Samsung Galaxy S Duos (S7562) - Obecná diskuzeProblem s headsetem Koss Porta Pro KTC

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mouseman.bast
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Duos

Problem s headsetem Koss Porta Pro KTC

Příspěvek od mouseman.bast » pon 04. bře 2013 10:18:10

Zdravim,

mam Samsung Galaxy S Duos a poridil jsem si k nemu Koss Porta Pro KTC. Problem je, ze telefon ma nejake potize tento headset detekovat. Po pripojeni headsetu obvykle funguje zvuk z aplikaci, ale nejde mikrofon v zadne aplikaci (ani integrovany, ani z headsetu). Nejvetsi problem vsak nastava pri uskutecneni tel. hovoru. Hovor zacne probihat obvykle pres sluchatko a integrovany mikrofon, ale od ukonceni hovoru uz zadna aplikace nejde ani do sluchatek - pomuze jen odpojeni a znovu pripojeni. Pokud pripojim headset behem hovoru, funguje zvuk ve sluchatkach, ale nejde zadny mikrofon. Obcas se vsak stane (priblizne tak kazde 4te az 6te) pripojeni, ze je vse v poradku, aplikace funguji spravne i telefon jde normalne pres headset.

Zajimave je, ze s jinym headsetem zadne problemy nemam a porovnaval jsem zapojeni s obyc sluchatky koss a externim mikrofonem pres redukci, ktere funguje dobre. Pri mereni jsem nenasel zadny rozdil v zapojeni, ani v impedanci (jsou shodne), nemam moznost merit kapacitu a indukcnost.

Konektor je v telefonu zasunuty urcite spravne, overoval jsem to mnohokrat, v telefonu bude konektor take dobry - jine headsety bez problemu a telefon je skoro novy.

Headset jsem testoval v dalsich telefonech Samsung (konretne Galaxy S II a Galaxy Pocket) a v obou funguje spravne.

Predpokladam ve svem telefonu softwarovy problem.
Mate nekdo podobnou zkusenost nebo napad, jak toto resit, bude to problem jen meho kusu nebo vsech Duosu ?

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S Duos (S7562) - Obecná diskuze“