Samsung Galaxy Mini (S5570) - ROM/ROOT/FWSamsung Galaxy mini po flashi nejde zapnout

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
nudlex
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. dub 2016 11:37:05
Typ mobilu / ROM: HTC Desire 601
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Mini GT-S5570

Samsung Galaxy mini po flashi nejde zapnout

Příspěvek od nudlex »

Ahoj.

Pročítal jsem různá fóra, i v angličtině, ale nikde jsem nenašel řešení. Udělal jsem root i flash na telefonu Samsung GT-S5570 (tedy Galaxy Mini). Telefon byl nejspíš reklamní, byl věnovaný. Byl tam nějaký soft od České Pojišťovny, který nešel odinstalovat, takže možná od této společnosti. Podařil se mi root a flash na CM, nevím přesně, která verze, ale měla to být údajně ta stabilní. Nešel tam ale zadat účet google pro kalendář, požadovalo to účet Exchange, netuším proč. Nebyl tam ani android market, ten jsem dodatečně stáhnul a nainstaloval. Nešel vůbec spustit. Vyzkoušel jsem několik různých verzí, jenž by měly být pro Android 2.3.7 (což tam bylo). Stejně tak aplikace Gmail. Nic nešlo spustit. Po otevření se aplikace ihned sama zavřela. Rozhodl jsem se, že zkusím jinou ROM. Stáhl jsem tedy ROM z tohoto http://androidforum.cz/samsung-galaxy-m ... 54914.html" onclick="window.open(this.href);return false;. Konkrétně kernel Cyanus a KitKat. CWM už tam bylo z předchozího flashe. Instalase Cyanus OK. Restart, instalace KitKat - OK. Restart .. a nic. Telefon se vůbec nezapnul. Po připojení nabíječky se ani nezobrazí indikace nabíjení. Telefon je úplně dead. Netuším, co s tím. V průběhu instalace mi nikam nespadnul, nevybil se, prostě nic takovýho. Po tom druhým restartu chcípnul, a to naprosto. Nejde spustit ani v žádným režimu. A jak jsem psal již výše, ani nedetekuje připojení nabíječky. Mám se o něco s tím telefonem pokoušet nebo ho můžu rovnou zahodit?
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Samsung Galaxy mini po flashi nejde zapnout

Příspěvek od verny94 »

Můžeš zkusit použít USB JIG. U toho CM všude píšou, že musíš flashnout ještě gapps abys měl funkční obchod play.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
TomK
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: sob 22. říj 2011 10:57:58
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto E 2nd. gen 2015 LTE
Twitter: tomkan
Tablet: Kindle Fire
Rom: stock 6.0
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy mini po flashi nejde zapnout

Příspěvek od TomK »

Kdysi se mi podařilo jeden mrtvý Galaxy Mini (5570i) oživit naflashováním orig. FW pomocí programu ODIN. Přesný postup si již nepamatuji, ale mohu zaslat ZIP s nástroji a daty, co jsem použil.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung Galaxy mini po flashi nejde zapnout

Příspěvek od Jumbo78 »

Když se nedostane do download midi, je mu to k ničemu... Proto kolega radí JIG
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Mini (S5570) - ROM/ROOT/FW“