Samsung Galaxy Mini (S5570) - ROM/ROOT/FWS5570 po uvedení do továrního nastavení se nerozjede

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Gobbelin
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 29. led 2015 0:15:19
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Mobil 2 / ROM: Galaxy Mini

S5570 po uvedení do továrního nastavení se nerozjede

Příspěvek od Gobbelin »

Ahoj pánové, moc vás prosím o pomoc. Stala se mi taková věc.

Jako druhý telefon mám Samsung Galaxy mini GT-S5570. Potřeboval jsem ho uvést do továrního nastavení, což jsem taky udělal, ale telefon se po něm už nerozjel. Naskočí jen modrá obrazovka 02, potom logo samsung a zase modrá obrazovka O2 a pořád dokola. Po prostudování všech možných návodů na fórech jsem zkusil přes Odin nainstalovat několik variant firmware ale pokaždé se instalace nezdařila – vždy to skončilo na mibib download a nic. Myslím si, že to bude tím, že s největší pravděpodobností nebude v telefonu povoleno usb ladění. Zkoušel jsem i variantu nainstalování firmware přes SD kartu, ale telefon nenajede do recovery. Jediné co funguje je download mode. Teď při zapnutí se objeví na displeji telefon –vykřičník-PC. Prosím vás o pomoc, už si nevím rady, jsem v tomto opravdový amatér. Tak se chci zeptat, jestli by se nenašla nějaká dobá duše z Brna, která by byla ochotná za nějakou dobrou lahvinku se na to podívat… Nebo o radu. Moc děkuji všem.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: S5570 po uvedení do továrního nastavení se nerozjede

Příspěvek od don_alex »

Ladění USB s tím nemá nic společného. Jseš si jistý, že máš S5570? Není to S5570i?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Gobbelin
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 29. led 2015 0:15:19
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Mobil 2 / ROM: Galaxy Mini

Re: S5570 po uvedení do továrního nastavení se nerozjede

Příspěvek od Gobbelin »

Ahoj, JJ, jsem si naprosto jistý, je to GT-S5570.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: S5570 po uvedení do továrního nastavení se nerozjede

Příspěvek od don_alex »

Zkoušel jsi flash vícesouborové ROM? Používáš správnou kombinaci pro vstup do recovery?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Gobbelin
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 29. led 2015 0:15:19
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Mobil 2 / ROM: Galaxy Mini

Re: S5570 po uvedení do továrního nastavení se nerozjede

Příspěvek od Gobbelin »

Jo, zkoušel jsem z sammobile.com verze 2.3.6. CZ a 2.3.6. CZ pro O2, obě byly rozložené, potom jsem se dočetl na fóru na mobilmana, že by na to měla fungovat verze 2.3.3. pro Holandsko, to jsem taky zkoušel a nic, zkoušel jsem i nějaké v jednom souboru all in one, a to taky nezafungovalo, pokaždé stejný zásek na Odinu. Recovery jsem zkoušel zapnout trojhmatem pwr+home+volume up nebo i pwr+home a nic, max se zapne a ukáže se jen symbol telefon-vykřičník-pc. Už jsem z toho zoufalej :facepalm:
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: S5570 po uvedení do továrního nastavení se nerozjede

Příspěvek od don_alex »

POWER+HOME, hned jak naskočí první logo, musíš POWER pustit, jinak telefon do recovery nenajede. Takhle jsi to zkusil?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Gobbelin
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 29. led 2015 0:15:19
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Mobil 2 / ROM: Galaxy Mini

Re: S5570 po uvedení do továrního nastavení se nerozjede

Příspěvek od Gobbelin »

Zkoušel a bohužel nejde, jen opět naskočí telefon-vykřičník-pc...
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Mini (S5570) - ROM/ROOT/FW“