Prestigio MultiPhone 5044 DUO - obecná diskuzePřidání nové stránky

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Renda Emmer
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 31. črc 2014 13:31:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy J5

Přidání nové stránky

Příspěvek od Renda Emmer »

Ahojky, mám Prestigio 5044 a když si stáhnu nějakou další aplikaci, tak už se mi nevejdou na žádnou stránku. Lze na tomto telefonu přidat nějakou stránku, mám jen 3 a to je pro mě málo :-( Děkuji
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Přidání nové stránky

Příspěvek od ludekbrno »

V nastavení launcheru (možná to nepůjde) a pokud ne, tak nainstalovat jiný launcher.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
spamiky
Stálý androiďák
Příspěvky: 144
Registrován: úte 19. lis 2013 12:43:44
Typ mobilu / ROM: Honor 20 + Band 5
Mobil 2 / ROM: HONOR 7, HONOR 20, Honor Band 5

Re: Přidání nové stránky

Příspěvek od spamiky »

5044 má standardně 5 stránek. Ale kde se spravuje či nastavuje Launcher to teda nevím.
..:: mobilní důchodce ::..
Renda Emmer
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 31. črc 2014 13:31:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy J5

Re: Přidání nové stránky

Příspěvek od Renda Emmer »

Mám taky 5 stránek, ale je to pro mě málo a pak musím další appky složitě hledat.
Luděk Brno, já jsem takový androidní začátečník, takže moc nevím, kde je launcher a kde to najdu. V aplikacích to vidím, ale nevím, kde je jaké nastavení?
Naposledy upravil(a) Renda Emmer dne pát 17. říj 2014 9:54:42, celkem upraveno 1 x.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Přidání nové stránky

Příspěvek od Mishack »

Launcher je aplikace jako kazda jina. Je to vsechno co vidis. Tedy plocha, ikony a menu s aplikacemi.
Mnoho se jich dá stahnout z Google Play - Nova Launcher, Apex Launcher, Google Launcher, Action Launcher, Launcher 8 (vypada jako Win 8), atd atd. Zkus nějaký a uvidíš, že se vyblbnes. Tyto nabízeji mnoho ruznych nastaveni a vychytavek - zvetsovani, zmensovani widgetu, zmeny ikon, prejmenovani zastupcu, gesta, animace atd.

S puvodnim launcherem se nic nestane. Pokud ti ten novy nebude vyhovat, proste ho odsinstalujes a mas zpet ten puvodni.
Renda Emmer
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 31. črc 2014 13:31:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy J5

Re: Přidání nové stránky

Příspěvek od Renda Emmer »

Mishack, dobře,to jsem pochopila, že je to appka, ale kde mám hledat nastavení té původní, nějak tu appku neumím otevřít...:-(
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Přidání nové stránky

Příspěvek od negrbob »

Puvodni to neumi :) stahni https://play.google.com/store/apps/deta ... d.launcher a mas jich nekonecno :)
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Odpovědět

Zpět na „Prestigio MultiPhone 5044 DUO - obecná diskuze“