Samsung Galaxy Beam (I8520) - Obecná diskuzeBeam i8530

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některým servisem? Pokračujte do této sekce.
Odpovědět
zemlicka23
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 06. dub 2013 19:09:13
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy beam 2.3.6

Beam i8530

Příspěvek od zemlicka23 »

Zdravim vas,

potreboval by som poradit, nakolko vlastnim tento telefon a par veci neviem dotvorit do podoby aka by mi vyhovovala.

1.Ako viem nastavit ze predvolene budem vytacat cislo klasicky cez telefon a nebudem mat stale v ponuke moznost vytacat cez viber alebo skype- nejako cez spravcu ale netusim ako

2. cez aky prehravac prehram full hd video?? vstavany to vobec nezvlada a vplayer prehra ale dost to trha. Malo by to vediet lebo creva su viac menej zhodne s galaxy s2

3. Kde najdem nastavenie kontrastu projektora. Ked som to prvy krat spustil tak mi to vyskocilo a ja blb som to dal vsetko na najvacsie a teraz to neviem nikde najst. a bolia ma z premietania oci.

4. aplikacie ktore su tovarensky nahrate, neviem ani vymazat hej?

5. je blbost instalovat taskkiller ?? mam ci nemam riesit ram??

6. Ako viem pridat do kalendaru pripadne aka appka s widgetom na meniny je super? myslim slovenske mena:)

dakujem za vsetky odpovede!. K tomuto telefonu som sa dostal od iphone cez note2:)

Je to super telefon velmi som spokojny
Uživatelský avatar
Marek989
Droid
Příspěvky: 1869
Registrován: ned 13. lis 2011 0:18:43
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G
Tablet: Sony Xperia Z2 Tablet WiFi
Rom: Android 5.0.2
Bydliště: Praha

Re: Beam i8530

Příspěvek od Marek989 »

2) jde o SW a HW. Ale tenhle HW fHD zkratka nezvládne
4) bez rootu ne
5)je to ultimatni blbost. Android si RAM řídí sám, a je blbost mu do toho vlezt.
Ostatní nevím, sorry.

Odesláno z mého HTC HD2
SmartFouny: Nokia 5230 -> ZTE Blade -> HTC HD2 -> HTC EVO 3D - > Motorola Moto G
zemlicka23
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 06. dub 2013 19:09:13
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy beam 2.3.6

Re: Beam i8530

Příspěvek od zemlicka23 »

Dobry den,

Mam samsung galaxy beam, android 2.3.6
Ked som ho kupoval ako novy a nahraval don filmy tak isly uplne v pohode. PO 2 mesiacoch zacal blbnut, ze nereagoval a vsetko bolo spomalene aj rovnake filmy ktore mi isli pred tym uplne krasne.

Vsetko som vymazal z telefonu a nastavil telefon od tovarenskeho nastavenia.

Po tomto kroku ide vsetko uplne super, ale rovnaky film ktory mi pred tym isiel uplne super, aj po tomto kroku stale mierne trha....

Co sa stym da robit??

robil som si aj antutu benchmark v3.3 a vyslo mi, ze mam 5000bodov a pricom priemer bodov na rovnakych zariadeniach bol okolo 7000.

Ako by som ho vedel overclock, ak by som chcel pozerat video....telefon je na pozeranie videa, ale teraz to nie je mozne:(

dakujem za kazdu radu a pomoc pri rieseni mojho problemu.
Tomyzv
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 14. črc 2015 19:27:30
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy beam

Re: Beam i8530

Příspěvek od Tomyzv »

Zdravim, mam tento podareny fon ale mam tam uz android 4.1.2. a potreboval by som tam narvat 4.3. ma acer naramok na ruku a podporuje len od 4.3 android.
zvladne to tento fon ci nie? da sa aj niekde stiahnut android a spravit alebo to musim len cez servis? dakujem pekne
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Beam i8530

Příspěvek od verny94 »

Budeš tam muset jedině nahrát custom ROM a to není triviální.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Beam i8530

Příspěvek od don_alex »

Nedíval jsem se, ale hádám, že ofiko FW novější není. Takže jedině se podívat po Custom ROM, jestli pro tento telefon existuje na Androidu 4.3. Otázka taky je, jestli si troufáš na její instalaci...
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Tomyzv
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 14. črc 2015 19:27:30
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy beam

Re: Beam i8530

Příspěvek od Tomyzv »

popravde ani neviem co je ten custom rom a pokial to nieje brutalne zlozite co asi bude dal by som sa na to, neviem klady a zapory pri instalacii, poradte ak mozete, dakujem
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Beam (I8520) - Obecná diskuze“