Samsung Galaxy S Duos (S7562) - Obecná diskuzeobnovení aplikací

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
bestver
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: samsung S5 mini

obnovení aplikací

Příspěvek od bestver » úte 17. zář 2013 14:04:28

Dobrý den,
včera jsem uváděla telefon do továrního nastavení. Zálohu jsem udělala, jen mi nejdou některé aplikace nasáčkovat zpět. Měla jsem i některé placené, např. handy profiles, apex launcher pro. Vůbec je nemůžu dostat zpět v té verzi. handy profiles mi dá základní beta verzi. Přes play se nemůžu dostat na ty staré instalované aplikace. Nebví někdo jak na to?

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Re: obnovení aplikací

Příspěvek od Mishack » úte 17. zář 2013 14:09:51

Zaplacené aplikace se váží k tomu účtu, přes který si to kupovala. To, že na Play jsou už jiné verze je logické - aplikace se neustále vyvíjejí (většinou :) ).
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Autor tohoto vlákna
bestver
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: samsung S5 mini

Příspěvek od bestver » úte 17. zář 2013 15:15:22

no to se sice vyvíjejí, ale jednou zakoupená by mohla jít dát zpět. Aktualizace jsou už zdarma, tak nevidím důvod proč ji kupovat znova. Každopádně dík

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » úte 17. zář 2013 15:25:31

Ale samozrejme ji nebudes kupovat znova. Proste ji mas zakoupenou a nainstalujes ji z Google Play uz bez placeni.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

aldabubo
Moderátor
Reputace: 45
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aldabubo » úte 17. zář 2013 15:30:05

Taky jdou dát zakoupené aplikace zpět. Musíš se přihlásit pod tím účtem, pod kterým jsi aplikace zaplatila.
BTW: Je to dokonce tak, že jednou zakoupené aplikace lze nainstalovat do všech tvých zařízení - mobily, tablety atd... Doporučuji zřídit speciální účet u googlu, který bude jen na aplikace. Na něj navázat kreditku. U tohoto účtu nezapínat synchronizaci, bude sloužit pouze pro nákup aplikací. Pak může kdokoli z rodiny nebo blízkých přátel používat tebou zakoupené aplikace....co je doma, to se počítá :) Mám to takto vymyšlené a účet je zaveden už asi v 10 zařízeních a všechny placené aplikace slouží ku spokojenosti všech.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S Duos (S7562) - Obecná diskuze“