Samsung Galaxy Tab 3 - ROM/ROOT/FWBricknutý TAB3 - lze ještě pomoci?

Moderátoři: verny94, verny94

Odpovědět
TheKubajs
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04. lis 2014 1:11:23
Typ mobilu / ROM: HTC M7 stock
Mobil 2 / ROM: Nokia N8
Tablet: Samsung TAB3 10,1 - zatím brick

Bricknutý TAB3 - lze ještě pomoci?

Příspěvek od TheKubajs »

Ahoj,

podařilo se mi levně pořídit TAB3, 10.1, říkal jsem si, že si zkusím tablet rootnout a nahrát nějakou zajímavou ROM. Jenže...

Postupoval jsem dle návodu z XDA (http://androidxda.com/root-samsung-gala ... 1-gt-p5200). Vše šlo bez problému až do chvíle, kdy jsem měl přistoupit k bodu 13. Tablet se mi nepodařilo restartovat a od té doby visí zaseknutý s obrazovkou, na které je shora:
_________________________________________
Odin mode
product name: GT-P5210
current binary: custom
system status: custom

obrázek Androida
Downloading...
Do not turn off the target!!
modrá čára
__________________________________________

Snažil jsem se postupovat dle návodů z různých koutů internetu, zkusil jsem na 3 PC (každý USB port), vystřídal 5 kabelů. Nepořádek v konektoru není, ale pro jistotu jsem profoukl stlačeným vzduchem.

Dle návodu jsem také provedl znovu recovery přes ODIN, ale ten napsal failed (v tom obdélníčku, kde má psát pass). Od té doby ODIN tablet vůbec nevidí. Prováděl jsem v ODINu ver. 3,7, teď jsem zkoušel 3,9, ale ten tablet taky nedetekuje.
Při připojení k PC vyskočí hláška (na W7 i W8,1, že zařízení nebylo rozpoznáno a že nebude pracovat správně.
Tablet nevidí ani program Kies, nepomohla ani instalace nových Samsung USB drivers.
Tablet nyní nejde ani vypnout, ani restartovat, nic. Je z něj zkrátka cihla, na které svítí pár písmenek a obrázek androida a nelze s tím nic udělat.

Máte někdo nějaký tip, co s tím?

Předem děkuju.
Uživatelský avatar
janekzbrambor
Stálý androiďák
Příspěvky: 77
Registrován: pát 07. lis 2014 18:00:38
Typ mobilu / ROM: LG F60 [d390n] + Blackview BV2000 B2+Xiaomi Redmi
Mobil 2 / ROM: Elephone P8000 - ROM Nexus + Huawei Y360
Tablet: Samsung SM-T211
Tablet 2 / ROM: 9106, MT 6582 10 - ROM HK-EZT 916 (evolution)

Re: Bricknutý TAB3 - lze ještě pomoci?

Příspěvek od janekzbrambor »

Měl jsem podobný problém.
Co se stane když dlouho podržíš (cca 20 sec) tlačítko Power?
Co se stane, když podržíš delší dobu současně tlačítka Home+Hlasitost dolů+Power?
Co se stane, když podržíš delší dobu současně tlačítka Home+Hlasitost nahorů+Power?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Tab 3 - ROM/ROOT/FW“