Samsung Galaxy S III mini (I8190) - Obecná diskuzemicro SD freeze

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Endy109
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 19. pro 2015 10:16:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 mini

micro SD freeze

Příspěvek od Endy109 »

Mám menší problém. Před asi 2 dny jsem si vytáhl mobil z kapsy abych si pustil písničky, ale byl prostě freezlej. Šlo jenom vyhodit baterku a pak mi po zapnutí jel, než jsem si zamkl displej a udělal to samé. Tak jsem si vydělal SD kartu a formátoval. Znovu jsem si začal instalovat aplikace a zjišťovat, co to bylo. A když jsem si později vrátil SD kartu, začal mi to dělat znovu. Formátování nepomohlo. Když se vydělá, mobil jede v klidu. Velikost: 32 GB, Maxell. Díky za každou odpověď. :)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: micro SD freeze

Příspěvek od ludekbrno »

Hoď ji do koše a kup nějakou normální značku (Samsung nebo SanDisk). Maxell jsou nějaké nomamy, s původní značkou to nemá nic společného.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Endy109
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 19. pro 2015 10:16:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 mini

Re: micro SD freeze

Příspěvek od Endy109 »

ludekbrno píše:Hoď ji do koše a kup nějakou normální značku (Samsung nebo SanDisk). Maxell jsou nějaké nomamy, s původní značkou to nemá nic společného.
Tu kartu mám už tak půl roku, ten problém začal teprv teď
ReMusiCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 162
Registrován: sob 01. lis 2014 0:22:47
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN4 Global [LineageOS]

Re: micro SD freeze

Příspěvek od ReMusiCZ »

Než ji případně vyhodíš, zkus i nějakou jinou paměťovku. Třeba se nakonec ukáže, že je problém v mobilu - kontaktech apod...
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: micro SD freeze

Příspěvek od ludekbrno »

Není, to je v kartě. To co se prodává pod značkou Maxell, jsou fakt odpadní karty.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S III mini (I8190) - Obecná diskuze“