Samsung Galaxy Gio (S5660) - Obecná diskuzeaktualizace androidu

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
Paulibed
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 28. říj 2012 19:52:21
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY S5

aktualizace androidu

Příspěvek od Paulibed »

Dobrý den, chtěl bych se optat jak mám aktualizovat android z 2.3.3 na verzi 2.3.6 jestli to jde udělat i tak abych neztratil záruku na mobil děkuju moc.
Uživatelský avatar
Marek989
Droid
Příspěvky: 1869
Registrován: ned 13. lis 2011 0:18:43
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G
Tablet: Sony Xperia Z2 Tablet WiFi
Rom: Android 5.0.2
Bydliště: Praha

Re: aktualizace androidu

Příspěvek od Marek989 »

Jestli to Samsung oficiálně vydal, tak do počítače naistaluj aplikaci Kies, pripoj mobil pres USB, a nech zkontrolovat aktualizace.
SmartFouny: Nokia 5230 -> ZTE Blade -> HTC HD2 -> HTC EVO 3D - > Motorola Moto G
heyhall
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 17. čer 2012 23:03:14
Typ mobilu / ROM: LG P500

Re: aktualizace androidu

Příspěvek od heyhall »

Pokud mas XEZ (tedy GIO urcene pro nas trh), tak na nej je posledni verze 2.3.3. Samsung pro CR zatim novejsi verzi (natoz 2.3.6) nevydal...
Čert
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 15. črc 2011 11:49:03
Typ mobilu / ROM: GIO

Re: aktualizace androidu

Příspěvek od Čert »

Ahoj,
přes KIEZ se mi GIO aktualizovalo na 2.3.4 a pak KIEZ tvrdil, že není žádný nový FW. Teď jsem měl GIO na reklamaci, kvůli problémům s pravým tlačítkem, restartem uprostřed hovorů a zkreslenému zvuku při telefonování. Vrátil se mi s "opraveným touchpadem" a továrním resetem. Další oznámené problémyprý nebyly identifikovány. Akorát jsem zjistil, že tovární reset znamenal nahrání 2.3.6 (GINGERBREAD.XXKTK). Asi na Kladně mají lepší informace :-)

Čert
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Gio (S5660) - Obecná diskuze“