LG G2 (D802) - Obecná diskuzeAndroid 5 Lollipop a budík

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od bicista »

Pro ty co se porad ptaji a nejsou schopny procitat forum a mne to porad nebavi cist a omylat dokola. Kdo chce aby se telefon ztisil a zaroven zvonil budik, tak je potreba pouzivat prioritni rezim. Ne tichy. Ten nejrychleji nastavite pomoci zadniho tlacitka na ovladani hlasitosti. Vyskoci pri tom posuvnik a pod nim jsou 3 volby. Vybrat tu prostredni s nazvem priorita. Pri ni bude vyple vyzvaneni a dalsi notifikace ale budik bude normalne zvonit. Dalsi vyhoda tehle volby je ze se k ni da nastavit,aby napriklad kontakty oznacene jako oblibene mne mohli vyrusit a ty pak zvoni, pokud preci jenom rad nekdo chtel byt pro nekoho dostupny. Tak snad uz se ted na to porad nikdo nebude ptat dokola. !

P.S pokud by vam preci jenom treba neco fungovalo jinak treba by vam zvonil kontakt nebo notifikace tak zkontrolujte
Nastaveni - zvuk - Nerusit
Zda tam nemate nastavene nejake vyjimky.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
repkos
Stálý androiďák
Příspěvky: 245
Registrován: pát 28. zář 2012 11:01:25
Typ mobilu / ROM: LG G2 4.4.2 stock
Mobil 2 / ROM: SGS Advance GT-I9070P

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od repkos »

Da se to nastavit časově jako tichý rezim v KK?
Uživatelský avatar
kosan123
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: pát 26. zář 2014 17:30:49
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od kosan123 »

Nastavení - zvuk - nerušít - a tam nastavit dny a s prioritou.
Pokud jsem ti pomohl, je tu tlačítko palec hore.
matlysek
Androiďák!
Příspěvky: 349
Registrován: sob 26. lis 2011 19:49:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 PRO
Tablet: Acer A3-A10

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od matlysek »

Kdyz jste tu tak inteligentni :hehe: neppradite me jak mam udelat aby na zamykaci obrazovce byl videt pristi budik?
Uživatelský avatar
enikybeniky
Androiďák!
Příspěvky: 326
Registrován: pát 21. led 2011 21:00:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Bydliště: Sokolov

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od enikybeniky »

To by mě taky zajímalo...
sannyp
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: úte 21. črc 2015 22:26:55
Typ mobilu / ROM: lg d405n

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od sannyp »

bicista píše:Pro ty co se porad ptaji a nejsou schopny procitat forum a mne to porad nebavi cist a omylat dokola. Kdo chce aby se telefon ztisil a zaroven zvonil budik, tak je potreba pouzivat prioritni rezim. Ne tichy. Ten nejrychleji nastavite pomoci zadniho tlacitka na ovladani hlasitosti. Vyskoci pri tom posuvnik a pod nim jsou 3 volby. Vybrat tu prostredni s nazvem priorita. Pri ni bude vyple vyzvaneni a dalsi notifikace ale budik bude normalne zvonit. Dalsi vyhoda tehle volby je ze se k ni da nastavit,aby napriklad kontakty oznacene jako oblibene mne mohli vyrusit a ty pak zvoni, pokud preci jenom rad nekdo chtel byt pro nekoho dostupny. Tak snad uz se ted na to porad nikdo nebude ptat dokola. !

P.S pokud by vam preci jenom treba neco fungovalo jinak treba by vam zvonil kontakt nebo notifikace tak zkontrolujte
Nastaveni - zvuk - Nerusit
Zda tam nemate nastavene nejake vyjimky.
Velice děkuji za tento text. Konečně jsem díky toho vyřešil problém s budíkem. Zábavné je, že toto neznají ani v servise LG. Jediné, co mi byli schopni poradit je, že to mám nechat v režimu vibrací. Fakt super. Tak manželku budily vibrace, když přišla zpráva. Jinak pročítal jsem fora, týkající se mojeho modelu a tam toho moc není. Tak možná proto se lidi ptají pořád dokola na to samé. Já jsem se nakonec nezeptal, ale našel jsem to, až po dvou dnech hledání. A to se vůbec nedivím, že na to lidi nemají čas. Ale ještě jednou děkuji. :palec:
matlysek
Androiďák!
Příspěvky: 349
Registrován: sob 26. lis 2011 19:49:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 PRO
Tablet: Acer A3-A10

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od matlysek »

:hehe: tak nejak nechapu celou diskuzi.... Vecer davsm tel. do rezimu Letadlo (protoze vever asi kazdy spi tudiz nepotebuje signal atd..... ) a nemusite resit nejakou hlasitost vyzvaneni budiku ,protoze se nezmeni :facepalm: Ale nikdo me zde porad neodpovedel jednu celkem dost zasadni vec a to jak udelat aby na zamykaci obrazovce byl videt cas budiku tak jak tomu bylo na KK.
POSIX
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: stř 30. dub 2014 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od POSIX »

Pokud to neumí systém tak jinou lockscreen app, a dat tam nějaký widget který to ukazuje, třeba chronus
matlysek
Androiďák!
Příspěvky: 349
Registrován: sob 26. lis 2011 19:49:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 PRO
Tablet: Acer A3-A10

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od matlysek »

:?: a jde to i bez rootu?
Uživatelský avatar
kosan123
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: pát 26. zář 2014 17:30:49
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od kosan123 »

Určitě
Pokud jsem ti pomohl, je tu tlačítko palec hore.
Uživatelský avatar
rikardoso
Androiďák!
Příspěvky: 670
Registrován: pát 22. kvě 2015 15:39:38
Typ mobilu / ROM: Samsung S23Ultra 512GB - A13 -Vodafone
Bydliště: okr.Louny

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od rikardoso »

matlysek píše:: Ale nikdo me zde porad neodpovedel jednu celkem dost zasadni vec a to jak udelat aby na zamykaci obrazovce byl videt cas budiku tak jak tomu bylo na KK.
Myslíš aby se to ukazovalo takto?Nebo jinak?
Obrázek
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.
matlysek
Androiďák!
Příspěvky: 349
Registrován: sob 26. lis 2011 19:49:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 PRO
Tablet: Acer A3-A10

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od matlysek »

no ono to bylo napsane jako pod hodinama..... (proste soucast widgetu),ale takhle by to taky slo... co to je zac ? :yes:
Uživatelský avatar
rikardoso
Androiďák!
Příspěvky: 670
Registrován: pát 22. kvě 2015 15:39:38
Typ mobilu / ROM: Samsung S23Ultra 512GB - A13 -Vodafone
Bydliště: okr.Louny

Re: Android 5 Lollipop a budík

Příspěvek od rikardoso »

Takhle mi to zobrazuje budík,je tam v nastavení zobrazit budík na zamčené obrazovce a mám to tak od začátku,tak ani nevím,že to někomu třeba nejde.Je to tento budík

https://play.google.com/store/apps/deta ... free&hl=cs

akorát já mám plnou verzi z Amazonu,bylo to tam v akci na jaře a byl to větší balík appek.Jestli to jde i ve verzi free netuším...
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.
Odpovědět

Zpět na „LG G2 (D802) - Obecná diskuze“