Samsung Galaxy Chat (B5330) - Obecná diskuzenejde synchronizovat se samsung account

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
schula
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: pát 16. pro 2011 9:00:27
Typ mobilu / ROM: samsung chat
Tablet: samsung note 10.1

nejde synchronizovat se samsung account

Příspěvek od schula »

Zdravím, mám chat brandovaný od t-mobilu.cz s poslední aktualizací fw podle kies ale za boha mi nejde syncnout samsung account. V účtech ho mám uvedený, ale ikonka synchronizace je šedá a když na něj tapnu, tak se otevře, ale v nabídce chybí položky k synchronizaci, heslo účtu přes tuto nabídku normálně upravit jde. Už jsem zkoušel i obnovit továrni nastavení ale bez efektu. Google sync funguje bez problémů. Nenapadá někoho řešení?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: nejde synchronizovat se samsung account

Příspěvek od LivArt »

Máš aktuální KIES?
schula
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: pát 16. pro 2011 9:00:27
Typ mobilu / ROM: samsung chat
Tablet: samsung note 10.1

Re: nejde synchronizovat se samsung account

Příspěvek od schula »

Tento týden se k pc skoro nedostanu ale měl by být. Starší verze by nenašla update?
schula
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: pát 16. pro 2011 9:00:27
Typ mobilu / ROM: samsung chat
Tablet: samsung note 10.1

Re: nejde synchronizovat se samsung account

Příspěvek od schula »

Tak jsem zkoušel aktualizovat kies, i tak mi to psalo že firmware je aktuální, přesto jsem ho zkusil přehrát, ale problém pořád trvá - nemůžu si samsung account zesynchronizovat, pořád tam vidím jenom šedou ikonku synchronizace... někdo nějaké další návrhy?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Chat (B5330) - Obecná diskuze“