Samsung Galaxy Gio (S5660) - Obecná diskuzeNejspíš BRICK

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
Uživatelský avatar
T Best
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 24. dub 2012 16:51:31
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Nexus 7 [2012]
Rom: Sense 4 ROM

Nejspíš BRICK

Příspěvek od T Best »

Čaute, mám rootnutý SG Gio, naistaloval jsem do něj ROM Manager, pak jsem tam na něco klik a telefon zhasl.... Zkoušel jsem vydělávat baterii, všechno možné pomačkat a nic. Do servisu se mi zatím nechce, tak prosím o radu :) Dík
HTC Desire Z/HTC Vision - CM 7
Nexus 7 [2012] Android L
mmiminoo
Robot
Příspěvky: 725
Registrován: čtv 18. lis 2010 16:10:52
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Bydliště: Slovensko > Dohňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejspíš BRICK

Příspěvek od mmiminoo »

Ako prvé si si mal spraviť zálohu!
Ako druhé si si mal najskôr prečítať čo robíš až potom niečo mačkať

Vyskúšaj držať volume down a tlačítko power kým ti nenabehne fastboot menu a tam vyber factory reset.
Akt o nepomôže tak tam flashni cez ODIN originál pôvodný soft.
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?
Uživatelský avatar
T Best
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 24. dub 2012 16:51:31
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Nexus 7 [2012]
Rom: Sense 4 ROM

Re: Nejspíš BRICK

Příspěvek od T Best »

Vol down a čudlík On jsem už zkoušel, nepomáhá. Odin jsem si nainstaloval, ale nevím jak připojit ten mobil k pc, vůbec neodpovídá... Nebo jinak, měl by jsi prosím nějaký návod k tomu??
HTC Desire Z/HTC Vision - CM 7
Nexus 7 [2012] Android L
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Nejspíš BRICK

Příspěvek od ramon.dexter »

Opatři si JIG a zkus se dostat do download módu. Co je to JIG? Co je to download mód? Zjistíš sám s pomocí hledání.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
T Best
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 24. dub 2012 16:51:31
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Nexus 7 [2012]
Rom: Sense 4 ROM

Re: Nejspíš BRICK

Příspěvek od T Best »

Bylo by možné to nějak ten mobil UNbricknout bez kupování atd...? Prostě "podomácku"
HTC Desire Z/HTC Vision - CM 7
Nexus 7 [2012] Android L
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Nejspíš BRICK

Příspěvek od LivArt »

Jig si můžeš nechat i zbastlit od nějakýho šikovnýho kámoše.
Jestli se nedostaneš do download modu, tak jedině zkusit jigem, když ani tím ne, tak smůla.
Mickens
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: ned 02. říj 2011 11:28:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Gio

Re: Nejspíš BRICK

Příspěvek od Mickens »

Toto se mi stalo v listopadu uplně mrtvej jak jsem psal již v jiné diskuzi tady ti okopíruji co jsemnapsal

:|

Tak jsem vyzkoušel, snad všechny firmware pro Gio včetně CyanogenMod 7.1, nakonec se vždy vrátím k 2.3.4 která je stabilní a je česky.
Ale chtěl jsem spíš napsat jakou blbost může udělat i ten kdo flashuje telefony 8 let.
Stáhl sem si program rom manager z Android Marketu a jen tak zmáčkl bez velkýho uvážení boot update.
Samozřejmě vše ok do restartu kdy se z telefonu stala totální cihla. Nefunguje trojhmat nefunguje vůbec nic ani neblikne.
Což je logické jen mi to před potvrzení v rom manageru vůbec neseplo.

Pro ty co by mě někdy následovali krátký souhrn všeho co jsem po hodinách na netu našel. Řešení jsou pouze 3.

První řešení. vyrobit si Jig USB potřebujete k tomu pouze jeden rezistor 301K dva drátky. (Ale kde sakra seženu ten rezistor 301K stojí 3 Kč a s poštovným 123Kč a jelikož jsem levej na ruce tak to stejně dokurvím)

Druhý řešení. Objednat hotový Jig USB na Aukru, dostanu se na aukru do 100Kč i s poštovným. (Tuto variantu jsem zvolil prozatím výsledek vám napíši jen co dojde)

Třetí řešení je servis.

Takže zapomeňte že se vše dá spravit doma a hned a v případě že rootnete mobil dvakrát promyslete co vlastně děláte.
Já jednou zamachroval a teď chodím jak bez duše protože než bude mobil spravený jsou mé dny naplněny prázdnotou.
Pozdravujte vaše fungující mobily.

:|

U mě to dopadlo tak že jsem to poslal do autorizovaného servisu a dokonce mi uznali záruku. Jen tři týdny bez telefonu.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Gio (S5660) - Obecná diskuze“