Samsung Galaxy S Duos (S7562) - Obecná diskuzeSAMSUNG S7562 - ROOT

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
alesssek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung GT - S7562
Rom: 4GB ROM (RAM: 768MB)

SAMSUNG S7562 - ROOT

Příspěvek od alesssek » úte 11. pro 2012 7:37:53

Dobrý den,

rýd bych Vás požádal o radu s telefonem samsung S7562. Našel jse na internetu návod na root tohoto teleonu. Vše jse udělal dle návodu, ale od té doby mám s telefonem problémy. Při startování mi pod logem samsung vyskakuje varovný trojúhleník s vykřičníkem. Telefon se zpomalil a odmítá stahovat aktualizace a jakékoliv jiné další programy. Pořád píše, že v telefonu není místo, i když tam je.

1. Co s tím?

2. Dále jsem se chtěl zeptat, zda-li je možné přizpůsobit telefon tak, aby se instalace, programy, fotky či videa ukládaly na paměťovou kartu a ne na paměť telefonu. Pokud to možné je, prosím jak? Pokud je zde na toto již návod, tak se omlouvám, stačí, když mi hodíte link.

3. Další dotaz co mám je takovýto. Stáhl jsem si program kies, ale když jsem se chtěl vrátit k původnímu firmwaru, tázal se mě na obnovovací kód. Nevíte, kde bych tento kód prosím našel?

4. A závěrem jsem chtěl požádat o doporučení programu na zálohování dat a kontaktů, jelikož na googlu se mi data odmítají zálohovat, i když telefon pro toto nastavený je.

Velice Vám všem děkuji za odpovědi a reakce. Prosím znovu o radu, protože telefón používám k práci a začínám být lehce zoufalý. Děkuji a přeji příjemný den. Aleš

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S Duos (S7562) - Obecná diskuze“