LegendProblem Froyo

Uvedení na trh: 02-2010
Odpovědět
toso77
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: ned 10. říj 2010 13:14:28
Typ mobilu / ROM: HTC Legend
Tablet: Nexus 7

Problem Froyo

Příspěvek od toso77 »

Tak a po par dnoch o aktualizacie som spozorval tieto nedostatky co mi pride ako nedoladenie software
- vypadavanie wifi pripojenia, aj ked ukazuje plne pripojenie aplikacie sa nemuzu na net pripojit
- nefunkcnost widgetov, pocasie treba odobrat a opet pridat az potom funguje opet
- samovolne restarty mobilu
- obcasne lagy

ziadnu tovarensku obnovu som nedal po aktualizacii bo nechcem prist o aplikacie ale asi to je nutne ci????? dufam ze to takto nebude stale....
legend
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 29. lis 2010 19:48:04

Re: Problem Froyo

Příspěvek od legend »

mno mě se tyto problémy nedějí. Naopak WiFi se mi zdá být silnější. Žádné restarty nemam. Akorát lagy jsem měl, a tak jsem odinstaloval nesmyslné aplikačky a bylo to OK.
toso77
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: ned 10. říj 2010 13:14:28
Typ mobilu / ROM: HTC Legend
Tablet: Nexus 7

Re: Problem Froyo

Příspěvek od toso77 »

urobil si tovarensky reset telefonu po upgrade??? a chcem sa spytat da sa nejak dostat spet na 2,1 eclair ???
dawe8788
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: sob 17. črc 2010 18:23:53

Re: Problem Froyo

Příspěvek od dawe8788 »

Co se týče wifi tak jsem nezaznamenal zadnou zmenu,ale s tim widgetem poscasi mam stejnej problem.asi po tydnu se mi vubec nenacte a musim ho odebrat s plochy a zas ho pridat. :evil:
toso77
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: ned 10. říj 2010 13:14:28
Typ mobilu / ROM: HTC Legend
Tablet: Nexus 7

Re: Problem Froyo

Příspěvek od toso77 »

tak uchylil som sa k tovarenskej obnove , vsetko je fuc ale zato pracuje rychlejsie a bez tazkosti len neviem dokedy to vydrzi :D
David91
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03. zář 2012 12:49:57
Typ mobilu / ROM: HTC Legend

Re: Problem Froyo

Příspěvek od David91 »

Dobrý den, mám HTC Legend už druhým rokem a začala se hodně sekat... Chtěl bych jen někoho poprosit, zda by mi neposlal nějaký odkaz na nějakou novější fungující verzi Froyo nebo jiného softwaru...Moc se v tom nevyznám, ale na youtube a různých stránkách radí resetovat tovární nastavení, ale to mi taky nepomohlo, tak potřebuji nahrát novej software... Tak kdyby byl tak někdo ochotný a poslal na mail odkaz

david.2111@seznam.cz


Díky, s pozdravem David
Odpovědět

Zpět na „Legend“