sa mi sam rebootol mobil ale netusim ci to nejak suvisi s launcherom ale doteraz sa mi nic take nestalo v podstate prvy samovolny reboot. Ale inak pohoda.
Samsung i5700 Spica - Spicanogen + Yonip - O2 SK
HTC Evo 3D - kaput. 3 krat sa mi meniť display nechcelo
Honor 7 - stock
Xiaomi Mi Mix 2s
Uživatelský avatar
Nitram
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 24. čer 2010 13:04:12
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Nitram »

Zdravim, tak jsem jiz take vlastnikem tohoto super mobilu :) Za cenu 4,9kkc, za kterou se ted da sehnat v nekterych shopech, ma opravdu vybornej pomer cena/vykon. Celkovy pocity jsou dobry, ale zarazilo me par veci, jako treba displej, kterej ma jenom 65K barev :shock: Tolik barev mel muj 4 roky stary mobil. Ale da se to prekousnout, uz to vlastne ani moc nevnimam. Jinak spokojenost, az na Android 1.5, kteryho se zbavim, az naberu odvahu na flashovani :)
Uživatelský avatar
Dude
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: sob 03. črc 2010 8:35:18

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Dude »

Zdravim, panove. Flashnul jsem na 2.1, konkretne XXJE4, a mam dva problemy. Zajimalo by me, jestli se s nimi nekdo setkal:

- V "nastaveni - synchronizace dat" nelze pridat Facebook account. Bud to neudela vubec nic, nebo pouze blikne bila obrazovka a tim to konci.

- Pouzivam Handcent SMS a kdyz mi prijde zprava, zobrazi se v notifikacni liste pouze cerna ikonka (prestoze mam v Handcentu nastavenou jinou barvu) a ta se automaticky z notifikacni listy nesmaze pri otevreni dorucene zpravy, musim to udelat manualne.

Diky za postrehy. ;)
Galaxy Spica - 2.2 FROYO - CyanogenMod-6.1.1-Spica-alpha8.3.2-NextGeneration_v1.6
Uživatelský avatar
Matteo
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: stř 23. čer 2010 21:47:27
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Rom: Stock

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Matteo »

Zrovna dneska jsem projížděl příslušné téma na Samdroidu a problém s nefunkční facebookovou synchronizací je prý chyba v novém firmwaru.
Uživatelský avatar
initw8x
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: stř 28. črc 2010 6:01:07
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy i5700 Spica
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od initw8x »

Zdravím, co musím při flashování ODiSem na nejnovější ofik ROM všechno přiřadit do ODiSu?
OPS = Asi určitě..
BOOT = Asi taky..
PHONE = nevím
PDA = nevím
CSC = nevím

Byl bych taky rád, kdyby byl mobil hned po flashi v češtině :)
Díky
Samsung Galaxy i5700 Spica === FW: Official 2.1
Uživatelský avatar
TMa24
Droid
Příspěvky: 1899
Registrován: ned 28. úno 2010 13:33:32
Typ mobilu / ROM: Nexus 5x
Twitter: necromanderSM
Rom: stock
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od TMa24 »

ked rozbalis firmver /nevieme ktory/ tak cely obsah musis ulozit kam patri + spica.ops . ak napises aky tak ti povieme ci ma aj cestinu
Uživatelský avatar
braque
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pát 26. bře 2010 0:55:32

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od braque »

Ahoj, prosim, neviete preco mi vobec nefunguje telefonovanie cez Skype? Pouzivam Nimbuzz. Mozem sa dovolat, ale cloveka na druhej strane skoro nepocujem a ked tak len velmi spomaleny hlas a tak je vraj pocut aj mna. Nejde to ani cez WiFi. Dik za pomoc.
Uživatelský avatar
TMa24
Droid
Příspěvky: 1899
Registrován: ned 28. úno 2010 13:33:32
Typ mobilu / ROM: Nexus 5x
Twitter: necromanderSM
Rom: stock
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od TMa24 »

zeby to bolo tou aplikaciou?
Uživatelský avatar
initw8x
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: stř 28. črc 2010 6:01:07
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy i5700 Spica
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od initw8x »

Ahoj a diky za odpoved.
Na mysli jsem mel I570EXXJG2. Je bezproblemova? Rad bych taky, aby fungovala integrace FB.

Nebo popripade doporucte nejakou ze starsich, za tyden mi prijde mobil, takze bych ho chtel rovnou flashnout na 2.1.
Samsung Galaxy i5700 Spica === FW: Official 2.1
Uživatelský avatar
Kukin
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: ned 06. čer 2010 11:00:47
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Pro
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Kukin »

initw8x píše:Ahoj a diky za odpoved.
Na mysli jsem mel I570EXXJG2. Je bezproblemova? Rad bych taky, aby fungovala integrace FB.

Nebo popripade doporucte nejakou ze starsich, za tyden mi prijde mobil, takze bych ho chtel rovnou flashnout na 2.1.
je zbytecne flashovat pres odin. pres samsung studio si stahni oficialni 2.1 firmware (i570EXXJC1) :rtfm:
Uživatelský avatar
initw8x
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: stř 28. črc 2010 6:01:07
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy i5700 Spica
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od initw8x »

Fakticky uz je? Jak jsem to tu procital, tak se psalo, ze jedine cez Odin, ze jinak studio u nas nejde.
Tak to je skvela zprava! Diky!

Takze ted staci stahnout z netu aktualni studio samsungu [Samsung PC Studio?] a updatovat?
Samsung Galaxy i5700 Spica === FW: Official 2.1
Uživatelský avatar
Kukin
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: ned 06. čer 2010 11:00:47
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Pro
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Kukin »

ano staci. myslim, ze asi pred 3mi dny vysla aktualizace oficialne :-)
Uživatelský avatar
socca
Androiďák!
Příspěvky: 620
Registrován: úte 29. čer 2010 9:13:56
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Twitter: @romanhosek
Tablet: Vonino Sirius QS 3G

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od socca »

Nevim, ale co koukam tak s ofiko updatem je pripadne vice prace nez uzitku :) Me odin vyhovuje
Samsung i5700 > Samsung i9000 > Samsung i9100 > Vodafone Smart Ultra 6
Uživatelský avatar
Kukin
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: ned 06. čer 2010 11:00:47
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Pro
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Kukin »

a co je na tom pracneho zapojit mobil do pc a stahnout update ? :-D
Uživatelský avatar
Matteo
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: stř 23. čer 2010 21:47:27
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Rom: Stock

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Matteo »

S updatem práce není, práce je dostat telefon do původního stavu (downgrade) aby se update nabídnul :)

Blahopřeju Kukin, mně to pár hodin trvalo :)
Naposledy upravil(a) Matteo dne úte 03. srp 2010 15:39:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kukin
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: ned 06. čer 2010 11:00:47
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Pro
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Kukin »

no tak ja s downgradem problem nemel :-) v pohode jsem flasnul pres odina na 1.5ku z 2.1ky :-)
Uživatelský avatar
braque
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pát 26. bře 2010 0:55:32

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od braque »

tak som sa pustila do upgradeu cez New PC Studio a uz asi 45 minut to vyzera takto... http://babraque.eu/temp/upgradefail.jpg nie ste niekto ochotny poskytnut real time online help?
Uživatelský avatar
Kukin
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: ned 06. čer 2010 11:00:47
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Pro
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Kukin »

Matteo píše:Blahopřeju Kukin, mně to pár hodin trvalo :)
no mi zase nesel furt flash z 1.5ky na 2.1ku :D pak se mi sekl mobil a nesel pustit ani za boha :D takze jsem musel flashnout zpatky 1.5ku a ta sla na poprve. nechapu vubec :-DDD
braque píše:tak som sa pustila do upgradeu cez New PC Studio a uz asi 45 minut to vyzera takto... http://babraque.eu/temp/upgradefail.jpg nie ste niekto ochotny poskytnut real time online help?
no ja v minulosti musel pred flasem (ODIN) vytahovat baterku z mobilu a odpojit od USB a pak to slo, takze mozna u tebe to je stejny priklad akorat s NPS. :-) ale nevim jestli se tedka nejak neporusi telefon kdyz ho odpojis. to nevim :|
Uživatelský avatar
braque
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pát 26. bře 2010 0:55:32

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od braque »

Kukin píše: no ja v minulosti musel pred flasem (ODIN) vytahovat baterku z mobilu a odpojit od USB a pak to slo, takze mozna u tebe to je stejny priklad akorat s NPS. :-) ale nevim jestli se tedka nejak neporusi telefon kdyz ho odpojis. to nevim :|
Tiez som to musela spravit a slo to.... Som necakala, ze to bude taka zmena... Zase sa mam s cim hrat! :-)
Uživatelský avatar
Kukin
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: ned 06. čer 2010 11:00:47
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Pro
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Kukin »

no hlavne, ze ti to ted jde :-) opravdu je 2,1ka oproti 1,5ce velmi zmenena :-)

jinak zkousel nekdo sparovat mobil pres bluetooth s PC a pak si posilat soubory? slo mu to?
Uživatelský avatar
rudolsen
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pát 05. bře 2010 15:23:08
Typ mobilu / ROM: lumia_950
Tablet: d70w_jb412

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od rudolsen »

vcera vecer "jeden" frantik (Guybrush_T ..ten co MODnul s3c6410_battery.c pro 5% krok) se svym virginisMOD v0.03 (vlastni jadro) pokoril hranici 10MFLOPs (zadny fake/bug jako treba Kenshin se svym noJIT =) a to na 11.445MFLOPs pri OC na 1GHz (1066MHz =)
Uživatelský avatar
rudolsen
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pát 05. bře 2010 15:23:08
Typ mobilu / ROM: lumia_950
Tablet: d70w_jb412

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite | 800MHz camera bugfix

Příspěvek od rudolsen »

LeshaK zkompiloval kernel LK 2.09.2 s opravou/hackem od AntiByte http://forum.samdroid.net/f9/camera-bugfix-2037/ ktera resi 800MHz camera bug (jakakoliv aplikace vyuzivajici kameru/fotak po ukonceni necha nastaveny governor na performance, cili procesor pak bezi porad na max a vystavuje baterku) ..stejne jako app CoolS =) ..k dispozici v kuchyni v2.

edit: v LK2.09.4 je opaven i druhy bug - dark camera; diky AntiByte http://forum.samdroid.net/f9/camera-bug ... #post37339
Zlomenina
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 31. srp 2010 9:02:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Spica

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od Zlomenina »

Mě to taky zamrzlo při třetí části aktualizace....Stahování atd vše OK, ale upgrade zamrznul...Na mobilu bylo jen logo Samsungu jinak se nic nedělo :x Není na to nějaké řešení?
Uživatelský avatar
rudolsen
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pát 05. bře 2010 15:23:08
Typ mobilu / ROM: lumia_950
Tablet: d70w_jb412

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od rudolsen »

Pri foceni i5700ckou (stock fotakem) jsou fotky otocene o 90°(myslim, ze doprava) ..zde je upravena SamsungCamera.apk: http://forum.samdroid.net/f9/samsungcam ... -fix-2435/ ..staci prepsat a dalsi trn z paty je venku =)
B_Jirka
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: sob 24. dub 2010 8:01:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Bydliště: Ostrava

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od B_Jirka »

Ahojte :)

Tak jsem si dneska koupil taky spicu i5700... jel jsem si pro ní do Polska, nová za 3400Kč, no nekup to :-D Je tam už od výroby firmware 2.1-update 1 (tak je to tam napsáno) a chci se Vás zeptat... i když je to multilanguage firmware, tak po změně jazyka na CZ, je spoustu věcí v menu nastavení a podobně nepřeloženo a stále v angličtině... nebude lepší, když tam přehraju jiný firmware? Liší se ten, který mi nabídne aplikace od Samsungu, od toho který tam teď je?

Verze tam je : i570EXXJD1 a u verze jádra je napsáno : 2.6.29 root@SE-S601 2 , číslo sestavení : ECLAIR.XXJG3

Díky za rady ;)
Uživatelský avatar
tune.lar
Androiďák!
Příspěvky: 293
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:24:30

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od tune.lar »

podíval bych se sem: samdroid.net a něco bych si uvařil :-) jinak za ty peníze je to paráda, vzal bych ještě jednu do zásoby :mrgreen: Tenhle model je bomba, dnes jsem si hrál s Hero a taky paráda, nechápu proč ty nové modely tak zjednodušují :help:
Siemens M50, Siemens CX65, Motorola RAZR V3, Motorola E938, Motorola l7, Motorola Z3, Motorola MOTO Ming,
Nokia N82, Samsung SPICA, Motorola DEFY, Motorola ATRIX, Samsung GalaxyNote 10.1 s Pen

MOTOROLA MOTO X [ROM][4.4.4][ghost] REFLEX BOW [>_ Pleasure Paradox]
B_Jirka
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: sob 24. dub 2010 8:01:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Bydliště: Ostrava

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od B_Jirka »

Kurník, můžete poradit, jak spojit ten telefon s Samsung New Pc Studio ? Prostě ho připojím k PC a když dám update firmware, tak se tváří, že žádný telefon není připojený :( Chci to flashnout, protože tam je pár modifikací polského operátora Play...

Jinak ta cena byla vážně super :) Navíc Poláci mají v základním balení i červený zadní kryt :-D Tak mám na střídačku :D

A ještě jedna věc, asi jsem blbej, ale prostě jsem si natáhnul kontakty ze SIM karty do telefonu, když kliknu na ikonu kontakty, tak tam všechny jsou, když ale dám Zprávy a chci zvolit kontakt komu pošlu sms, tak po kliknutí na ikonu kontaktů, se mi otevře černá obrazovka s nápisem, že nejsou žádné kontakty s telefonními čísly :oops: :help:
Uživatelský avatar
rudolsen
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pát 05. bře 2010 15:23:08
Typ mobilu / ROM: lumia_950
Tablet: d70w_jb412

Re: Samsung GT-i5700 Galaxy Lite

Příspěvek od rudolsen »

1. muzeme, pockat.. vlastne se uz tak ~100x stalo ..treba zde =)
2. jestli to treba nebude tim, ze mas tel. cisla ulozene ve formatu "Natalia Sadness", cili bez "+420" (pro CZ) ..nebo si to tak nech a zkus: Zpravy > Nastaveni > Use all phone types (polozka na konci, pred nastavenim CB zprav)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Spica (I5700) - Obecná diskuze“