Překlady aplikacíGoogle assistant v češtině pomocí překladače

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Odpovědět
m_n87
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 11. pro 2021 15:13:50

Google assistant v češtině pomocí překladače

Příspěvek od m_n87 »

Zdravím. Vzhledem k tomu, že google assistant zatím nepodporuje češtinu tak mě napadlo takové provizorní a ne až tak nereálné řešení, které by mohlo fungovat. Jenže nevím jak na to a jestli je to vůbec možné nastavit. Překladač google asistenta umí celkem pěkně překládat téměř jakýkoliv jazyk s pomocí "interpreter mode" Dá se říct cokoliv v češtině a google to bez problémů přeloží do angličtiny. Chtěl bych se zeptat jestli je možné nastavit asistenta tak aby když mu něco řeknete odeslal příkaz napřed to překladače a potom po přeložení teprve přímo do googlu. Bylo by to sice provizorní řešení, ale myslím že by fungovalo. Jde jen o to jakým způsobem tohle nastavit.
Zkrátka místo tohohle: Ok google->jakýkoliv příkaz v angličtině přímo google asistentovi
Bych potřeboval tohle: Ok google -> czech to english interpreter mode->(jakýkoliv příkaz v češtině)-> přeložení do angličtiny-> odeslání překladu do google asistenta.
A pokud možno nastavit aby se interpreter mode takhle spustil automaticky. Sorry pokud tady už takový dotaz byl. Jsem tu chvilku a všechno jsem tady neprozkoumal. Asistent by sice česky neodpovídal, ale dal by se takovým způsobem zadat příkaz i v češtině nebo jakémkoliv jiném jazyce který google momentálně nepodporuje.. Kdyby jste někdo přišel na to jak by se tohle dalo nastavit, tak bud moc rád. A hodně lidí určitě taky.
Odpovědět

Zpět na „Překlady aplikací“