Sony Ericsson Xperia Mini - Obecná diskuzeVykřičník u wifi

Odpovědět
f-m
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: pát 02. bře 2012 23:41:39
Typ mobilu / ROM: SE Xperia mini

Vykřičník u wifi

Příspěvek od f-m »

Zdravím,
u ikonky wifi, která se zobrazí po připojení k wifině nahoře vpravo v liště (jak se zobrazuje čas, síla baterky, signálu a wifi signálu) se mi po nějakém čase co jsem byl na internetu zobrazil žlutý vykřičník.

Co znamená žlutý vykřičník u identifikátoru wifi signálu ve stavovém řádku? (nemyslím varovný vykřičník vlevo, ale vpravo u ikonky wifi)

Poslední dobou mi nějak blbne wifi. Pořád se odpojuje atd. Teď jsem zkusil na routeru přeladit na jiný kanál, tak třeba to pomůže. (dělalo to i kdysi, kdy jsem měl automatické ladění kanálů, pak jsem dal napevno třetí kanál a byl chvíli klid a teď zase)

Ale nevím, co znamenala ta ikonka. Mám obavy o bezpečnost svoji wifi. Aby se mi tam třeba někdo nenaboural atd. Přece jen přenáším a synchronizuji celkem soukromá data ta nepotřebuji, aby to mohl někdo odchytit...

Děkuji
Bobisky
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 31. kvě 2012 7:19:59
Typ mobilu / ROM: Xperia Mini pro
Rom: 2.3.4

Re: Vykřičník u wifi

Příspěvek od Bobisky »

Ahoj, to je v poho, taky se mě to občas stane. Telefon se připojí k nějaké wifi, která je nezabezpečená, ale asi je buď nějaká pomocná, či nefunkční, protože na net se přes ní nedostaneš. Až ti to zase naběhne, tak mrkni do nastavení wifi a uvidíš co tam máš aktuálně za připojení. Já když jsem na zahradě, tak mi to někdy nechytne tu mou a nějakou (0025fc a jiné)
JoZQo
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: ned 11. bře 2012 20:37:39
Typ mobilu / ROM: Honor 3C
Rom: Official

Re: Vykřičník u wifi

Příspěvek od JoZQo »

Choď do nastavení Wi-Fi a vypni Oznamovanie siete.
voidson
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: úte 03. led 2012 18:11:12
Typ mobilu / ROM: Lenovo A536

Re: Vykřičník u wifi

Příspěvek od voidson »

Ahoj ... mě to doma občas udělá taky ... zatím mi stačilo vypnout a znovu zapnout wifi router a na chvíli je klid ... jinak ty oznámení mám vypnuté ... ale nevím co mám dělat k jdu na návštěvu, kde je také free wifi a mě to tam vždycky hodí ten signál wifi s vykřičníkem a známému to jde v pohodě (on má SE X8) a tam není možnost to vypnout a zapnout...
Uživatelský avatar
LynX.cze
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 15. pro 2011 11:52:10
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Neo V + K750i
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykřičník u wifi

Příspěvek od LynX.cze »

voidson píše:Ahoj ... mě to doma občas udělá taky ... zatím mi stačilo vypnout a znovu zapnout wifi router a na chvíli je klid ... jinak ty oznámení mám vypnuté ... ale nevím co mám dělat k jdu na návštěvu, kde je také free wifi a mě to tam vždycky hodí ten signál wifi s vykřičníkem a známému to jde v pohodě (on má SE X8) a tam není možnost to vypnout a zapnout...
Tak to je zajímavé taky mi to jedné síťě dělá :D
Sony Ericsson Xperia Neo V

http://www.eXtreme-fusion.cz - Česká podpora redakčního systému EF.
sojkovec
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. říj 2019 9:54:20

Re: Vykřičník u wifi

Příspěvek od sojkovec »

Mám stejný problém, vyzkoušeny naprosto všechny možné postupy řešení, žádné nefunguje. Telefon to dělá na všech sítích, které mám k dispozici (domov, AP z jiného telefonu, práce (2 různé routery různých značek), hospoda. Chyba je tedy na 100% v telefonu. Zatím se mi jeví jako funkční workaround vypnout BT, aktivovat na chvíli flight mode - deaktivovat. WiFi jde OK do zapnutí BT. Zkrátka nelze mít BT a WiFi zapnuté současně, jedná se tedy definitivně o bug Androidu, možná HW bug (interference? WiFi a BT sdílejí stejné pásmo 2,4Ghz). Řešení AFAIK neexistuje.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Vykřičník u wifi

Příspěvek od LivArt »

A máš taky tu xperii nebo nějakej jinej telefon?
BTW mně se to nikdy nestalo, a to BT a WIFI používám zároveň skoro pořád a na několika telefonech.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Vykřičník u wifi

Příspěvek od Jumbo78 »

Taky tak. BT nikdy nevypínám a wi-fi vždy jela v pohodě.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Petr363
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: úte 25. led 2011 22:10:38
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE - Havoc 9.0.0
Tablet: iPad mini 4
Bydliště: Brno

Re: Vykřičník u wifi

Příspěvek od Petr363 »

Na S8 to mám každou chvilku ten vykřičník u Wifi , musím vypnout v telefonu Wi-Fi a znovu zapnout a jede to dál, měl jsem to i v servisu v rámci záruky , ale na nic nepřišly , ze prý je vše OK, na jiných telefonech mi to doma nedělá – One+3, Mate 20pro, xiaomi note 3pro, iPhone 8+. Začalo to dělat po aktualizaci na A9 ? Samozřejmě jsem dělal tovarko i v servise mi udělali tovarko a nic, takže asi nějaký bug.
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia Mini - Obecná diskuze“