Sony Ericsson Xperia Mini - Obecná diskuzexperia mini pro systém padá - restartuje se

Odpovědět
johny-d
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. lis 2011 20:10:14
Typ mobilu / ROM: xperia mini pro

xperia mini pro systém padá - restartuje se

Příspěvek od johny-d »

Ahoj chci se zeptat mám tady dvě xperie mini pro jedna od vodafone jedna od t-mobile, jedna den stará a jedna týden. Obě dělají problém, že se z ničeho nic restartují, třeba je v pohotovostním režimu vyplí, pak zapnete, ukáže se že je zamklý a v tom se resetne nebo při poslouchání hudby přes sluchátka se po odpojení a nějakém čas zase nepodaří telefon nastartovat a resetne se. Má někdo podobný problém? Není tam nainstalovaná žádná aplikace navíc a verze sw nejnovější
Uživatelský avatar
simko.zero
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 06. zář 2010 7:14:22
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Mini Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: xperia mini pro systém padá - restartuje se

Příspěvek od simko.zero »

Aktualizovat software ??
Motorola T2288R -> Siemens C35i -> Nokia 7710 -> SE T610 -> Nokia 3660 -> Nokia 6600 -> SE P910i -> SE K790i -> Nokia E66 -> Samsung GT5510i Android 2.2 -> SE Xperia Mini Pro Android 2.3.4
johny-d
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. lis 2011 20:10:14
Typ mobilu / ROM: xperia mini pro

Re: xperia mini pro systém padá - restartuje se

Příspěvek od johny-d »

to jsem udělal
Uživatelský avatar
simko.zero
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 06. zář 2010 7:14:22
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Mini Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: xperia mini pro systém padá - restartuje se

Příspěvek od simko.zero »

tak mě napadá jen reklamace
Motorola T2288R -> Siemens C35i -> Nokia 7710 -> SE T610 -> Nokia 3660 -> Nokia 6600 -> SE P910i -> SE K790i -> Nokia E66 -> Samsung GT5510i Android 2.2 -> SE Xperia Mini Pro Android 2.3.4
johny-d
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. lis 2011 20:10:14
Typ mobilu / ROM: xperia mini pro

Re: xperia mini pro systém padá - restartuje se

Příspěvek od johny-d »

dobře, ale že by to dělali oba telefony to je divné, nemohla by to udělat nějaká aktualizace v marketu? Ráno to stahovalo flash player a po ní byl mobil úplně vypnutý, pak jsem ho zapl a od té doby jede, musím zaklepat, už jede 4 hodiny
ssanta
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 25. lis 2011 11:52:51
Typ mobilu / ROM: xperia mini

Re: xperia mini pro systém padá - restartuje se

Příspěvek od ssanta »

Mám stejný problém, ale mám mini bez klávesnice.Když dlouho používám telefon a pak přejde do režimu spánku, tak za chvíli vidím jak se sám restaruje. Je možný že je to baterií. Vše mám updatovaný na android 2.3.4 a stějně to dělá. Plánuju koupi baterie a nové SD micro karty.
johny-d
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. lis 2011 20:10:14
Typ mobilu / ROM: xperia mini pro

Re: xperia mini pro systém padá - restartuje se

Příspěvek od johny-d »

ahoj, kdyby jsi zjistil něco nového tak dej prosím vědět. Mě se to teď dvakrát stalo tak že jsem telefon normálně používal a byl v pohodě, potom večer se podívám a yl úplně vyplý a to se stalo dvakrát po sobě
ssanta
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 25. lis 2011 11:52:51
Typ mobilu / ROM: xperia mini

Re: xperia mini pro systém padá - restartuje se

Příspěvek od ssanta »

Problém je vyřešený aktualizací firmwaru. Ani sd card nepomohla, ale vydali aktualizaci a jede na 100 procent. Číslo sestaveni 4.0.2.A.0.62.
zdeny23
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 30. kvě 2014 20:01:46
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S III

Re: xperia mini pro systém padá - restartuje se

Příspěvek od zdeny23 »

Čaute......Myslím že nejlepší pro všechny bude když si stáhnete Update ServiceZde ---->> http://xperiafirmware.com/2-uncategoris ... te-service ...Program vymáže všechna data a nahraje nový Sofrware...Takže až telefon zapnete....Bude se zapínat jako při prvním spuštění...!!!!!!! tudíž doporučuji vyndat Sim A micro SD Kartu!!!!!!!!!!!!!!!!!!....Postupujte podle programu je jednoduchý...a v čestině...Zvládne to i 10 leté děcko....Držím palce
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia Mini - Obecná diskuze“