Samsung Galaxy S Duos (S7562) - ROM/ROOT/FWSamsung Galaxy S7562 Boot loop, recovery nejde

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Scrawler
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. bře 2016 17:43:04
Typ mobilu / ROM: Samsung GT S-7562

Samsung Galaxy S7562 Boot loop, recovery nejde

Příspěvek od Scrawler »

Čau lidi, potřeboval bych pomoct ohledně Firmwaru... asi před měsícem jsem se kvůli jedné aplikaci rozhodl přejít na 4.4 kitkat který fungoval bez problému ale strašně rychle se vybíjela baterka. Tak jsem se rozhodl přejít zpět na 4.0.4. Přes Odin jsem nahrál Firmware a vše proběhlo jak mělo bez chyb, ovšem po zapnutí telefonu se sekne na blikajícím logu samsungu a nic víc. Koukal jsem nějaké návody jak to opravit jenže všechny spočívají v tom dostat se do recovery modu a tam promazat "cache". Problémem zůstává že já se do recovery nedostanu. Zkoušel jsem (jak se to má normálně dělat) Volume(+,-)Menu,Power ... ale nic se neděje, ani se nezapne. Jediné kam se dostanu je download mode... Zkoušel jsem nahrat i jiné recovery a říkal jsem si že se třeba jen špatně nahrál ten od výrobce ale ani ten nejde. Zkoušel jsem už kde co a celý den hledal.... ale většinou to lidem zabralo po změně recovery ovšem já mám unikátní problém že ani po změně recovery mi to nejde.

Zkoušel jsem tam hlavně dát CWM recovery a dokola tu Stockovou.
Nic se nemění, telefon se sekne na logu samsungu a do recovery modu se pořád nedostanu, při stisknutí kláves se nic neděje... Nějaké rady jak tenhle starší kousek přivedu zpátky k životu ? Díky moc za váš čas.
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Samsung Galaxy S7562 Boot loop, recovery nejde

Příspěvek od verny94 »

Znovu flash jiného FW? Případně někde sežeň vícesouborový FW.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Scrawler
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. bře 2016 17:43:04
Typ mobilu / ROM: Samsung GT S-7562

Re: Samsung Galaxy S7562 Boot loop, recovery nejde

Příspěvek od Scrawler »

Takže tam mám zkusit znovu nahrát třeba ten Cyanogenmod 4.4 kitkat ale co potom ? Když to bude fungovat jak to přehodím zpět na Stock FW když s tím jsou takové problémy ?
Scrawler
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. bře 2016 17:43:04
Typ mobilu / ROM: Samsung GT S-7562

Re: Samsung Galaxy S7562 Boot loop, recovery nejde

Příspěvek od Scrawler »

Takže jsem tam zkusil nahrát jinou FW a nic se nezměnilo... Nedostanu se do recovery ani se normálně nezapne (sekne se na logu). Zkusil jsem tam ještě nahrát CWM a taky nic... Teď už opravdu nevím co s tím zkusil jsem snad už všechno jediné kam se pořád dostanu bez problému je Download mode.... ale jelikož tam můžu nahrát co chci a pořád se nic nemění tak už nevím co dál by se dalo udělat.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S Duos (S7562) - ROM/ROOT/FW“