Samsung Galaxy Mini (S5570) - Obecná diskuzeZvysení hlasitosti

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Pleskomet
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10. led 2012 4:36:41
Typ mobilu / ROM: Galaxy mini

Zvysení hlasitosti

Příspěvek od Pleskomet »

Ahoj takže nejdřív bych chtěl říct že jsem totalní noob asi před 9 hodinama jsem dostal samsung galaxy mini(muj prvni android)
no a jsem dost přes muziku atak jsem se chtěl zeptat jestli jde nějak zvýšit hlasitost telefonu kdyz proste budu mit zapojeny sluchatka a budu tochtít osolit :D zdá se mě to hodně potichu i kdyz to dam na max + bych chtel vedet jestli existujou nejaky aplikace treba pro to boostnuti zvuku a ekvalizery nebo neco takovyho a ještě jak je tam dám(ty app) a popripade kde je seženu krom toho marketu.Vím že toho je dost najednou ale byl bych rád kdyby mě to někdo osvětlil :D nebo mě přesunul na nějaký navod kde je vše vysvětleno jak pro debila :)
andy517
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 27. bře 2011 18:22:58

Re: Zvysení hlasitosti

Příspěvek od andy517 »

Tusim, ze prehravac PlayerPro s DSP packem umi hlasitost zvysovat. Ja to resim na PC programem MP3Gain, ktery to udajne dela bez zhorseni zvukove kvality, tzn. mam veci do mobilu v PC duplicitni, se zesilenym zvukem.

@telefon    
Pleskomet
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10. led 2012 4:36:41
Typ mobilu / ROM: Galaxy mini

Re: Zvysení hlasitosti

Příspěvek od Pleskomet »

no tak jestli to dela bez zhorseni kvality tak je to ok :))) ja mam totiž hodně dobry sluchatka beats dre a tam poznas aji maly rozdily v kvalitě ale i tak když to pořádně osolím :D tak to přežiju urcite zkusim ale kdyby nekdo vědel o nejakej app nebo o dalsich mých problemech tak napište :D
Pleskomet
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10. led 2012 4:36:41
Typ mobilu / ROM: Galaxy mini

Re: Zvysení hlasitosti

Příspěvek od Pleskomet »

tak jsem to zkoušel i s tím přídavkem jako ekvalizer to funguje dobre ale nikde změna hlasitosti nebo tak :// ale i tak díky
Hribo
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 02. zář 2012 23:31:51

Re: Zvysení hlasitosti

Příspěvek od Hribo »

Koupil jsem si Galaxy Mini (S5570i) a řeším ten samý problém, hlasitost ve sluchátkách je opravdu slabá. Zkoušel jsem různě googlit, ale problém jsem nevyřešil. Mohl by mi někdo poradit nebo odkázat na řešení problémů?

Zkoušel jsem zadat tohle:

type this code on your screen *#*#197328640#*#* THIS CODE IS SERVICE MODE

then choose
[5] Audio

next screen choose
[8] Max8899 AMP

next screen choose
[3] Set stereo headset

next screen choose
[1] Pre amp gain

then select 20dB
and select PGAIN apply next amp on
then exit...

...ale po zadání kódu se mi objeví menu s naprosto jinou nabídkou. Zkoušel jsem i různé přehrvače, ale nikdy jsem nedocílil toho, že byhc mohl hlasitost, ještě v přehrávači zvýšit. Děkuji za pomoc :)
Manaritah
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 03. úno 2017 17:37:35
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 2 laser
Rom: Tovární

Re: Zvysení hlasitosti

Příspěvek od Manaritah »

Přišel jsem na to, že pokud volám v aplikaci Whatsapp, po ukončení hovoru se hlasitost dvojnásobně zvýší! Bez ztráty kvality. Je to jediná věc, která funguje a to mám tovární vše.

Je nutné: mít zapojena sluchátka, někoho stačí jen prozvonit v aplikaci Whatsapp a mít po celou dobu zapnutou hudbu (v době hovoru se přeruší hudba a pak vám to pravděpodobně urve usi).

Hudební přehrávač Playerpro,

Prosim o like ať vím že funguje i Vám. Děkuji.
Asus Zenfone 2 Laser
Android 6.01
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Mini (S5570) - Obecná diskuze“