HTC Desire HDsamovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Uvedení na trh: 10-2010

Moderátoři: Jacho, Jacho

Odpovědět
fck_iP
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: pon 11. říj 2010 20:48:40
Typ mobilu / ROM: Google Nexus 5 Black 32GB
Tablet: Nexus 7 2012 16 GB
Bydliště: Česká Republika

samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od fck_iP »

DHD mam asi mesic ,ale to co semi stava me uz opravdu nebavi. Asi tak po tydnu pouzivani se mi stalo ze kdyz sem chtel odemknout display, zjistil jsem ze byl telefon vypnuty aniz bych ho predtim vypinal a i baterku sem mel nabitou.. zaclo se mi to stavat porad casteji ale nikdy se mi nestalo ze bych videl jak se telefon vypina, vzdy se vypnul pri zamknute obrazovce.. Asi za tri dny to dospelo do takove miry, ze se telefon ani nestacil zapnout a uz se vypnul. Zkusil jsem tedy zapnout bez SD karty a hle: najednou se zapnul bez problemu a asi tyden i fungoval bez vypnuti.. ale stejna situace se zacala opakovat a ted cca po mesici se mi to stalo uz tak 5x..Myslite ze je to na reklamaci nebo je to jen nejaky SW problem ktery muzu vyresit v pohodli domova, pripadne ma s timto problemem nekdo zkusenosti? :help:
.. Nexus 5 32GB ..//..Nexus 7 2012 16GB WiFi..
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od Krokodyl »

Rozhodně reklamace. Mám DHD 3 týdny a bez jediného problému.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
standamaty
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 09. pro 2010 14:01:14

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od standamaty »

Už to asi není aktuální ale měl jsem stejný problém a nejspíš jsem ho vyřešil. Chtěl jsem zkusit jestli vypínání nezpůsobuje sd karta a když jsem otevřel kryt všiml jsem si že mám trochu povytaženou a nadzvednutou sim kartu. Jak jsem se jí dotkl, telefon opět vypnul. zkusil jsem znovu najet a po naběhnutí systému jsem sim kartu vytáhnul a opět vypnutí. Očistil jsem gumou kontakty několikrát ji zasunul a vytáhl a už jedu 28 hodin bez vypnutí. Telefon mi před pár dny spadnul na zem v koženém pouzdře, tak nejspíš ten náraz způsobil že simka povyskočila. Jinak telefon se mi vypínal v kapse u kalhot (nesjpíš kroucení a ztráta kontaktu sim) a taky při prudkých změnách teplot (asi rosení kontaktů) Napíšu ještě časem jestli je definitivně pokoj.
Skokan roku. T-Mobile G1 --> Desire HD
Uživatelský avatar
Petr V8
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: stř 03. bře 2010 10:54:27
Typ mobilu / ROM: Galaxy NEXUS
Twitter: @PetrV8
Rom: CM 10
Bydliště: Ennis, Ireland

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od Petr V8 »

Stejnej problém stejna situace = stejné řešení.
Telefon mi vypadl z ruky naštěstí v pouzdře a vypínal se. Už jsem myslel že je v pytly. Udělal jsem to samý co standamaty a zatím je vše OK taky za nekolik dnů dam vědět jestly je to v cajku :)


Edit : Takže problém vyřešen. Dával jsem mu zabrat a žádné vypínáni se nekonalo :)
standamaty
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 09. pro 2010 14:01:14

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od standamaty »

Tak já hlásím že dodnes už ani jedno vypnutí. Ale strach jsem měl :o)
Skokan roku. T-Mobile G1 --> Desire HD
display
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 03. lis 2010 6:14:56
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od display »

...ja to same. vmol som si vsak ze sa mi mobil vypina vonku a to bude asi z dovodu tej teploty. niekolko x po sebe mi nedokazal nabehnut a dokonca mi vypisovalo ze neplatna sim karta, vlozte sim kartu a to ma dostavalo. ked si najdem cas skusim to co vy a dam tiez vediet. diki hoši ze ste...........
Tomu.Ver
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 26. kvě 2011 19:35:22

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od Tomu.Ver »

zdravim vas,
to iste robi aj mne, aj ked sice na xperii x10, stale ked je uspaty... a hlavne od 20 percent dole... neviem si to vysvetlit, skusal som reset firemnych nastaveni ale tiez nic... chvilu to ide ale na dajme tomu tretie nabitie to zacne zase robit... som z toho uz chory... skusal som aj to s tou SIM kartou... ale nevymne mi to mobil, neviete poradit?
dakujem
lubo
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. čer 2011 16:04:24
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od lubo »

Ahoj, tak sa hlasim aj ja do klubu samovolneho vypinania. Vypinat sa mi zacal asi po mesiaci pouzivania. Zistil som ale, ze mu vadia otrasy. Stacilo ked som s nim trochu pleskol po dlani ruky a vypol sa. Takze to ukazovalo na nejaky zly kontakt. Skusil som vlozit poskladany pruzok papiera medzi kryt baterie a bateriu a stal sa zazrak. Telefon sa prestal vypinat. Dost neprijemny nedostatok. V mojom pripade proste bateria nedoliehala dobre na kontakty.
michal.vrzak
Robot
Příspěvky: 751
Registrován: ned 20. úno 2011 19:37:17
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S3

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od michal.vrzak »

Ahoj, tak mě se taky jednou vypnul a znova zapnul, spíš to byl takový restart. Stalo se mě to, když jsem měl tel. v kapse a seděl jsem na židli a tel. jsem měl samozřejmě zamčený. No nechápu čím to mohlo být, nějaká křeč :)
snackill
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24. čer 2011 12:49:10
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od snackill »

Zdravím Vás. Mám podobný problém stáva sa mi že pri fotení mi vypne telefón "CVAK" a čierny display:-) Dal som to do servisu a poviem Vám že mi neni všetko jedno , lebo je to nový telefón a už sa mi v ňom bude niekto vŕtať. HTC robí výbavou, konštrukciou a dizajnom spoko telefóny (aspon podla mna) ale kvalitatívne je to v Pi.. Piči:-) Človek vysolí nekrestanské peniaze za nový fón a ma takéto stresy a toto nie je moje prvé HTC ( možno som len smoliar ). Ale zasa berme to pozitívne...dobre že HTC nevyrába lietadlá alebo výtahy:-D
michal.vrzak
Robot
Příspěvky: 751
Registrován: ned 20. úno 2011 19:37:17
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S3

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od michal.vrzak »

Jo tak s tím přesně souhlasím, to se mě taky nelíbí. Já jsem reklamoval Samsunga I8910 a když jsem se potom díval jakým způsobem ten tel. otvírali, tak mě z toho bylo špatně. Byli tam záseky od šroubováku jak to chtěli otevřít, prostě hnus. Osobně bych si ten tel opravil sám, protože jsem si stáhl z youtubu servisní manual a krásně je tam všechno vidět. Ale problém je s těma náhradníma dílama :cry:
kurilla
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 10. srp 2011 20:45:37
Typ mobilu / ROM: DHD

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od kurilla »

snackill píše:Zdravím Vás. Mám podobný problém stáva sa mi že pri fotení mi vypne telefón "CVAK" a čierny display:-) Dal som to do servisu a poviem Vám že mi neni všetko jedno , lebo je to nový telefón a už sa mi v ňom bude niekto vŕtať. HTC robí výbavou, konštrukciou a dizajnom spoko telefóny (aspon podla mna) ale kvalitatívne je to v Pi.. Piči:-) Človek vysolí nekrestanské peniaze za nový fón a ma takéto stresy a toto nie je moje prvé HTC ( možno som len smoliar ). Ale zasa berme to pozitívne...dobre že HTC nevyrába lietadlá alebo výtahy:-D
Prosím Ťa ako si to vyriešil, moje DHD mi robí, to, že hlavne keď chcem fotiť s bleskom sa vypne, tiež keď chcem volať, ukazuje plnú batériu a vypína sa, normálne funguje net a všetko ostatné, len keď zaťažím baterku tak mi ho vypne, skúšal som hard reset, soft a tiež všeličo iné, mám original ROM.

Keď je mobil v nabíjačke tak funguje všetko ok, je možné, že po pol roku odišla baterka? Stačí vymeniť? Dik.
martasx
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: sob 25. čer 2011 20:19:41
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation xe

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od martasx »

Baterka může být v háji stalo se mi to na HD2 pul roku stará a při zátěži se vypínal nová baterka a vše je ok :D
smejky
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:03
Typ mobilu / ROM: 720624078

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od smejky »

Zdravim,mam samsung galaxy ace a zacalo se.mi stavat ze kdyz necham pustene nejake.aplikace a zamknu display , telefon se vypne.Ale kdyz vsechny aplikace pred tim vypnu tak je to v pohode.Nevite nekdo cim by to mohlo byt?
korko
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. říj 2011 18:09:41
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE HD

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od korko »

michal.vrzak píše:Ahoj, tak mě se taky jednou vypnul a znova zapnul, spíš to byl takový restart. Stalo se mě to, když jsem měl tel. v kapse a seděl jsem na židli a tel. jsem měl samozřejmě zamčený. No nechápu čím to mohlo být, nějaká křeč :)

ahoj aj ja mam preste tento problém a neviem si sním rady ty si to niak vyriešil ?? :( telefón sa mi vetšinou restartne keď som v autobuse alebo v aute neviem čím to je ale rád by som to vyriešil a prijal by som akékoľvek rady ...
Fedík
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 12. říj 2011 16:29:27
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE S

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od Fedík »

mám stejný problém, pokaždé když se telefon sám vypne tak nejde zapnout a jen problikává znak HTC......... potom musim vyndat baterii, napíchnout na nabíječku a tak na desátý pokus se zapne.....vydržý tak den dva a pak znova.....
risofk
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 05. led 2014 1:51:29
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s3
Tablet: samsung galaxy tab 3

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od risofk »

čaute ja mám tento istý problém na samsungu s3 mal som software a začalo mi robit to že ked som vypol obrazovku vlastne zamkol už mi nešla odomknut a musel som ho zakazdym restartnut a tak som soft preinstaloval a teraz mi to začalo robit tiez a niekedy to nahradi to ze mi vypne telefon a dojde len po logo samsung a iba blika a musim na tvrdo restartnut vybratim baterky nema niekto skusenost ako to mam opravit bo telefon uz nemam v zaruke
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od Game »

Zkoušel si tovární nastavení?

Datluju Founem B-)
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
risofk
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 05. led 2014 1:51:29
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s3
Tablet: samsung galaxy tab 3

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od risofk »

hej hej skušal som cely fon som vymazal po prvom softe ked mi to zacalo prvykrat robit a potom som nainstaloval novu romku a teraz mi to slo cca mesiac a obiavilo sa mi to zasa a neviem čo s tym už som zufaly
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od ludekbrno »

Mám obavu, že to může být hardwarem. Zkus tam vrátit tovární ROM, udělej wipe všeho a sleduj, jestli se to nebude opakovat. Pokud ano, tak je to problém hardware.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
risofk
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 05. led 2014 1:51:29
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s3
Tablet: samsung galaxy tab 3

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od risofk »

hardwaru coho presne zakladnej dosky ? sak to sa mi potom ani do opravi neoplati davat
4349
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 04. pro 2013 21:17:15
Typ mobilu / ROM: prestigio 4044
Rom: 4

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od 4349 »

zdravím, mám podobný problém. kouknu na tel. a musím zadat pin, třeba i několikrát za den, a někdy třeba celý týden nic. nemá na to vliv jestli je zima nebo teplo nebo ho mám v kapse nebo se natřásá v autě. zkusil sem reset, vyndat a pořádně očistit sim, a uvidíme. jestli to nezabere mám jednu sim od o2 original na pobočce oříznutou tak zkusím ještě výměnu za novou a napíšu výsledek. mám dual si asus zefone4
ραΙιηqο71
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 22. pro 2016 15:48:44
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade L3

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od ραΙιηqο71 »

Mam hrozny problem telefon ZTE blade L3 sa mi samovolne vypina a pri kazdom vypnuti sa mi aktualizuje system trva to asi 10 minut a niekedy aj hodinu pretoze to niekedy zliha vela krat za sebov a telefon sa mi vypina sa mi kedy sa mu zachce a niekedy sa to zacne zapinat sekne to a stale do okola sa to bez mojho dotiku vypina a zapina pomozte mi prosim som v koncoch :facepalm:
Uživatelský avatar
wallin
Robot
Příspěvky: 949
Registrován: čtv 05. zář 2013 23:46:52
Typ mobilu / ROM: P6_Pro / A.13_Beta

Re: samovolne vypinani telefonu pri zamknutem displayi

Příspěvek od wallin »

ahoj, začni tím, že dotaz vložíš do správné sekce a dáš tomu nějakou "kulturu".
děkujeme
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“